שירותי הסעות פרטיות

כשאנחנו חושבים על שירות הסעות פרטיות, באופן כללי הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, זה שימוש ברכב פרטי.  זאת להבדיל, לעומת שירות במונית אשר לוקחת אותנו כנוסעים בודדים לכל מקום אליו אנחנו בוחרים להגיע. אך כפי שנוכל לראות מיד, קיימת גם אופציה נוספת.

אחד השירותים הפופולריים אשר חברות הסעות מספקות ללקוחות שלהן, הוא שירות הסעות פרטיות. מעבר לעובדה שחברת הסעות היא אכן ספקית של הסעות פרטיות.  גם אם מדובר בשירות הסעות קבוצתיות, הרי שהחברה גם מספקת שירות הסעות ספציפי עבור נוסעים מסוימים על פי הצורך שלהם.

מה זה אומר חברה פרטית להסעות?

לפני שנסביר מה זה שירות הסעות פרטיות, נסביר בקצרה מה ההבדל בין חברה פרטית בתחום הסעות לכל סוג אחר של חברה. כידוע, כל אחד מאיתנו יכול ליהנות משירות תחבורה ציבורית, בין אם זה אוטובוסים או רכבות. שירות זה מסובסד על ידי המדינה, אך הוא קבוע. הכוונה במובן הזה שהשירות ניתן על פי קווי נסיעה מאוד ברורים, בשעות וימים קבועים.

חברת הסעות המספקת שירותים פרטיים, קובעת בעצמה את המחיר לשירות שהיא מספקת.  את  מועד ואופי השירות נקבעים על פי הצרכים של הלקוחות שלהם. כלומר, אם לקוח זקוק לשירות של הסעה ביום מסוים, אז הוא שוכר את שירותי החברה והיא תספק לו את השירות כפי שהוא זקוק לו. זה נכון גם אם השירות ניתן בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות, בסופי שבוע, חגים ובימים אחרים.

מה הכוונה שירות הסעות פרטיות?

חברות הסעות מספקות סוגים שונים של שירותי הסעות. החל משירותים למוסדות חינוך, מוסדות ציבור, בריאות, מפעלים, משרדים, חברות טיולים ועוד. לצד שירותים אלו, אשר ניתנים באמצעות הסעות אוטובוסים ומיניבוסים, הרי שהחברה גם מספקת שירותי הסעות באופן פרטי.

למשל, אם יש צורך לשכור מונית גדולה.  הזמנת מיניבוס להסעה משפחתית או הסעה של חברים. במצב זה הרי שהחברה תוכל לספק זאת על פי הדרישה והצרכים של הלקוחות. כמו כן, החברה יכולה לספק שירות הסעות ללקוח בודד, במידה ויש צורך בכך. לא פעם זה קורה, כאשר מגיעים אורחים מחו”ל ואינם מעוניינים לשכור רכב או להשתמש בתחבורה ציבורית. אז הם שוכרים שירות הסעות פרטי.

חברת אוטובוסים פרטית

אם מדובר בשירות לאנשי עסקים או לאנשים פרטיים, שירות ההסעות הפרטי הוא בחירה טובה למי שמחפש נוחות. השירות מותאם באופן מלא לצרכי הלקוח, ומאפשר לו ליהנות מהפתרון המושלם בכל שעות היום. לא משנה מדוע אתה צריך את השירות הזה, או לאיזה יעד אתה רוצה להגיע, אתה תמיד יכול להזמין ולהגיע ליעד המיועד בזמן. 

הלן  היתרונות והסיבות הבולטים מדוע כדאי לבחור בשירותי חברת אוטובוסים פרטית:

✅ חברת אוטובוסים פרטית❌ חברת אוטובוסים ציבורית
✅ אוטובוסים נקייים יותר ושמורים❌ אוטובוסים ״שעבדו קשה״ ומרופטים יותר.
✅שירות בוטיק כי הכסף הולך ישירות לבעלים❌עובדים שכירים שלא ממש אכפת להם.
✅ שירות גם בשעות לא שגרתיות.❌ שעה 17:00 סוגרים את הבאסטה וכלום לא מעניין.
✅ נהגים שמחים ושירותיים❌ רובם ממורמרים

האם החלטת להזמין שירות של חברת הסעות אוטובוסים פרטית ?

מְעוּלֶה. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שירות הסעות פרטי הוא שניתן לקבל מענה הולם בכל עת. בין אם אתם זקוקים לאוטובוס הסעות פרטי בצהריים, מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, נהגים מקצועיים ומיומנים יאספו אתכם בכל פעם שתזדקקו לו ויביאו אתכם ליעד בבטחה. גם בסופי שבוע תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה. , שמירת נסיעה ברכב ליעד שבחרת תרענן אותך.

חברות אוטובוסים פרטיות

יש יתרון עצום להזמין אוטובוס דרך חברות אוטובוסים פרטיות.

בחברות הפרטיות האוטובוסים חדישים יותר.

מאידך חברות אוטובוסים ציבוריות, בדומה לחברות השכרת רכבים, לרוב יקנו אוטובוסים ברמות גימור פשוטות יותר.

הרי תחשבו בהיגיון , מרבית לקוחותיהם של חברות אוטובוסים ציבוריות הינו קהל שבוי.

קהל שאין לא הרבה ברירה.

ואילו אנו, חברות ההסעה הפרטיות, נלחמות על לקוחות שיש באפשרותם לבחור ולבצע סקר שוק.

חברת הסעות פרטיות – כיצד מתבצע השירות?

בעיקרון, הוא לא שונה משירות הסעות רגיל. כלומר כזה שמסופק לקבוצה ממוסד, ארגון או עסק מסוים. הלקוח קובע לאן ומתי נוסעים, והחברה מספקת לו נהג עם רכב מתאים. בהתאם לכמות האנשים, כך ייקבע סוג הרכב בו ישתמש הנהג. התנאים של העסקה, מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות, ייקבעו בהתאם לאופי השירות.

תהליך הזמנת הסעות פרטיות בחברת  גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus תהליך מאוד פשוט. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר 9074* לספק לנו את כל הפרטים שלכם. משם  אנחנו נתאים עבורכם את מסלול הנסיעה האולטימטיבי עבורכם.

הסעות פרטיות מחירים

מיניבוס 10 מקומותהחל מ 250 ₪
מיניבוס 15 מקומותהחל מ 300 ₪
מיניבוס 20 מקומותהחל מ 350 ₪
מידיבוס 35 מקומותהחל מ 500 ₪
אוטובוסהחל מ 600 ₪

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה