מונית נגישה לנכים

השכרת אוטובוס בחיפה

אם אתם צריכים השכרת מונית נגישה לנכים או הסעות לציבור הנכה, אתם צריכים לא רק שירות מקצועי. אתם גם צריכים שירות הניתן לכם על ידי נהגים מנומסים, אדיבים ובעלי רצון אמיתי לסייע. אם כך, חברת RENT A BUS ריכזה עבורכם את כל מה שצריך לדעת על הסעות נכים בכל הארץ. 

כל עוד אתם צריכים את השירות של הסעות נכים בכל הארץ, אתם יכולים לקבל אותו בלב שלם מחברת RENT A BUS – הסעות בכל הארץ לנכים. כמו כן, אנחנו נספק לכם גם את השירות של הסעות נכים לטיולים, הסעות נכים לכותל, הסעות נכים לקברי צדיקים ועוד. כל עוד אתם צריכים את הסיוע שלנו להתנועע ברחבי הארץ, אנחנו על זה ועם רצון אמיתי לסייע לכם. וכחלק מהסיוע שלנו, ריכזנו עבורכם מדריך מציאת חברת הסעות לציבור הנכים. הנה כמה כללי ברזל שחשוב להכיר במהלך חיפושכם אחר חברת הסעות מומלצת לנכים: 

  • תוודאו טלפונית את אדיבות צוות חברת ההסעה 

חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים שירות מנומס, אדיב ומקצועי לכל דבר. אנחנו ממליצים על שיחה טלפונית עם הנציגים של חברת ההסעה. תוכלו לקבל את כל הפרטים אל מול בנאדם, ולא אל מול דף אינטרנט. ככה גם תוכלו לחוש ולהרגיש את היחס אליכם טרום השכרת מונית נגישה לנכים. 

  • מונית נגישה לנכים מספיק גדולה?

יש לוודא כי גודל המונית הגדולה אכן מספק אתכם. תוכלו לעשות זאת דרך סקירה של כלי הרכב של חברת ההסעות. השכרת מונית נגישה לנכים היא אפשרית על כל גדליה. ישנן מוניות גדולות וקטנות יותר, אך בחברת RENT A BUS הן כולן נגישות. כמובן, הכוונה היא למוניות אשר מיועדות עבור הסעות לנכים. 

  • מה שירות ההסעות כולל?

יש לוודא, מה שירות ההסעות כולל בעצם? האם רק הסעות נכים במונית נגישה? אולי חברת ההסעות מספקת גם שירות של טיולי נכים בכל הארץ? אם אתם רוצים המלצה מאיתנו, טיולי נכים לכותל זו אופציה נפלאה. תוכלו לקבל את השירות הזה אצלנו. 

  • השוואת הצעות מחיר בין חברות הסעה לציבור הנכה במוניות נגישות לנכים

צריכים הסעות לנכים במוניות נגישות גדולות? אם כך, חשוב לדעת כמה באופן ממוצע עולה השירות הזה. תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות ההסעה השונות הקיימות ברחבי הרשת האינטרנטית. זה מה שיאפשר לכם להוזיל את עלויות ההסעה שלכם. לאחר מכן, פנו אלינו בכדי שנוכל להציע לכם הצעה אפילו אטרקטיבית יותר. 

  • וודאו בטיחות של מוניות נגישות לנכים

אם אתם צריכים השכרת מוניות נגישות לציבור הנכה, אתם צריכים לוודא כי כל מתקני הנגישות תקינים ברכב. יהיה כדאי לוודא זאת טלפונית. אם יש לכם אפשרות להגיע אל חניוני החברה, זה גם אפשרי אבל אל חובה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
Scroll to Top