רוצים להזמין הסעה לאירוע? עוד לפני שאתם בוחרים בחברת הסעות כזאת או אחרת, מוטב כי תבינו כמה יהיה עליכם לשלם על הנסיעה. מחיר הסעה לאירוע עשוי להיקבע בהתאם לקריטריונים שונים עליהם אנו כמובן נרחיב בהמשך. השאיפה תהיה למנוע מצב שבו תצטרכו לשלם ביוקר, ולהפוך את ההסעה כולה לפחות משתלמת. יש לכם אפשרות לנסוע בהסעה מסודרת לאירוע, ובו בזמן לחסוך לא מעט כסף. גם ככה ההוצאות באירוע עצמו הן הוצאות לא קטנות בכלל.

עלות הסעה לאירוע – האם זה משתלם?

אפשר להגיד כי ברוב המקרים הסעה לאירוע עם חברת הסעות זוהי הבחירה המשתלמת. בטח אם מדובר על הסעה של כמה עשרות אנשים שרוצים לחלוק הסעה בעת ובעונה אחת. כאשר המחיר מתפרס על פני מספר רב של אנשים, ניתן להוזיל את העלויות בצורה ניכרת. מעלות של 2000-3000 ₪ על ההסעה כולה, כל נוסע יצטרך לשלם 100-150 ₪ בלבד. המחיר הוא כמובן מחיר לנסיעה הלוך וגם לנסיעה חזור מהאירוע.

כמה עולה הסעה לאירוע – על פי מה נקבע המחיר?

כמו שבוודאי הבחנתם יש כל מיני פרמטרים שקובעים את המחיר הסופי שאותו תצטרכו לשלם על ההסעה. זוהי הסיבה כי קשה לתת אומדן מדויק על מחיר הסעה לאירוע. המחיר עשוי להיות מאוד דינמי, וההצעה הראשונית עשויה להיות שונה מההצעה הסופית, למשל: מחיר הסעה לאירוע יכול להתחיל ב-300 ש"ח ולהסתיים אף ב-4500 ש"ח.

  • מרחק הנסיעה הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים שיש. הרי ככל שההסעה תצטרך לנסוע מרחק גדול יותר, כך המחיר גם הוא עשוי לעלות בהתאם. אך גם למרחקים ארוכים שווה להשכיר רכב הסעות ולא לבצע את הנסיעה באופן עצמאי.
  • כמות הנוסעים שאמורים לנסוע לאירוע גם זה פרמטר שלא ניתן להתעלם ממנו. קבוצה גדולה של אנשים שנוסעים בו זמנית לאירוע מחייבת מחברת ההסעות להקצות לכם רכב הסעות גדול. רכב הסעות גדול יצריך מכם להכניס את היד עמוק לתוך הכיס. אך גם כאן החלוקה של המחיר הסופי מתפרסת על פני כמות גדולה של נוסעים.

מה חובה לעשות בהקשר של עלות הסעה לאירוע?

לא מעט אנשים שמזמינים חברת הסעות לאירועים שוכחים לסגור את כל הפרטים הקטנים. עליכם לזכור כי כל פרט שלא סגרתם אותו מראש, הוא פרט שעלול לחזור אליכם כמו בומרנג. העניין הוא שאתם לא יכולים להשאיר אף פרט פתוח, בטח לא כאשר מדובר על הסעה לאירוע. לפני שאתם מזמינים חברת הסעות כזאת או אחרת תשאלו כמה עולה הסעה לאירוע. לאחר מכן תוכלו לסגור את המחיר בהתאם ליכולות הכספיות של כל נוסע. כך תדעו כי לא מצפות לכם הפתעות לא נעימות בהמשך הדרך.

רוצים לשריין מראש הסעה לאירוע שעומד להתקיים בקרוב? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא החברה המובילה בישראל שמספקת מחירים לכל כיס.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה