הסעות מיניבוסים

הרי לכם המאמר הכי מפורט שאי פעם תקראו בנושא הסעות מיניבוסים.

תוכן העניינים

אז מהו מיניבוס וכמה אנשים הוא יכול להכיל?

במיניבוס נכנסים בין 10 נוסעים ועד 20 נוסעים.

מיניבוס בהגדרתו הינו כלי תחבורה להסעת נוסעים אשר מדובר במילה שהינה בעצם mini bus

במיניבוסים משתמשים לרוב להסעת נוסעים. חלק מהמיניבוסים משמשים בתחבורה ציבורית. חלקם בחברות הסעה פרטיות. ישנם המשמשים לצורך הסעות תלמידים , הסעות לאירועים , הסעות לחתונות ועוד.

לרוב גם מדובר ברכב אשר מהווה תחליף למקומות אשר בהם אינו עובר אוטובוס.

כמה מקומות יש במיניבוס?

אז ובכן, ישנם המון גדלים של מיניבוסים. ישנם מינבוסים בני 10 מקומות ישיבה אשר מכונים לעיתים בטעות בכינוי מונית גדולה. הסעות  מיניבוס מסוג זב לרוב יהיה ברמת גימור סטנדרטית ולא מפוארת.  אולם מצד שני דווקא המיניבוסים המפוארים ביותר , מה שמכונה מיניבוס vip , לרוב יהיו גם הם עד 10 מקומות ישיבה וזאת כדי שיהיו מרווחים ושיהיה מספיק מקום למושבי קפטן . 

לרוב התוצרת של המיניבוסים של המוניות הגדולות יהיו מתוצרת פולקסווגן קראפטר או מרצדס ספרינטר.

חשוב לציין שבתקופת הקורונה מותר לנסוע ברכבים הנ״ל עד 7 נוסעים בלבד.

מיניבוס 14 מקומות 

השלב הבא הינו מיניבוס 14 מקומות .  לרוב מדובר ברכבים ברמה סטנדרטית ומינימלית מתוצרת פורד טרנזיט, המיניבוס הנ״ל אינו מומלץ לנסיעה מחוץ לעיר או לנסיעה ארוכה , ולרוב משמשים לקווי הסעה קבועים של בתי ספר ותלמידים.

במידה ויש לכם ציוד תוכלו להשתמש רק ב-10 מקומות במיניבוס מכיוון שצריך להשאיר מקום לציוד ומזוודות. 

כמה אנשים מותר להסיע במיניבוס הנ״ל בתקופת קורונה ?

בתקופת הקורונה מותר להסיע עד 10 אנשים בלבד במיניבוס הנ״ל

מיניבוס 16 מקומות

השלב הבא הינו מיניבוס 16 מקומות, לרוב מדובר במיניבוסים סטנדרטיים ביותר ואף מיניבוסים ישנים שלרוב שנת הייצור המקסימלית שלהם הינה 2016 , וזאת מכיוון שעקב רגולציה ברישיונות הנהיגה של אוטובוס ציבורי זעיר .

הדגמים הבאים הגיעו כבר עם 19 מקומות ישיבה.

ואם נוסעים במיניבוס הנ״ל עם מזוודות אז כמה מקומות יש במיניבוס?

כאשר תיסעו במיניבוס הנ״ל מחוץ לעיר ( מה שאינו מומלץ ) , ישארו לכם רק 12 מקומות ישיבה במיניבוס . שאר המקומות במיניבוס יהיו לטובת הציוד והמזוודות.

אז כמה מקומות יש במיניבוס 16 מקומות בקורונה?

בתקופת קורונה ניתן להסיע עד 12 נוסעים בלבד במיניבוס 16 מקומות.

הבסט סלרים best seller – מיניבוס 19 מקומות או מיניבוס 20 מקומות ישיבה

נכון לכתיבת שורות אלו ( לצערי תקופת מגיפת הקורונה) אלו הם 2 המיניבוסים הנמכרים ונפוצים ביותר במדינת ישראל. הרוב המוחלט של המיניבוסים 19 או 20 מקומות ( באיזור 90%) הינם מתוצרת מרצדס ספרינטר ובשאר ה10% הנותרים מתחלקות איווקו ופולקסוואגן קראפטר.

מיניבוסים 19 או 20 מק׳ מגיעים בשלל רמות גימור, לרוב מיניבוס 19 מקומות יהיה מפואר יותר ממיניבוס 20 מקומות . ( אפרט בהמשך ) , רמות הגימור החל מריפודי עור, מערכות סטריאו משוכללות, מטעני usb ועוד.

אז מה ההבדל בין מיניבוס 19 מקומות לבין מיניבוס 20 מקומות?

אז ככה, נכון שבעיני המתבונן מדובר בפרט שולי של מקום ישיבה 1, אולם בפועל מיניבוס 19 מקומות יהיה מפואר יותר, מכיוון שהוא מצוייד בדלת צד חשמלית ועולים מצד הרכב , ולכן מאבדים מקום ישיבה, ואילו במיניבוס 20 מקומות , עולים מהדלת שליד הנהג סטייל מונית שירות, מה שמוריד מהיוקרה של הרכב , ולכן כאשר מוזמנת הסעה עבור אורחים אקלוסיביים , לעולם לא ישלח מיניבוס 20 מקומות.

כמה מקומות יש במיניבוס כאשר יש לנו ציוד?

במיניבוסים הנ״ל כאשר יש ציוד או מזוודות יוותרו לנו רק 16 מקומות ישיבה.

כמה נוסעים מותר במיניבוס בתקופת קורונה?

כל עוד הקורונה איתנו מותר להסיע במיניבוסים הנ״ל רק כ- 15 נוסעים.

הנדירים – מיניבוס 23 מקומות

אז מהו מיניבוס 23 מקומות אשר לרוב גם מכונה מידיבוס?

מדובר בקטגוריה חדשה שיצאה לאחרונה ( איזור שנת 2018 ) . כך שהמיניבוסים הנ״ל יהיו ממודל חדיש ומתקדם.

בכל הקטגוריה שולטת מרצדס ספירנטר.  

אז למה מיניבוס 23 מקומות הינו רכב הסעות מאוד נדיר?

מהסיבות הבאות:

בגלל הבדלי רישיונות בחוק מיניבוס 23 מקומות מצריך מהנוהג עליו רישיון אוטובוס , להבדיל ממיניבוס רגיל אשר מצריך רישיון אוטובוס זעיר ציבורי.

בגלל סעיף מספר 1 – הביטוח של מיניבוס 23 מקומות הינו יקר יותר ומשלמים עליו ביטוח אוטובוס ולא מיניבוס. מה שגורם למיניבוס הנ״ל להיות פחות כלכלי.

ואם אני בכל זאת מתעקש על מיניבוס 23 מקומות – איך אמצא אחד כזה?

אפשר להגיד בפה מלא שכ 90% מהמיניבוסים 23 מקומות ישיבה נמכרו לחברות הסעה מהמגזר החרדי. הסיבה לכך מכיוון ששיטת התמחור במגזר החרדי הינה מחירון הסעות לפי נוסע ולא לפי כל הרכב כולו, דבר שגורם למיניבוס הנ״ל להיות כלכלי ורווחי רק לאוכלוסייה הספציפית הזו אשר חיה לפי חוקים משלה. מה שהופך מיניבוס 23 לרכב נדיר הוא שבנוסף המגזר החרדי וחברות ההסעה החרדיות כמעט שאינן מפרסמות באינטרנט או יש ברשותן אתר.

כמה מקומות יש במיניבוס 23 מקומות בנסיעה מחוץ לעיר

אם אזמין מיניבוס 23 מקומות מחוץ לעיר ישארו ברשותי רק כ19 מקומות נטו.

מיניבוס שחור :מה ההילה סביב מיניבוסים שחורים? מזה מיניבוס שחור?

מיניבוס שחור הוא מיניבוס שברוב המקרים מתוצרת מרצדס ספרינטר. מדובר במיניבוס בעל רמת גימור מהודת ומפוארת יותר. ולכן נחשב ליותר יוקרתי.

במרבית המקרים המיניבוסים השחורים מכילים את אותם מקומות הישיבה כמו אחיהם הלבנים.

קיימים מעט דגמים מפוארים יותר. מיניבוסים אשר מכילים 10 ועד 15 מקומות ישיבה.הצעד הנכון יהיה לברר עם חברת ההסעות כמה אנשים נכנסים במיניבוס.

הזמנת מיניבוס שחור עם חברת הסעות מסודרת

אם יצא לכם לאחרונה לראות לא מעט רכבי הסעות בכבישים זה בגלל שהביקוש להסעות נמצא בשיאו. רוב האנשים מבינים כי נסיעה עם הסעה מסודרת עדיפה על פני לא מעט אפשרויות אחרות. אך אם יצא לכם לבחון את הצבע של רכבי ההסעות? ככל הנראה הבנתם כי יש לא מעט מיניבוסים שחורים. מה ההילה סביב מיניבוסים שחורים? זוהי שאלה שבוודאי עשויה להעסיק אתכם לפני שתעשו בחירה כזאת או אחרת.

מחפשים אחר מיניבוסים מפוארים?

כל אחד שמשכיר שירותי הסעות, ירצה להשכיר מראש מיניבוס מפואר. הסיבה לכך היא שזוהי אפשרות מעולה לנסוע ברכב שיאפשר לכם להרגיש ברמה גבוהה. אם לא תוכלו לעשות זאת ברכב הפרטי שלכם, למה שלא תעשו זאת בעזרת רכב ההסעות?

אצלנו תוכלו מראש לשריין מיניבוסים מפוארים בצבע שחור שייקחו אתכם לכל מקום שתרצו.

פתאום תוכלו להרגיש קצת שונה. תחושו תחושה שאולי לא יצא לכם לחוות עד כה בנסיעה ברכבכם האישי.

מיניבוסים vip הם מיניבוסים שחורים

אחת מהסיבות השכיחות ביותר שבגינה תוכלו למצוא לא מעט מיניבוסים בצבע שחור היא שהם מתאימים לאירועים שונים. יש כאלה שנוטים להגדיר אותם בתור מיניבוסים vip המיועדים לנסיעות מיוחדות. אם אתם רוצים לחגוג אירוע או להגיע לאירוע מבלי שאף אחד יפספס יהיה עליכם לבחור מיניבוסים מיוחדים. מיניבוסים שיוצרים רושם ראשוני טוב הם כמובן מיניבוסים בצבע שחור. כל המיניבוסים האחרים בצבעים שונים יהיו כאלה שקל מאוד לפספס אותם.

עד שאתם כבר משקיעים כסף על שירותי הסעות איכותיים. מוטב כי הם יהיו עם יבוצעו הסעות מיניבוסים מפוארים . מיניבוסים המיועדים לנסיעות vip ברחבי הארץ.

על מה להקפיד כאשר בוחרים מיניבוסים vip בצבע שחור?

זה שאתם מראש רוצים להזמין מיניבוס בצבע שחור זה מעולה. אך יש עוד דברים שעליהם אסור להתפשר. בסוף המיניבוס שאותו תזמינו חייב להיות כזה שמתאים לכם כמו כפפה ליד. ראשית יהיה עליכם לוודא כי במיניבוס יש מספיק מקומות בהתאם לכמות הנוסעים הרלוונטית. אל תביאו את עצמכם למצב שבו הרכב לא יתאים לצרכים שלכם. ולא רק בהתאם לכל הפרמטרים הגדולים או הקטנים.

בנוסף עוד אלמנט שלא תוכלו לוותר עליו הוא המיומנות והניסיון של החברה.לא תרצו לקבל שירותי הסעות על ידי חברה לא מנוסה. מיניבוס שחור אינו ערובה לחברה מנוסה.

אנו אחראים לביטחון הנוסעים . זוהי סיבה מספיק טובה לא להתפשר על איכות השירות ובו בזמן על הניסיון של החברה.

מעוניינים בהצעת מחיר להסעה במיניבוס שחור?

חברתנו מחזיקה בצי רכבים מגוון במיוחד. בין היתר תוכלו למצוא גם מיניבוסים מפוארים בצבע שחור. רוצים להזמין מיניבוס בהתאמה אישית? חייגו אלינו – זה הכל !!

חברת הסעות מיניבוסים – המדריך לבחירה הנכונה 

בעת הזמנת שירותי הסעות מיניבוס , חשוב להקפיד שהנכם מזמינים באמת מחברה. שוק ההסעות בישראל מוצף באתרי אפילאציה.

אתר אפילאציה הינו אתר, שברובם המוחלט שייכים למקדמי אתרים בגוגל , אשר מתחזים לחברה לגיטימית,  ובעצם מוכרים את הפניה שלכם. החיסרון והסכנה הממשיים פה זה שאיננו יודעים אם הנהג שדיבר איתנו וסגרנו איתו, אכן בעל כל האישורים.

חברת מיניבוסים ״אמיתית ״ לרוב תהיה בעלת כל האישורים והביטוחים. יהיה לה שם בשוק ומוניטין ברשת. בירור קטן של שם הבעלים של החברה , או אפילו של בעלי הדומיין באתר who is יכול לעורר פלאים. לפתע תגלו שבעל הדומיין בכלל מקדם אתרים בגוגל. בל נשכח גם שכולנו יודעים שאנו חיים במדינת ישראל. הסעות בישראל אינו דבר מוסדר ומדובר בשוק פרוץ. חלק מהאנשים הנ״ל חסרי רחמים ומנצלים תמימות של לקוחות שאינם מבינים.

הסעות מיניבוס בזול

אנו מתחייבים להעניק שירותי הסעות מיניבוס במחירים הזולים בישראל. כפוף כמובן להצגת הצעה נגדית מחברת הסעות מסודרת וכוללת מיסים כחוק. נסו אותנו ותראו שלא תתאכזבו.

עדכון מאוד חשוב לתאריך 6/6/2021

אנו שמחים לבשר לכם, שעקב דעיכת מגיפת הקורונה covid – 19, החליט משרד הבריאת לבטל את כל ההגבלות לגבי תפוסת המיניבוסים. נכון להיום ניתן לנסוע בתפוסה מלאה כפי שרשום ברישיון הרכב.

לעומת זאת חבישת מסיכה עדיין בגדר חובה .

למרות דעיכת המגיפה , חברת הסעות גמבורג תמשיך לשמור על בריאותכם , מי שלא יהיה עם מסיכה , נהג המיניבוס יחלק לו ללא כל עלות על חשבון הבית !!!

בנוסף הסעות מיניבוסים הינם מוצר הדגל שלנו , ולכן הם עוברים מידי יום שטיפה יסודית למען בריאותכם.

עדכון לתאריך 19/6/2021

2 בשורות נוספות לקוראי הבלוג המתמידים. משאד הבריאות הסיר לחלוטין את מגבלת המסיכות ברכב וכעת ניתן לנסוע ללא מסיכה. כן זאת עדיין נמשיך בניקוי קפדני של המיניבוסים.

עדכון שני – הוצאנו בשעה טובה לאור מחירון הסעות מיניבוס מעודכן לשנת 2021 , אשר יעשה לכם סדר בכל השוק הפרוץ של הסעות מיניבוסים.

מחפשים שירותי הסעות מיניבוסים? רק בחברת גמבורג הסעות.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות מיניבוס ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה