מיניבוס לחרמון

אחת השאלות השכיחות ביותר של לקוחות אשר פונים אל חברת הסעות, במטרה לשכור רכב הסעות לטיול משותף, דוגמה טיול לחרמון, היא האם עליהם לשכור אוטובוס או מיניבוס. זו שאלה בסיסית אשר יש לה משמעות כלכלית וכן משמעויות אחרות.

כידוע, לא מעט ישראלים נוהגים לעשות את דרכם במהלך החורף אל החרמון. בישראל אתר הסקי היחיד הוא החרמון . מי שלא יכול או רוצה לטוס אל אתרי סקי באירופה, כפי שעושים ישראלים רבים, בוחר להגיע אל החרמון. הרבה בוחרים לבלות על ההר מספר שעות בסקי. חלק בוחרים ליהנות מהנוף וכן מהמסעדות ובתי הקפה שנמצאים באזור ואף לערוך טיול מסביב להר.

מדוע משתמשים בשירות הסעות

לפני שנענה על השאלה מתי שוכרים מיניבוס לחרמון ומתי שוכרים אוטובוס, נענה על שאלה אחרת והיא, מדוע נכון להשתמש בשירות הסעות. הרי תמיד אפשר להשתמש ברכב פרטי או לשכור רכב מחברה. בדרך זו נוכל לנהוג ולהגיע אל ההר באופן עצמאי.

הסיבה לכך שהרבה מאוד ישראלים מעדיפים להשתמש בשירותי הסעות מאורגנים היא, זה הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט, וכן כך אפשר לארגן קבוצות גדולות של מטיילים. בין אם זה בני משפחה, חברים, עובדים, אורחים מחו”ל ועוד. שירות זה גם ניתן עבור תלמידים בבתי ספר ובני נוער בכלל.

מתי נכון לשכור מיניבוס?

השכרת מיניבוס לחרמון היא פונקציה של כמות נוסעים. אין טעם לשכור אוטובוס, אם ממלאים רק חצי ממנו. במקרה כזה, יהיה יותר נכון כלכלית וכן מבחינת הנוחות, לשכור מיניבוס ולא אוטובוס. לכן הרבה פעמים קבוצות קטנות יעדיפו להשתמש בשירות זה ולא בשירות הסעות מאורגנים עם אוטובוסים.

צריך לזכור, הדרכים לחרמון אינן נוחות וקלות בהכרח, בוודאי לא בימי החורף אז האתר נפתח. שימוש במיניבוס יהיה הרבה יותר נוח ובטוח. נוח לנוסעים זה. בטוח . יחד עם זאת, אפשר להיות בטוחים שהנהגים הם מקצועיים וידעו לעשות את העבודה, בין אם יצטרכו להשתמש במיניבוס או באוטובוס.

כיצד שוכרים מיניבוס בצורה נכונה

ראשית, נשכור מיניבוס כמה שיותר מוקדם. עדיף לפני מועד הנסיעה, זאת על מנת שיהיה ניתן לשריין תאריך, רכב ונהג. נוודא קודם אם האתר פתוח ויש אפשרות לגלוש בו. שנית, יש לבחון את סוג המיניבוס, מה הוא כולל? ועד כמה הוא מותאם לנסיעה מסוג זה. בין אם מדובר על יציאה מנקודה קרובה או רחוקה.

מיניבוס לחרמון מחיר 

המחיר נע בין 1800 ש״ח ביום חול ועד 2500 ש״ח בשבתות וחגים. מחירים מדוייקים ניתן לדעת באמצעות מחירון הסעות מיניבוס החדש שחיברנו ואשר מומחי ההסעות של חברת הסעות גמבורג חיברו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על השכרת מיניבוס לחרמון וכן אם אתם רוצים לשכור עוד היום מיניבוס לקראת הטיול הקרוב, אז אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 9074*. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא וכן לקבוע איתכם מועד לנסיעה בהקדם. אתם יכולים להיות בטוחים, אצלנו תיהנו משירות איכותי ומחיר אטרקטיבי.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה