מיניבוס לחרמון – מתי שוכרים אוטובוס ומתי מיניבוס

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס לחרמון

אחת השאלות השכיחות ביותר של לקוחות אשר פונים אל חברת הסעות, במטרה לשכור רכב הסעות לטיול משותף, דוגמה טיול לחרמון, היא האם עליהם לשכור אוטובוס או מיניבוס. זו שאלה בסיסית אשר יש לה משמעות כלכלית וכן משמעויות אחרות.

כידוע, לא מעט ישראלים נוהגים לעשות את דרכם במהלך החורף אל החרמון. בישראל אתר הסקי היחיד הוא החרמון . מי שלא יכול או רוצה לטוס אל אתרי סקי באירופה, כפי שעושים ישראלים רבים, בוחר להגיע אל החרמון. הרבה בוחרים לבלות על ההר מספר שעות בסקי. חלק בוחרים ליהנות מהנוף וכן מהמסעדות ובתי הקפה שנמצאים באזור ואף לערוך טיול מסביב להר.

מדוע משתמשים בשירות הסעות

לפני שנענה על השאלה מתי שוכרים מיניבוס לחרמון ומתי שוכרים אוטובוס, נענה על שאלה אחרת והיא, מדוע נכון להשתמש בשירות הסעות. הרי תמיד אפשר להשתמש ברכב פרטי או לשכור רכב מחברה. בדרך זו נוכל לנהוג ולהגיע אל ההר באופן עצמאי.

הסיבה לכך שהרבה מאוד ישראלים מעדיפים להשתמש בשירותי הסעות מאורגנים היא, זה הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט, וכן כך אפשר לארגן קבוצות גדולות של מטיילים. בין אם זה בני משפחה, חברים, עובדים, אורחים מחו”ל ועוד. שירות זה גם ניתן עבור תלמידים בבתי ספר ובני נוער בכלל.

שירותי הסעות מיניבןס לחרמון
שירותי הסעות מיניבןס לחרמון

מתי נכון לשכור מיניבוס?

השכרת מיניבוס לחרמון היא פונקציה של כמות נוסעים. אין טעם לשכור אוטובוס, אם ממלאים רק חצי ממנו. במקרה כזה, יהיה יותר נכון כלכלית וכן מבחינת הנוחות, לשכור מיניבוס ולא אוטובוס. לכן הרבה פעמים קבוצות קטנות יעדיפו להשתמש בשירות זה ולא בשירות הסעות מאורגנים עם אוטובוסים.

צריך לזכור, הדרכים לחרמון אינן נוחות וקלות בהכרח, בוודאי לא בימי החורף אז האתר נפתח. שימוש במיניבוס יהיה הרבה יותר נוח ובטוח. נוח לנוסעים זה. בטוח . יחד עם זאת, אפשר להיות בטוחים שהנהגים הם מקצועיים וידעו לעשות את העבודה, בין אם יצטרכו להשתמש במיניבוס או באוטובוס.

כיצד שוכרים מיניבוס בצורה נכונה

ראשית, נשכור מיניבוס כמה שיותר מוקדם. עדיף לפני מועד הנסיעה, זאת על מנת שיהיה ניתן לשריין תאריך, רכב ונהג. נוודא קודם אם האתר פתוח ויש אפשרות לגלוש בו. שנית, יש לבחון את סוג המיניבוס, מה הוא כולל? ועד כמה הוא מותאם לנסיעה מסוג זה. בין אם מדובר על יציאה מנקודה קרובה או רחוקה.

מיניבוס לחרמון מחיר 

המחיר נע בין 1800 ש״ח ביום חול ועד 2500 ש״ח בשבתות וחגים. מחירים מדוייקים ניתן לדעת באמצעות מחירון הסעות מיניבוס החדש שחיברנו ואשר מומחי ההסעות של חברת הסעות גמבורג חיברו.

הסעות מיניבוס לחרמון בזול

אתר החרמון הוא מיעדי התיירות הכי פופולריים בישראל. כל שנה, עשרות אלפי ישראלים עושים את הדרך הארוכה אל ההר, כדי להנות מהשלג ולגלוש. עם זאת, מדובר בנסיעה ארוכה במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים, שאינה מתאימה לכל אחד. לכן, כדי לתת מענה לבעיה זו, אנחנו מציעים עבורכם הסעות מיניבוס לחרמון בזול.

הסעות המיניבוס שאנחנו מפעילים הן פתרון לכל כיס אשר יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. ראשית, בכך שאתם בוחרים בהסעות מיניבוס לחרמון, אתם בוחרים להשאיר את הרכב הפרטי בבית. מעצם כך, אנחנו חוסכים לכם את הוצאות הדלק הגבוהות ואת הבלאי על הרכב. בדומה, אנחנו מסיעים קבוצה שלמה יחד, המחליפה כמה רכבים ומגדילה את החיסכון פי כמה.

מכך, ההסעות שאנחנו מפעילים לחרמון הן פתרון מעולה למי שמעוניין בחופשה מבלי לקרוע את הכיס. ההוצאות הכרוכות בהגעה לחרמון גם ככה גבוהות. החל מהכניסה לאתר ועד להשכרת ציוד, מדובר בחוויה יקרה. לכן, אנחנו מציעים לכם לחסוך בהוצאות הנסיעה, ולהנות מהחופשה בחרמון בלי לדאוג מההוצאות.

הסעות מיניבוס פרטי לחרמון בזול

במסגרת שירותי הסעות המיניבוס לחרמון שאנחנו מציעים, תוכלו לבחור ממגוון חבילות הסעה בהיקפים משתנים. אנחנו מציעים עבורכם חבילות הכוללות הסעה במיניבוס בלבד, ועד למיניבוס פרטי המלווה אתכם במהלך היום. בתווך, הסעות במיניבוס פרטי הן ללא ספק השירות הכי פופולרי שאנחנו מציעים. מרבית הלקוחות שלנו נהנים מהגמישות שמיניבוס פרטי מאפשר, הן בנקודות האיסוף והן במסלולי הנסיעה. 

בתוך כך, כשאתם בוחרים בהסעות מיניבוס פרטי, אנחנו לרשותכם. אנחנו מפעילים הסעות לחרמון כבר שנים רבות, ומחזיקים בניסיון רב בתחום זה, אותו נעמיד לשירותכם. באופן זה, אנחנו מציעים לכם מעטפת ייעוץ ותכנון מלאה, במסגרתה יש לכם גמישות וחופש בחירה רחבים. יחד, נתכנן את כל מסלול הנסיעה, כולל עצירות בדרך לאטרקציות או להתרעננות. בנוסף, בכל תחנה בדרך נחכה לכם לפי לוחות הזמנים שנקבע יחד, ולא תצטרכו להמתין רגע.

לכן, בבחירה בהסעות מיניבוס פרטי לחרמון תוכלו להוציא את המקסימום מיום הטיול שלכם. החל משליטה בחוויה כולה ועד לחיסכון בזמנים, תדעו שאתם לא מבזבזים דקה ולא מפספסים חוויות.

מיניבוס פרטי לחרמון
מיניבוס פרטי לחרמון

הדרך הנוחה להגיע לחרמון

אנחנו מפעילים צי רכבי הסעות ייעודי עבור ההסעות לחרמון. בצי רכבים זה, אנחנו מתקינים ציוד ביד רחבה, מתוך הבנה שמדובר בנסיעה ארוכה במיוחד. באופן זה, אנחנו עושים הכל כדי להבטיח שתקבלו את חוויית הנסיעה הנוחה ביותר בדרך לחרמון. 

בתוך כך, אנחנו מודעים למזג האוויר החורפי שמלווה בדרך כלל את הנסיעה לחרמון. לכן, בצי הרכבים שלנו מותקנות מערכות בקרת אקלים מתקדמות. המערכות מחממות את האוויר בלי לייבש אותו, ומשאירות את הקור בחוץ, ולא תרצו לרדת מההסעה. נוסף על כך, מערכות מולטימדיה מתקדמות שאנחנו מוסיפים מספקות תעסוקה לנסיעה ומעבירות את הנסיעה בנעימים. 

זאת ועוד, מעצם הבחירה שלכם לנסוע בהסעות שאנחנו מציעים לחרמון, אתם כבר מעדיפים נוחות. במקום להצטופף ברכב הפרטי שעות רבות ולהתאמץ בנהיגה קשה, ההסעות מאפשרות לכם לנוח. כך, תוכלו להתרווח בכיסאות הנוחים ואף לנמנם בדרך, בזמן שאנחנו דואגים לכל היתר. בנוסף, לא תצטרכו לחסוך בציוד שאתם לוקחים איתכם, שכן אנחנו מספקים תאי מטען גדולים במיוחד. אנחנו בטוחים שתהנו, ומחכים לכם!

נוסעים רק עם מי שמכירים ללא אנשים זרים

אנחנו מפעילים מערכי הסעות לחרמון ממגוון סוגים. עם זאת, השירות שאנחנו בטוחים שמספק חוויה מיטבית הוא הסעה אקסקלוסיבית של כל הקבוצה יחד. אנחנו מציעים עבורכם לנסוע רק עם אנשים שאתם מכירים, ללא אנשים זרים בכלל. בכך, תוכלו לחוות את הדרך יחד ולהנות במשותף מהנסיעה. באופן זה, הנסיעה הופכת לחלק מהחוויה.

אז במקום להצטופף ברכבים נפרדים או להתפצל לכמה רכבים, אנחנו מציעים לנסוע כל הקבוצה ביחד. אנחנו משקיעים באווירה בדרך כדי להפוך אותה לחווייתית במיוחד. תוכלו למצוא מערכות סאונד ומיקרופון להעברת הדרכות ופעילויות, ולשמוע מוזיקה ורדיו. באופן זה, כל המשפחה או החברים נהנים ביחד, ומנצלים את הזמן המשותף עד הסוף.

הנסיעה לחרמון אינה עוד נסיעה שעושים כל יום. לכן, אנחנו מציעים שתיקחו את הזמן ואף תפצלו את הנסיעה במידת הצורך. אנחנו נוכל להציע עבורכם אטרקציות בדרך ועצירות להתרעננות. כך, כשאתם נוסעים יחד ללא אנשים זרים אתם שולטים על מסלול הנסיעה וחווים אטרקציות ביחד. השירות שאנחנו מציעים יבטיח עבורכם חוויה בלתי נשכחת.

אולי יעניין אותך מונית גדולה לחרמון ?

לסיכום

אם אתם רוצים לדעת עוד על השכרת מיניבוס לחרמון וכן אם אתם רוצים לשכור עוד היום מיניבוס לקראת הטיול הקרוב, אז אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 9074*. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא וכן לקבוע איתכם מועד לנסיעה בהקדם. אתם יכולים להיות בטוחים, אצלנו תיהנו משירות איכותי ומחיר אטרקטיבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top