מיניבוס 14 מקומות

מיניבוס של 14 מקומות יהווה מענה מושלם במקרים רבים בהם יש קבוצת אנשים של עד 14 איש שנוסעת יחד ליעד ספציפי או למטרה משותפת. כשמדובר בקבוצה של 14 איש, מדובר למעשה בקבוצה מצומצמת ואינטימית. קבוצה שמאפשרת גיבוש כבר בזמן הנסיעה ליעד. חברות השכרה רבות מחזיקות במיניבוסים חדשניים שמיועדים בדיוק לכמות הנוסעים הזו. המיניבוסים מאובזרים ברמת הידור מרשימה ובטכנולוגיה חדשנית. 

הסעה ל 14 נוסעים

ישנם חמישה מפתחות להצלחת שירות הסעות ל 14 איש:

  1. שירות איכותי ואדיב שעונה על כל הציפיות, כלי רכב חדשניים ומפוארים ונהגים סבלניים ומנומסים.
  2. הלקוח יקבל מטרותיו בקבלת שירות מקצועי. בין אם מדובר בנסיעה חד פעמית ובין אם מדובר בהסעה שבשגרה.
  3. הסעה של 14 נוסעים תהיה אידיאלית במקרים של יום הולדת. מקרה שחוגגים לילד בכיתה ואליו מצטרפים כל 13 חבריו.
  4. במקרה של יום גיבוש לעובדים או קבוצה של חוג או מסיימי קורס וכן הלאה.
  5. אירוע שכל המשפחה המורחבת יוצאת יחד לטיול ברחבי הארץ – מיניבוס שמכיל 14 מקומות הינו פתרון אידיאלי וחסכוני למדי. 

לשם מה נזמין מיניבוס 14 מקומות?

הסעה ל 14 איש תתאים לעסקים שיש קושי להגיע אליהם עם כלי תחבורה ציבורי. ישנם מקומות עבודה שלחלק מהעובדים אין רכב פרטי. במקרים מסוימים, גם אם לכל עובד יש מכונית פרטית, ארגון הסעה משותפת תהיה בחירה יעילה ביותר. המצב רלוונטי לבמקומות שיום העבודה מתחיל בשעה מדויקת ויש צורך בהסעה מעבר לשעות העבודה כמו בלילה, בשעות מוקדמות בבוקר וכולי. הסעות ל 14 איש תאפשר הגעה ברוגע גם לאירועי שמחה כמו חתונות, בת או בר מצווה. אפילו נסיעות משותפות למשחק ליגה, לטיולים משפחתיים וכולי.

מיניבוס 14 מקומות בשבת

הרבה אנשים שמחים לנצל שירות של השכרת מיניבוס בשבת.חברת הסעות מהימנה מסייעת להמון אנשים לנטוש את הרכב בשבת. שירות הסעה במיניבוס ביום שבת למעשה מקנה את האפשרות לטייל בארץ. השירות מאפשר להגיע ליעדים רבים כשנהנים לחוות. הוא מא גם את חווית הנסיעה בחיק המשפחה ולא נאלצים להחזיק את ההגה שעות ארוכות. 

מיניבוס 14 מקומות מחיר

שירות של הסעות יהיה כרוך כאמור בעלות משוערת של 1200 ש״ח. אולם לא פעם העלות תתקזז למחיר נמוך, לרבות כשזה מתחלק בין 14 נוסעים. יקר יהיה לנסוע ברכבנו הפרטי.  ניצול הזמן למנוחה וגיבוש במקום לבזבז זמן על דלק וחניה.

חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus  – תשמח לסייע לכם בהסעה של מיניבוס 14 מקומות שמכיל את כל האבזור המתקדם ביותר ומספק חווית נסיעה אקסקלוסיבית במחירים אטרקטיביים במיוחד!

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה