השכרת אוטובוס ללוויה בבית עלמין


הזמנת אוטובוס ללוויה בבית עלמין ירקון הוא שירות ההסעות היחיד שאף אחד לא רוצה להזמין. לעיתים המציאות עשויה לעלות על כל דמיון. בין אם נרצה בכך ובין אם לא, נצטרך להכין את עצמנו לתרחיש שכזה. ברגע שבן אדם קרוב נפטר, ישנו צורך לבצע את כל הפרוצדורות השונות כדי לכבד אותו. הלוויה היא הטקס הראשון שאתם עורכים לאחר מותו של אדם קרוב, ולכן חשוב להקפיד על כל הדברים הקטנים. בין היתר גם על השכרת אוטובוס ללוויה בבית עלמין ירקון או בכל בית עלמין אחר בארץ.

למה להזמין אוטובוס להלוויה בבית עלמין ירקון?

לא משנה אם הלוויה מתקיימת בבית עלמין ירקון , הזמנת אוטובוס מביאה איתה יתרונות רבים. ברגע שתזמינו אוטובוס תוכלו לוודא כי גם אנשים שגרים רחוק יוכלו להספיק להגיע אל הלוויה. הרבה אנשים ירצו לכבד את הנפטר, ולכן ברגע שיש הסעות קל מאוד להגיע אל הלוויה. שיש אוטובוס מסודר, אין צורך להתחיל לחפש מקומות חנייה בבית העלמין.

איך מתמחרים הזמנת אוטובוס ללוויה?

העלות של אוטובוס ללוויה בבית עלמין ירקון באיזור 1000 עד 1200 ש״ח . אז על פי מה נקבע המחיר של אוטובוס ללוויה?לרוב לפי כמות הנוסעים באוטובוס או סוג הרכב , על פי מרחק הנסיעה הרצוי וכמובן בהתאם למועד שבו תזמינו את האוטובוס. שימו לב לכל הפרמטרים השונים כדי שתוכלו להוזיל בעלויות.

כמה זמן להזמין מראש אוטובוס להלוויה?

רוב האנשים לא יכולים לתכנן את הלוויה מראש, וברוב המקרים לוויה מתרחש ממש מעכשיו לעכשיו. המשמעות היא שתצטרכו להזמין את האוטובוס בטווח זמן קצר, וללא כל הכנה מקדימה מראש. אך ישנה עדיפות כמובן לנסות לבצע את ההזמנה מראש, כך תוכלו לבחור את האוטובוס שמתאים לצרכים שלכם. לעיתים כאשר מבצעים את ההזמנה מעכשיו לעכשיו ישנו צורך להתפשר על פרמטרים שונים.

האם חובה להזמין אוטובוס ללוויה בבית עלמין ירקון ?

אין חובה להזמין אוטובוס ללוויה,ברוב המקרים האנשים שמגיעים ללוויה מעדיפים להגיע עם רכב פרטי. אך אתם מבחינתכם צריכים לאפשר לכל מי שרוצה להגיע את כל האופציות השונות. רק כך תוכלו לתת לנפטר את הכבוד האחרון, כבוד שיגרום לכם להרגיש כי עשיתם את המירב. תוכלו לדאוג כי כל האנשים הקרובים יגיעו אל הלוויה על מנת לתת לו את הכבוד שמגיע לו.

רוצים להזמין אוטובוס ללוויה בבית עלמין ירקון? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת להעניק לכם שירות. גם בימים לא פשוטים, החברה פועלת ברגישות על מנת להקל עליכם ולסייע עד כמה שניתן.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כמה עולה הסעה להלוויה בבית עלמין ירקון – מחירון מעודכן ליום 6/9/2021

סוג הרכבתל אביב צפון + מרכז/ הרצליה / רמת השרון רמת גן / גבעתיים / בני ברקפתח תקווהחולון / בת ים /ראשון לציון / דרום תל אביב / יפו
אוטובוס 55 מק׳1000 ש״ח950 ש״ח800 ש״ח1200 ש״ח
מיניבוס 20 מקומות700 ש״ח600 ש״ח500 ש״ח800 ש״ח
מיניבוס 10 מקומות680 ש״ח590 ש״ח480 ש״ח 770 ש״ח
מונית 7 מקומות670 ש״ח580 ש״ח475 ש״ח750 ש״ח
מחירון הסעות לבית עלמין ירקון

מחירון הסעות עבור לוויה בבית עלמין ירקון

חשוב שתדעו:

  • המחירים הינם מחירים מומלצים בלבד.
  • המחיר המוצג אינו מחיב את חברת גמבורג
  • החברה רשאית לשנות את המחיר בכל עת ללא הודעה מוקדמת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  • ניתן לשלם במזומן ( כפוף למקדמה חלקית באשראי )/ אשראי / העברה בנקאית ( בקרוב מאוד גם דרך האתר)
  • המחירים כוללים מע״מ ומיסים
  • המחירים מתייחסים להלוך ושוב , כולל המתנה.
  • בקשות נוספות כגון הסעה למסעדה ( לאחר אזכרה ), וכל בקשה אחרת יהיו בתוספת תשלום .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה