מונית גדולה בחיפה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מונית גדולה בחיפה

שירותי הסעות פרטיים, דוגמא שירות אשר ניתן באמצעות מיניבוסים , אוטובוסים או מונית גדולה בחיפה לקבוצות שונות. שירות שנועד לאפשר להם ליהנות מאופציה אשר נחשבת להרבה יותר ייחודית ונוחה. מאשר שירות אשר ניתן באמצעות תחבורה ציבורית רגילה, בין אם זה באמצעות הסעות אוטובוסים או רכבות.

אחת האופציות העומדות עבור אנשים אשר מעוניינים בשירות הסעות בחיפה מטעם חברה פרטית, נתן בעזרת מונית גדולה. למשל, אנשים אשר מתגוררים בחיפה והסביבה יכולים ליהנות משירות זה. בין אם זה בתוך העיר ובין אם זה בסביבה הקרובה

מדוע שירות הסעות במונית גדולה יכול להועיל לתושבי חיפה?

שימוש באופציה של מונית גדולה בחיפה, מיועד לצרכים שונים ומגוונים:

ראשית, זהו שירות אופטימלי . למשל עבור בני משפחה שמעוניינים להגיע אל אירוע בתוך העיר או מחוץ לעיר. קל וחומר במידה ולא עומד לרשותם רכב פרטי או אפשרות תחבורה אחרת. חשוב לציין ששירות זה ניתן לא רק בתוך העיר, אלא אפשר למצוא גם שירות מונית גדולה לחיפה, במידה ומתגוררים מחוץ לעיר.

שנית, השירות ניתן לעובדים, בין אם זה על בסיס קבוע (שירות הסעות עובדים) ובין אם זה על בסיס חד פעמי. שירות קבוע ניתן במקומות עבודה אשר פועלים בשעות הלילה וכן בסופי שבוע. כלומר שירות מונית גדולה בחיפה בשבת. כאמור, השירות ניתן גם במקרים חד פעמיים, פגישות, אירועים, ימי כיף ועוד.

שלישית, מוניות גדולות חיפה מיועדות גם עבור קבוצות. קבוצות אשר מעוניינות להגיע אל אזורים שונים במסגרת טיולים, כנסים, ועוד. למשל, אם מגיעה משלחת לחיפה משלחת מחו”ל. ומעוניינים להסיע אותה אל מקום מסוים, אז לעיתים אין צורך להיעזר באוטובוס או מיניבוס, אפשר להשתמש במונית.

מדוע שירות זה יכול להתאים לתושבי חיפה?

זה נכון שהעיר חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל. חיפה שונה מערים אחרות בארץ מבחינת תחבורה ציבורית. שכן יש לה רכבת פנימית וכן פועלים בה אוטובוסים בשבת. אך יחד עם זאת, עדיין שירות הסעות פרטי ובפרט באמצעות מונית גדולה. מונית גדולה יכולה לשרת הרבה יותר טוב לקוחות פרטיים. בין אם מדובר בעובדים, בני נוער או כל קבוצה אחרת.

ההסבר לכך הוא פשוט. שירות זה ניתן בהתאם לצרכים של הקבוצה.החל מנקודת איסוף מוסכמת בשעה מוסכמת על כולם. המשך בתנאי הנסיעה וכלה באופי השירות שניתן, לא רק בהקשר של הנסיעה עצמה. למשל, אם יש צורך, הרי שהנהג יחכה לקבוצה במקום ויסיע אותה אל מקום אחר או בחזרה אל נקודת האיסוף.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שירות הסעות וכן לקבל מידע על מונית גדולה חיפה מחיר עבור כל נסיעה, זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו  ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top