הסעות לקברי צדיקים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לקברי צדיקים

הזמן הזה בקברי צדיקים הוא קדוש ביותר עבור לא מעט אוכלוסיות בארץ ובעולם. אם התמזל מזלכם לחיות בארץ ישראל ולבקר בקברי צדיקים, אתם תצטרכו לשם שירותי הסעות מומלצות לסוג הנסיעות האלו. חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS תביא אתכם בבטחה ובשלום אל יעדכם. בואו נדבר על זה. 

בין אם אתם צריכים הסעות לעמוקה. הסעות למקום אחר בארץ, אתם תרצו לדעת שאפשר לסמוך על חברת ההסעות. שירותי הסעות לקבר רחל, קברי צדיקים ועוד, ריכזנו עבורכם את כל המידע. עם צוות הנהגים המקצועיים של חברת RENT A BUS תוכלו להגיע אל כל יעד בארץ. בואו נתחיל עם מחירי הסעות קברי צדיקים, כמה עולה הסעות לקבר רחל, לעמוקה ועוד?

מי מאיתנו לא הרגיש, במיוחד בתקופה האחרונה, שהוא זקוק לנשימה עמוקה ונקודת מבט רעננה על החיים? העומס הנפשי לעיתים מוסתר היטב בתוך שגרת היום־יום. ובכל זאת יש להסתרה השלכות מורכבות על הבריאות שלנו, מצבנו התעסוקתי ואפילו על יחסינו עם הקרובים לנו ביותר.

עליה לקברי צדיקים ידועה כאחת מהחוויות המעצימות שמציעה לנו הארץ הקטנה שלנו . מצווה זו יש בכוחה לחזק ולתקן הרבה מהעומס הנפשי השגרתי עליו דיברנו. עצם התכנון של הטיול למשל, יכול “לאלץ” אותנו לפנות זמן לעצמנו, להנות מחברה שחסרה לנו ולהתחבר לחלקים מהארץ שכבר הספקנו לשכוח.

כמובן, שתכנון המסלול הוא אף פעם לא פשוט. הסיבה לכך שכן מדובר בטווח רחב של יעדים ומורכבות לוגיסטית רבה סביב תכנון הנסיעה וריכוז המשתתפים. אך יש גם חדשות טובות! חברות הסעה שונות מציעות טיולים מאורגנים לקברי הצדיקים שימלאו אתכם באנרגיות. אז מה כדאי לדעת על תכנון ההסעות והטיול בכלל? על כל זאת ועוד תוכלו ללמוד בקטע הבא.

למה לבחור בהסעה מאורגנת?

בקצרה, הסעות לקברי צדיקים הן פתרון מושלם לאלו מכם שאין להם זמן לעמול שעות על תכנון המסלול. אך עדיין רוצים לארגן חוויה מיוחדת לחברים, לילדים או אפילו למשפחה המורחבת. ייתכן שאפילו תשמחו לגלות שמלבד ההקלה בזמן המוקדש לתכנון יש לשימוש בהסעה יתרונות רבים עליהם נפרט בחלק הקרוב.

ראשית, נסיעה ברכב הפרטי לקברי הצדיקים היא משימה מורכבת ביותר. הקברים שוכנים בנקודות רבות על גבי מפת הארץ . ואלו מאיתנו שלא מתמצאים בה באופן מושלם (דבר הגיוני לחלוטין) עשויים למצוא את עצמו מתברברים שעות על פסגת הר למשל, במטרה למצוא את היעד.

בהזדמנות זו נציין כי מרבית קברי הצדיקים אינם שוכנים במקומות קלים למציאה. ולעיתים אף מוגבלים בנגישותם – אולם, חברת הסעות אשר נהגיה מכירים כראוי את היעדים תדע להוביל את הקבוצה בדיוק למקום הנכון. יתרה על־כך, ההיכרות המוקדמת הזאת יכולה להציל את כולנו מהליכות ארוכות. הליכות אשר עשויות להיות בלתי־תואמות ליכולות של כל חברי הקבוצה.

מלבד הסיבות שהוזכרו, נסיעה של קבוצה שלמה ברכבים פרטיים יכולה לעלות לכולנו ביוקר. כאשר מחליטים לנסוע באופן משותף, בהסעה מאורגנת, מוזלות עלויות הטיול שלנו. מכיוון שקברי הצדיקים עשויים להיות רחוקים זה מזה נסיעה ברכבים פרטיים הופכת לנזק כלכלי בקלות.

אם הדברים האלו לא מספיקים, אולי האוכל יקנה אתכם! נהגים בחברות הסעה תמיד מכירים את המקומות שהכי טעים לאכול בהם בקרבת הקברים. הנהגים שלנו ישמחו לקחת אתכם ובעצם את כל הקבוצה למסעדות הטובות ביותר. ככה בדיוק סוגרים טיול בלתי נשכח. 

כמה עולה הסעות לקברי צדיקים?

אם אתם צריכים שירותי הסעות לקברי צדיקים וקבר רחל, אתם רוצים קודם כל לדעת מחיר. כל מה שצריך לעשות, זה פשוט להקליד בגוגל ביטויים כמו הסעות קברי צדיקים מחיר ותקבלו מידע מלא. למשל, אם תרצו להגיע לקברי צדיקים באמצעות השכרת אוטובוס, המחיר ינוע בין 1,000 ₪ ל-3,000 ₪. 

כמו כן, אפשר להגיע אל קברי צדיקים גם עם מיניבוס. השכרת מיניבוס לקברי צדיקים תעלה לכם בין 1,000 ₪ ל-2,550 ₪. לידיעתכם, באוטובוס אתם תוכלו לנייד כ-60 אנשים, בעוד שמיניבוס יאפשר לכם להסיע כ-20 אנשים בערך. אם אתם צריכים משהו בין לבין, יש לכם גם את האפשרות של השכרת מידיבוס לקבר רחל, השכרת מוניות גדולות לקברי צדיקים ועוד. 

כמה עולה חברת הסעות לקבר רחל ועמוקה? 

אם תרצו שירות של השכרת מידיבוס, הוא יעלה לכם כ-1,000 – 2,500 ₪ בד”כ. אם אתם רוצים להגיע אל קברי צדיקים בפרטיות בנועם, יש לכם את האפשרות של השכרת מונית גדולה לקברי צדיקים. המחיר הממוצע של השכרת מוניות גדולות לקברי צדיקים הוא 700 ₪ ומעלה. 

כשאתם מחפשים אחר חברת ההסעות שלכם, חשוב ביותר לברר מה הוא המוניטין של אותה חברה. חלק מחברות ההסעה מומלצות ומקצועיות, בעוד שחלקן גם חובבניות בתחום. עם צוות של נהגים מקצועיים ואדיבים, חברת RENT A BUS מזמינה אתכם לקבל שירותי הסעות קברי צדיקים מקצועיים למשעי.

היכן מומלץ להזמין את ההסעה?

Rent a Bus  היא בדיוק החברה המושלמת עבורכם. מצד אחד היא לא מכחישה את העובדה שמטרותיה כלכליות, אך במקביל רואה בשירות מיטבי של לקוחותיה ערך עליון. השירות שמציעה כולל את המחירים ההוגנים ביותר שתוכלו למצוא בשוק, את הנהגים הזהירים ביותר והמשכילים ביותר אודות האזורים בהם תרצו לבקר.

RENT A BUS גמבורג הסעות לקברי צדיקים מכל נקודה בארץ 

אנחנו לעולם לא מאחרים לאיסוף לקוחותינו, כמו כן לעולם לא מאחרים בהגעה ליעד. אנחנו מזמינים אתכם לערוך השוואת מחירים בין חברות הסעות לקברי צדיקים. אחר כך, להגיע אלינו עם ההצעה הכי אטרקטיבית. חברת RENT A BUS תעשה מה שביכולותיה בכדי להשוות בין הצעות המחיר השונות. במידה שלא ניתן להשוות בין ההצעות, אנו נציע לכם הצעה אטרקטיבית משלנו. חברתנו מתחזקת את צי הרכבים שלה באדיקות. כך שאנחנו תמיד פועלים לטובת רווחת ונוחות הלקוחות המוסעים שלנו. צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר לשירותי הסעות קברי צדיקים מחיר ומידע. 

מאמרים קשורים :

הסעות לקבר רחל

מחירון הסעות לקברי צדיקים מעודכן לשנת 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית

מיניבוס 19 מקומותמידיבוס 35 מקומותאוטובוס 55 מקומותהערות 
חיפה2000 ש״ח2300 ש״ח 2500 ש״ח לא כולל מנהרות הכרמל
נתניה2200 ש״ח2600 ש״ח2800 ש״חלא כולל כביש 6
בני ברק / תל אביב 2400 ש״ח2900 ש״ח3200 ש״חלא כולל כביש 6
אשדוד 2700 ש״ח3200 ש״ח3500 ש״חלא כולל כביש 6
ירושלים / קרית ספר3200 ש״ח3600 ש״ח4500 ש״חכולל כביש 6
באר שבע3600 ש״ח4300 ש״ח4800 ש״חכולל כביש 6
הסעות לקברי צדיקים מחיר

ט.ל.ח

המחירים לא מחייבים

אוטובוס 60 מקומות מחיר – תוספת 20% למחיר אוטובוס

מיניבוס 15 מקומות מחיר – 3% פחות ממחיר מיניבוס 20 מקומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top