מיניבוס בפתח תקווה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס בפתח תקווה

מיניבוס בפתח תקווה, עיר האורות ושירותי ההסעות הכי מקצועיות. חברות הסעה מקצועיות יספקו לכם את השירות של הסעות פ”ת נתב”ג, הסעות מיניבוס בפתח תקווה עצמה. ואף הסעות טיולים מפתח תקווה ועוד. כל עוד אתם צריכים להתנייד בבטיחות ובקלות. גמבורג הסעות – RENT A BUS הכינו עבורכם מדריך הסעות מומלץ לצרכן. 

חיפשתם אחר מדריך הסעות מומלץ לצרכן, מצאתם אותו אצל חברת הסעות גמבורג RENT A BUS – הסעות מפתח תקווה ולכל הארץ. אנו משמישים מערך לוגיסטי שלם בכדי לספק לכל לקוחותינו את שירותי ההסעות המקצועיים ביותר. מעבר לצי רכבים חדש ומתוחזק למשעי, אנחנו גם מחזיקים רכבי חירום אשר בהם אנחנו משתמשים בכל מקרה של תקלה באחד מהכלים הראשיים. אם כלי הסעות אצלנו חלילה מתקלקל, אנחנו מיד שולחים אליכם מיניבוס בפתח תקווה נוסף. כך, אנחנו תמיד פועלים למען שמירה על לוחות הזמנים של לקוחותינו.

כמה יעלה לכם הסעות מיניבוס בפ”ת והסביבה?

צריכים מיניבוס לטיולים בפתח תקווה מחיר ועלויות? אם כך, ייתכן שעדיין לא ערכתם מחקר שוק מקדים בתחום ההסעות. כדאי לדעת, כדי לבחור את חברת ההסעות שלכם בצורה נכונה, כדאי לערוך מחקר שוק מקדים של השוואת מחירים. 

אתם תוכלי להיעזר בשלל אתרי אינטרנט שבהם מפורסם מחירון הסעות מומלץ לצרכן. מיניבוס בפתח תקווה עם נהג עשוי לעלות לכם בין 500 ₪ ל-3,500 ₪ בערך. מתמחרים את הנסיעה על פי מרחק ועל פי כמויות הנוסעים שיש לנייד. אם אתם צריכים מיניבוס  בשבת, בדרך כלל השכרת מיניבוס בשבת תהיה יקרה יותר מיום חול. זה טיפ קטן שכדאי לזכור. 

לצורך כך הרכבנו לפני ימים ספורים מחירון הסעות מיניבוס מעודכן ומפורט לעזרת קהל הלקוחות המבולבל.

מיניבוס לחתונה בפתח תקווה

עבור המוזמנים לחתונה שלכם, הזמנת מיניבוס הסעות לחתונה בפתח תקווה הוא פתרון נכון ומצויין . חתונות הן תמיד אירועים מרגשים, וכל הקרובים אליכם ישמחו בשמחתכם. הזמנת מיניבוס הסעות לחתונות יקל על כולם להגיע לחתונה. במהלך ימי חייך יצא לך להכיר אנשים  רבים ויש לך משפחה הפזורה באזורים שונים במדינה. זו הסיבה שתמיד יש אנשים שעורכין אירועי  חתונות רחוק ממקום מגוריהם. מיניבוס הסעות לחתונה יפתור בוודאות את כל הבעיות הלוגיסטיות האלה ויספק פתרונות נוחים לרבים מהמוזמנים שלכם.

למרות שלקחת רכב פרטי זה נוח, לא לכולם יש רכב פרטי, וגם אם יש להם, הם לא תמיד רוצים להשתמש בו. יש הרבה אנשים שאוהבים לבלות ולשתות בחתונה, הם צריכים פתרון נוח ובטוח. ניתן למצוא אותו באוטובוס או במיניבוס המשמש לחתונות. המיניבוס יאסוף אותם מנקודת האיסוף או מביתם, בהתאם למה שסוכם, ויעביר אותם בשלום לאולם בו נערכת החתונה. לאחר שהחתונה תסתיים , כשהאורחים עייפים, הם יכולים לעלות על המיניבוס המרווח ולחזור הביתה בנוחות ובבטחה. כי בדרך כלל נערכות חתונות בערב, וגני אירועים רבים נמצאים במרכז העיר ואין בכלל תחבורה ציבורית ולכן יש צורך בהסעות לחתונה.

מיניבוס לטיולים בפתח תקווה

יוצאים לטיול בפתח תקווה או יוצאים לטיול מפתח תקווה לאזור מסוים בארץ? אנחנו כאן בשבילכם. אנו מציעים שירותי מיניבוס לטיולים. הוא ילווה אתכם לכל אורך הטיול, וייקח אתכם ממקום למקום. הנהגים שלנו יסיעו אתכם בבטחה ובמהירות ויספקו לכם חוויה מיוחדת. 

מיניבוס לטיולים הוא בחירה מעולה. חבל להיסחב עם רכב פרטי שתמיד אין בו מקום לכל המשפחה או החברים. במקום לדחוף לתא המטען המון ציוד עד שהוא מתפוצץ וכל חיפוש אחר חולצה הופך למשימה מורכבת. מסוכן לנסוע עייפים כל היום ולשחוק במקביל את רכבכם ברחבי הארץ. במקום כל אלה – אתם נוסעים במיניבוס וכל הבעיות נפתרות.

המיניבוסים שלנו רחבים מאוד, ומאפשרים לכל הנוסעים לשבת בנוחות ומרווח אחד מהשני. כלל הציוד נכנס בתא המטען הגדול שלו. 

מיניבוס לנתב”ג בפתח תקווה

קניתם כרטיסי טיסה לטיול בחו”ל אחרי הרבה זמן שלא הגעתם לנתב”ג. התכנון האחרון שנותר לכם הוא למצוא דרך להגיע לנמל התעופה בזמן שמתאים לכם. מי מאיתנו לא רוצה שיאספו אותו מביתו כמו מלך עם כל המזוודות והציוד הרב שלו. 

בשביל לחסוך היסחבות מיותרת ומתישה בתחבורה הציבורית, מעבר בין קווים שונים והגעה מותשים לשדה, תזמינו מיניבוס לנתב”ג. בנוסף, לא תמיד התחבורה מפתח תקווה לנתב”ג הינה בשעות שנוחות לכם. חבל שתבזבזו זמן מיותר בהמתנה לטיסה או שתהיו לחוצים לפספס אותה. 

הזמנת הסעה לנתב”ג מפתח תקווה תאפשר לכם נסיעה בזמנים שנוחים לכם – גם באמצע הלילה. בעזרת המיניבוס תגיעו במהירות וביעילות לנתב”ג, ותוכלו להתחיל את החוויה שלכם ברגל ימין ובאווירה טובה. 

מיניבוס 10 מקומות בפתח תקווה

אנו מציעים שירותי מיניבוס של 10 מקומות בפתח תקווה. זה יכולה לסייע לכם במגוון דרכים. למשל, במידה ואתם קבוצה קטנה של עובדים הגרים בסמיכות אחד לשני. בעזרת המיניבוס תוכלו לנסוע יחדיו לעבודה ולהימנע מעמידה ממושכת בפקקים וזיהום אוויר רב. 

כמו כן, שירות זה יכול לסייע בהסעות לבתי ספר ומסגרות אחרות, ולכל אדם שמעוניין בכך. מיניבוס כזה נוח מאוד לנסיעה. בשל גודלו, הוא יכול לעבור בקלות בסמטאות צפופות וברחובות עמוסים ולאפשר לכם להגיע במהירות ליעדכם. 

הזמנת 3 מוניות פרטיות רגילות כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת. במקום זאת, אתם יכולים להזמין מיניבוס אחד ולחסוך את כאב הראש. הוא יגיע וייקח אתכם יחדיו למקום חפצכם. 

הסעה ל 20 נוסעים בפתח תקווה

אתם קבוצה של 20 נוסעים המעוניינים לבצע נסיעה בפתח תקווה או ממנה? אנחנו כאן בשבילכם. אנו מציעים הסעה המותאמת ל 20 נוסעים, ואף לפחות נוסעים במידה ותרצו. נסיעה משותפת יכולה להוות בשבילכם תחליף מעולה לתחבורה ציבורית או השכרת רכבים פרטיים. 

ישנן קבוצות ששימוש בתחבורה ציבורית אינו אופציה בשבילם, למשל בשל תנאי נגישות אליה או בשל סוג הקבוצה. נניח ומדובר על קבוצה של 20 ילדים הצריכה לנסוע למקום מסוים. תחבורה ציבורית אינה אפשרית בשבילם. כמוהם עוד קבוצות רבות ואחרות. 

בנוסף, גם מטעמי נוחות ישנו צורך להסעה שכזו. בשביל כולכם אנחנו כאן ונשמח להעניק שירות זה בפתח תקווה. 

מיניבוס 25 מקומות בפתח תקווה

לקבוצות יותר גדולות אנו מציעים שירותי מיניבוס 25 מקומות. שירות זה מתאים להמון קבוצות. ביניהן, ניתן לציין מקומות עבודה שרוצים שעובדיהם יגיעו יחדיו למקום העבודה. או לחילופין, הם מעדיפים להזמין מיניבוס ולחסוך תירוצים על איחורים מהם. 

במקום לעבור בין קווי אוטובוס, רכבת, ומה לא בפתח תקווה אנו ניקח אתכם. שירות זה יקצר את זמן הנסיעה שלכם. אנו בטוחים שכל מעסיק ועובד ישמחו להגיע לעבודה בדרך זו ולא ברכבם הפרטי. 

כמותם, גם קבוצות אחרות מזמינות שירות זה. נסיעה לטיול, נסיעה לחוג בית ספרי, נסיעה של קבוצת כדורסל שכונתית למשחקים ואימונים ומי לא. השירות שאנו מציעים הינו אקסקלוסיבי ויוקרתי ומהווה חוויה בפני עצמו. 

מיניבוס בפתח תקווה
מיניבוס בפתח תקןוה

הסעה ל30 נוסעים בפתח תקווה 

אם אתם מחפשים הסעה גדולה יותר, צי הרכבים הגדול שלנו כולל רכבים המתאימים ל30 נוסעים. למזלכם, אנו בעלי ניסיון וותק רב על הכביש ובמתן שירותי הסעות בפתח תקווה. בשל כך, אנו מבינים את הצרכים המיוחדים של כל הנוסעים ומתאימים את הנסיעה בשבילם. 

למה לשבת באוטובוס גדול לשווא, כאשר כמעט חציו ריק? יתירה מכך, למה לכם לשלם על אותו חצי ריק? במקום זאת, אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל הסעה עם כלי התחבורה שמתאים במיוחד אליכם. בלי לשלם מחיר מיותר ובלי להתמודד בצפיפות בכביש שהאוטובוס מתמודד עימה. 

מיניבוס לאירועים בפתח תקווה

הרבה פעמים אורחים מתלבטים כיצד להגיע לאירוע. לנסוע בתחבורה ציבורית, להוציא את רכבם הפרטי, לחפש טרמפ עם אדם אחר. התלבטויות אלו גורמות לאורח לאי נוחות. לאף אדם לא נעים לנסוע לחתונה של חברים באוטובוס, כשהוא לבוש בגדים חגיגיים. כמו כן, אף אחד מאיתנו לא רוצה לעמוד בפקקים בדרך לבר מצווה. 

בשביל לחסוך לאורחים שלכם בעיה זו, תפנו אלינו. אנו נעניק לכם שירות הסעה לאירועים בפתח תקווה. כך, האירוע שלכם יתחיל ב-180 מעלות ההפוך מהאופציה השנייה. האורחים יגיעו נינוחים ורעננים, אחרי נסיעה נחמדה ונעימה. נהגינו יבטיחו זאת כמובן. 

האורחים יאספו מבתיהם ויילקחו ישירות אל פתח האולם כמו האנשים המכובדים ביותר. אנו בטוחים שחוויה יוקרתית זו תישאר בזיכרונם.

שירותי המיניבוס לאירועים בפתח תקווה רלוונטיים לכל סוגי האירועים. כמובן לחתונות וחינות, אך גם לאירועי בר ובת מצווה – ככל הנראה לחברי חתן או כלת השמחה. במקום להטריד את הוריהם בדרך הגעתם לאירוע, אנו נדאג לכך. 

בנוסף, גם חברות בוחרות לקחת שירות זה. זה יכול להיות מנימוק של זמן גיבוש לעובדים כבר בעת הנסיעה, או בשל הנוחות הרבה של המיניבוס.   

מה חשוב לדעת על חברת הסעות בפתח תקווה? 

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, את המקצועיות של חברת ההסעות. אם אתם נתקלים בהצעת מחיר מעט גבוהה מהשוק, ייתכן שיש סיבה לכך. לא בטוח שחברת ההסעות “סתם” נהנית לתמחר את עצמה גבוה. כלל אצבע: ככל שחברת ההסעות בעלת מוניטין רב שנים, ככה היא עשויה לתמחר את שירותיה גבוה יותר. זאת, מפאת הסיבה הפשוטה הבאה – יש מחיר לניסיון המקצועי. 

להמשך קריאה אודות חברת הסעות בפתח תקווה.

נוסעים עם חברת הסעות מובילה ובטוחה

אם אתם מחפשים אחר השכרת מיניבוס זול בפתח תקווה והמרכז, אתם צריכים לוודא שאין התפשרות על מקצועיות החברה. במילים אחרות, יהיה לא כדאי להתפתות למחירים מאוד נמוכים של השכרת מיניבוס פ”ת. לא פעם, התמחור הנמוך הוא פועל יוצא של חוסר המקצועיות של חברת ההסעות. 

בין אם אתם צריכים השכרת מיניבוס לפתח תקווה או מפ”ת, אנחנו המקצועיים ביותר בתחום. חברת הסעות גמבורג RENT A BUS למודת ניסיון של שנים רבות ובעלת ניסיון מקצועי בכל תחומי ההסעה. אנחנו מספקים שירותי הסעות טיולים לפנסיונרים מפתח תקווה, הסעות עובדים פתח תקווה, טיולים ואף נופש. צרו עמנו כעת קשר במספר הטלפון 9074* וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top