השכרת אוטובוס בבאר שבע

לא פעם נתבקש לבצע השכרת אוטובוס בבאר שבע או בבאחת הערים בארץ למטרת הסעת קבוצת אוכלוסייה שתגיע ליעד כזה או אחר. בעיר באר שבע יש ביקוש גבוה מדי יום להשכרת אוטובוס. למשל עבור מוסד ציבורי שמבקש להסיע את התלמידים לביה”ס מדי יום הלוך וחזור, להצגה או לטיול שנתי ברחבי הארץ. השכרת אוטובוס בבאר שבע תשרת גם עובדים שצריכים להגיע לעבודה מדי יום. כמו כן, אוטובוס יספק מענה גם למשפחות או לאורחים שמוזמנים לכנסים, לאירועים וכולי. בטרם מזמינים חברת השכרה יש לברר מספר פרטים אודות החברה והשירות. 

אילו בדיקות כדאי לבצע באוטובוס טרם הנסיעה?

ביטוח לנוסעים – בהזמנת הסעה אסור להתפשר על ביטחון הנוסעים. כלל ראשון יש לוודא האם יש ביטוח בתוקף לכל מי שנוסע. חובה לבדוק האם קיים לחברה רישיון שמאפשר לה לעסוק בתחום ההסעות. לא לוותר על בדיקה האם הנהגים מחזיקים ברישיון להסעת נוסעים.

האוטובוסים – חשוב לבחור חברת הסעות אוטובוסים שהרכבים שלה חדישים ומתוחזקים על ידי קצין בטיחות.  

הגעה בהתאם ללו”ז – במקומות רבים יהיה חשוב שהאוכלוסייה בתוך האוטובוס תיצמד ללוח זמנים. לרבות למוסד בית הספר, לאירוע חתונה, ליום עבודה במפעל ובחברה וכולי. לכן תמיד מומלץ להיות בטוחים ולשכור חברה אמינה בעלת מוניטין שיש לה המלצות. חברת הסעות שאפשר לסמוך עליה שתגיע בזמן. חברת הסעות אשר זמינה 24/7 ושמספקת שירות מהיר.

רכב חלופי –אנו נוודא שבמקרה ויש בעיה טכנית עם הרכב או שהוא נתקע באמצע הנסיעה – נקבל במהרה רכב חלופי. – וודאו מה קורה במקרה כזה ותוך כמה זמן מגיע אוטובוס חלופי, והאם אתם תאלצו לשלם עבור זה.

איך אשכור אוטובוס בצורה נכונה?

כדי לשכור את האוטובוס עם מינימום תקלות, ישלבצע הזמנה עם חברת הסעות מהימנה ובעלת מוניטין והמלצות. יש לבדוק כבר בשיחה הראשונה עמם את מידת התחזוקה של האוטובוסים. אנובודקים שכל האוטובוסים חדישים (לא יותר משש שנים על הכביש). בנוסף תוודאו שקיים מבחר של אוטובוסים שיכולים לתת מענה לכל צורך. אם יש לכם הין הנוסעים אוכלוסיית נכים ובעלי מוגבלויות, ילדים וכולי, תוודאו שיש רכב מתאים.

השכרת אוטובוס בבאר שבע בשבת

גם בשבת תוכלו להשכיר אוטובוס במידה ותרצו! מדובר בשירות מושלם עבור כל מי שלא נוהג או עבור כל מי שלא מעוניין לנהוג. כך מתאפשר למי שרוצה למצות את השבת ולבלות בקרב המשפחה. גם בקרב חברים או כל קבוצה אחרת, במטרה לנסוע ולטייל ברחבי הארץ. תוכלו לצאת מבאר שבע בשעות הבוקר המוקדמות ולחזור בתום יום עם חוויות רבות ומהנות. 

השכרת אוטובוס בבאר שבע מחיר

מחיר הסעה להשכרת אוטובוס בבאר שבע יהיה לרוב 1800 ש״ח. אולם הוא מותנה בכמה פרמטרים. למשל כמו – כמות הנוסעים, כמות העצירות, סוג האוטובוס וכולי. חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus מציעה לכם חווית נסיעה בלתי נשכחת. באמצעות האוטובוסים של החברה שלנו שכולם חדישים, מהודרים ומאובזרים. כל האוטובוסים מצויידים הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בכך תוכלו להתחיל את הטיול כבר בנסיעה והכל במחירים אטרקטיביים! 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה