השכרת אוטובוס לחתונה

השכרת אוטובוס לחתונה הינו מוצר חובה במידה ואתם זוג שעומד להתחתן ואתם שוקלים לבחור אולם או גן אירועים שנמצא באזור מרוחק. אם אינכם רוצים שהמרחק ישפיע על נוכחות האורחים שלכם, תוכלו להסתייע היום עם גמבורג הסעות לחתונה. אנו נדאג להביא את כל המוזמנים שלכם באוטובוס מהודר ומפנק. בדרך זו תבטיחו נוכחות מלאה של כל האנשים היקרים שאתם רוצים לראות ביום המיוחד שלכם! הסעות גמבורג מספקים את הסטנדרט הגבוה ביותר לכל זוג שמתחתן. אנו מקפידים על עמידהבלוחות זמנים. לנהגי החברה היכרות עם כל סוגי הכבישים והדרכים המובילים למקום האירוע. חלל חדשני ומאובזר בטכנולוגיה מתקדמת, מושבים מרופדים ונהגים אדיבים שמעניקים שירות מקצועי.  

השכרת אוטובוס לחתונה – כל היתרונות

לרוב, החתן והכלה יחד עם המפיק או המפיקה של האירוע יקבעו כמה אוטובוסים נדרש ועבור מי זאת מאחר שהם אלה שמכירים את האורחים שלהם ויודעים מהיכן הם מגיעים ולמי עשוי להיות קשה ומסורבל להגיע בכוחות עצמו. ארגון אוטובוס שיתוכנן כחלק מכל יתר התכנונים של החתונה יבטיח כאמור שכל האורחים יגיעו לשמוח יחד עם הזוג הנרגש ויגיעו בזמן לחופה. כמו כן, אוטובוס יבטיח ראש שקט בכל הנוגע לנסיעה בשעת לילה מאוחרת. יתרון נוסף הוא כל נושא השתייה. באמצעות השכרת אוטובוס מחיר תאפשרו לכל מי שמעוניין לשתות, לרקוד ולחגוג בלילה בלתי נשכח, יוכל לעשות זאת מבלי להיות מוטרד מהנהיגה. ארגון של אוטובוסים שיסיעו את האורחים חזרה לבתיהם, יהיה בהחלט החלטה נבונה. זו תהיה החלטה מתחשבת בכלל המוזמנים שישיבו לכם חזרה הרבה אהבה.  

על מה צריך להקפיד?

בזמן השכרת אוטובוס לחתונה יש להפקיד שמדובר בחברה אמינה ואיכותית. השאלה כיצד תדעו אם אכן מדובר באחת כזו? כבר בשיחה הראשונה, יש לברר איתם בנוגע לרישיונות שהם מחזיקים. האם יש ביטוח לרכבים ולנוסעים ? אם הם חברה מוסמכת והאם כל הנהגים מחזיקים ברישיון מיוחד שמאפשר להסיע נוסעים? כמו כן, תשאלו לגבי התחזוקה של הרכבים, כל כמה זמן הם נבדקים. בקשו לשמוע על גילם של הרכבים וכל כמה זמן הם מחליפים אותם? כל אלה יהוו עבורכם אינדיקציה לגבי מקצועיות החברה. חברה שמכבדת את עצמה תשמח לענות על השאלות הללו ותיתן לכם מענה בהרחבה. 

השכרת אוטובוס לחתונה מחיר

המחיר הממוצע הינו באיזור 1800 ש״ח .המחיר הסופי עבור אוטובוס לחתונה יקבע בהתאם לכמה פרמטרים. למשל – היעד של החתונה, מספר הנוסעים, עצירות בדרך, זמן שהייה, עונה ועוד. בהתאם לכל אלה תוכלו לקבל הצעת מחיר. חברות רבות מפרסמות מחירון הסעות באתר שלהן, אולם מדובר בהערכה מאחר ויש כמה משתנים שיכולים להניע את המחיר לכאן ולכאן. 

השכרת אוטובוס לחתונה דרך אתרי השוואות מחירים או אתרי אפילאציה

בשום פנים ואופן לא !!!

השכרת אוטובוס לחתונה צריכה להתבצע רק באמצעות חברה מקצועית שתדע להתאים לכם את הרכב המדויק לכמות הנוסעים. חברה שזה באמת מקור הפרנסה שלה והעיסוק העיקרי שלה. שוק הסעות בארץ ישראל הינו שוק פרוץ. לאחרונה שוק ההסעות התחבב על מקדמי אתרים ממולחים בגוגל. אותם מקדמי אתרים פשוט חסרי רחמים לזוגות המתחתנים. הם מספרים להם מעשיות שיקבלו הצעה מ 3 חברות מקצועיות ושאר ירקות. בפועל מי שמשלם הם שולחים לו לידים . תנסו לבקש מאחיין בן 16-17 שלכם להתקשר ולבקש לפרסם שם ותידהמו לגלות שלא בודקים שם כלום. לא רישיון ולא נעליים. מה שחשוב זה כרטיס האשראי .

לפני שבוע חברי אייל נעזר באתר כזה וסיפר לי שהגיע מיניבוס מטונף, ו16 מקומות במקום 20 כפי שהובטח. ואם יש תקלה למי תפנו ? למקדם האתרים ? תשמעו לי עדיף רק מול חברת הסעות מומלצת ומקצועית שתבחר בנהג אדיב שיש לו ניסיון בתחום הסעות לאירועים.

אוטובוס לחתונה יאפשר לכל זוג שמתחתן לעשות בחירה חופשית בהקשר ללוקיישן של האירוע, כל עוד הם סמוכים שחברת ההסעות תספק להם את השירות האיכותי ביותר.  

מתעניינים בהשכרת אוטובוס לחתונה ? ניתן לפנות אל שי גמבורג ישירות shay gamburg טלפון 050-4445500

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה