מונית ל-10 אנשים

אם אתם זקוקים להסעה עבור 10 אנשים ייתכן כי מונית ל-10 אנשים. מה שנקרא מונית  גדולה היא בדיוק הפתרון בשבילכם. מוניות גדולות לרוב מציעות בין 6-10 מושבים מרווחים. ברובן  וגם תא מטען גדול שיאפשר לכם לקחת את כל הציוד הדרוש. מעוניינים ללמוד עוד על הסעה עבור 10 אנשים? תוכלו לעשות זאת בקטע הבא.

מה כוללת הסעה ל-10 אנשים?

מחיר הזמנת מונית ל-10 אנשים לרוב מורכב ממחיר המונית הכולל ושעות העבודה של הנהג. לעיתים לא מדובר במונית אשר דורשת רישיון מסוג מיוחד. אולם המונית הגדולה בהחלט דורשת מיומנות בהסעת רכב גדול. על־כן בחירה בהשכרת מונית עם נהג היא לחלוטין האפשרות הנוחה והבטוחה ביותר.

בנוסף להסעה עצמה, המונית כוללת גם תא מטען רחב המאפשר הסעת כיסאות נכה, עגלות, ציוד עבודה ומספר רב של מזוודות גדולות. במחיר הזמנת המונית כלולה עזרת הנהג בהעמסת ציוד.

במידה ואתם מעוניינים בהזמנת מונית עבור הגעה למסיבה, חתונה, מסיבת רווקים או בעצם כל אירוע משמח, אולי תשמחו לשמוע שקיימות גם מוניות המציעות לנוסעים מערכות סאונד, שמע ותמונה מתקדמות – המערכות אינן נכללות באופן אוטומטי בכל ההסעות, אך מומלץ בחום לערוך בירור בנושא מול חברת ההסעות (טרם ביצוע ההזמנה הסופית).

מהם היתרונות של הזמנת מונית גדולה מחברת הסעות?

חברות הסעה שונות הוקמו במטרה להעביר את לקוחותיהן לכל יעד בו יחשקו. הן מתחייבות כמובן לעשות זאת בבטחה. חברות ההסעה יוכלו להציע לכם מגוון רחב של רכבים.  תפקידן להתאים את סוג ההסעה למספר הנוסעים המדויק. כך למשל, חברת הסעות יכולה לשריין במיוחד בשבילכם מונית עם “אקסטרה” איחסון.  חברה אחרת תוכל להמליץ על החלפה לרכב גדול יותר במקום השכרה של מספר הסעות במקביל.

בנוסף ההסעה במונית המשותפת ל-10 אנשים, היא כמעט תמיד האופציה החסכונית ביותר להתניידות: כאשר קבוצה גדולה של אנשים אשר להם יעד משותף “חולקת” מיכל דלק, עלויות הנסיעה שרובנו מכירים מרכבנו הפרטיים מתקצצות באופן ניכר. יתרה על כך, נסיעה עם חברת הסעות תחסוך מכם את חיפוש החניה ביעד ואפילו את התשלום עבורה.

היתרון האחרון שנזכיר, אך גם החשוב ביותר, הבטיחות בהסעה מאורגנת. מכיוון שהסעות אלו מחליפות לעיתים קרובות נסיעות פרטיות לאירועים, הן עוזרות לנו לוודא שאף אחד מאורחינו לא עלה שיכור או עייף על ההגה.

היכן ניתן להזמין הסעה ל-10 אנשים?

התשובה לשאלה הזאת פשוטה במיוחד. אם אתם מתכננים הסעה לאירוע או בעצם כל נסיעה אחרת, חברת גמבורג הסעות Rent a Bus תשמח לעמוד לשירותכם. הנהגים המנוסים ביותר מועסקים אצלנו. הרכבים החדישים ביותר מוחזקים בצי החברה. 

מונית 10 מקומות מחיר 

המחיר יכול להתחיל מ 150 ש״ח לנסיעה קצרה בעיר , ועד ל – 1800 ש״ח להצמדה ליום שלם.

הזמנת מונית בזול

חייגו אלינו ואנו מבטיחים לכם לתת את המחיר הזול ביותר. אנו מוכנים להתחרות מול כל הצעה נגדית.

טובת לקוחותינו תמיד לנגד עיננו. ועל־כן שומרת על מחירים ידידותיים וכן על שירות הכולל לא רק את חווית הנסיעה אלא גם עזרה בתכנון המסלול ובחירת הרכבים. מוזמנים ליצור איתם קשר כבר עכשיו 9074*.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה