מונית ל-10 אנשים

אם אתם זקוקים להסעה עבור 10 אנשים ייתכן כי מונית גדולה היא בדיוק הפתרון בשבילכם. מוניות גדולות לרוב מציעות בין 6-10 מושבים מרווחים, וגם תא מטען גדול שיאפשר לכם לקחת את כל הציוד הדרוש. מעוניינים ללמוד עוד על הסעה עבור 10 אנשים? תוכלו לעשות זאת בקטע הבא.

מה כוללת הסעה ל-10 אנשים?

מחיר הזמנת מונית ל-10 אנשים לרוב מורכב ממחיר המונית הכולל ושעות העבודה של הנהג. לעיתים לא מדובר במונית אשר דורשת רישיון מסוג מיוחד, אך לצד זאת המונית הגדולה בהחלט דורשת מיומנות בהסעת רכב גדול. על־כן בחירה בהשכרת מונית עם נהג היא לחלוטין האפשרות הנוחה והבטוחה ביותר.

בנוסף להסעה עצמה, המונית כוללת גם תא מטען רחב המאפשר הסעת כיסאות נכה, עגלות, ציוד עבודה ומספר רב של מזוודות גדולות. כמו־כן שירותו של הנהג ועזרתו בהעמסת הציוד לרוב כלולים במחיר הזמנת המונית.

במידה ואתם מעוניינים בהזמנת מונית עבור הגעה למסיבה, חתונה, מסיבת רווקים או בעצם כל אירוע משמח, אולי תשמחו לשמוע שקיימות גם מוניות המציעות לנוסעים מערכות סאונד, שמע ותמונה מתקדמות – המערכות אינן נכללות באופן אוטומטי בכל ההסעות, אך מומלץ בחום לערוך בירור בנושא מול חברת ההסעות (טרם ביצוע ההזמנה הסופית).

מהם היתרונות של הזמנת מונית גדולה מחברת הסעות?

חברות הסעה שונות הוקמו במטרה להעביר את לקוחותיהן לכל יעד בו יחשקו, וכמובן לעשות זאת בבטחה. חברות ההסעה יוכלו להציע לכם מגוון רחב של רכבים, ולהתאים את סוג ההסעה למספר הנוסעים המדויק. כך למשל, חברת הסעות יכולה לשריין במיוחד בשבילכם מונית עם "אקסטרה" איחסון, או לחילופין להמליץ על החלפה לרכב גדול יותר במקום השכרה של מספר הסעות במקביל.

בנוסף ההסעה במונית המשותפת ל-10 אנשים, היא כמעט תמיד האופציה החסכונית ביותר להתניידות: כאשר קבוצה גדולה של אנשים אשר להם יעד משותף "חולקת" מיכל דלק, עלויות הנסיעה שרובנו מכירים מרכבנו הפרטיים מתקצצות באופן ניכר. יתרה על כך, נסיעה עם חברת הסעות תחסוך מכם את חיפוש החניה ביעד ואפילו את התשלום עבורה.

היתרון האחרון שנזכיר, אך גם החשוב ביותר, הוא בטיחות הנסיעה בהסעה מאורגנת. מכיוון שהסעות אלו מחליפות לעיתים קרובות נסיעות פרטיות לאירועים, הן עוזרות לנו לוודא שאף אחד מאורחינו לא עלה שיכור או עייף על ההגה.

היכן ניתן להזמין הסעה ל-10 אנשים?

התשובה לשאלה הזאת פשוטה במיוחד. אם אתם מתכננים אירוע או בעצם כל נסיעה אחרת, חברת Rent a Bus תשמח לעמוד לשירותכם. החברה מעסיקה רק את הנהגים הקפדנים ביותר ומתחזקת את הרכבים הטובים ביותר.

בנוסף, החברה תמיד רואה בראש את טובת לקחותיה, ועל־כן שומרת על מחירים ידידותיים וכן על שירות הכולל לא רק את חווית הנסיעה אלא גם עזרה בתכנון המסלול ובחירת הרכבים. מוזמנים ליצור איתם קשר כבר עכשיו 9074*.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה