מונית ל6 אנשים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מונית ל6 אנשים

מונית ל 6 אנשים, המכונה לרוב גם מונית גדולה, היא פתרון הסעה אידאלי עבור רבים. המונית הגדולה תוכל להסיע אתכם לבר הרחוק עם כל החברים הקרובים או אפילו לשדה התעופה מבלי להתפשר על כמות המזוודות. אז רגע לפני שאתם מזמינים את המונית ל-6 יש כמה פרטים קטנים אשר מומלץ שתלמדו עליה בקטע הבא.

מונית ל 6 אנשים או רכב פרטי?

נתחיל בשאלה הגדולה, מהי שיטת ההתניידות העדיפה, מונית ל6 אנשים או רכב פרטי? לדעתנו התשובה היא כמעט תמיד מונית גדולה ויש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב בחלק הבא. נתחיל עם העניין הכספי – כאשר חולקים את מחיר הנסיעה עם עוד 5 אנשים, מחיר הזמנת מונית משותפת כמעט תמיד מוזיל את עלויות ההתניידות בהשוואה לרכב פרטי.

עוד בהקשר הכספי – השימוש בהסעה מאורגנת כמו נסיעה עם מונית 6 מקומות, חוסכת מכם גם את התשלום עבור החניה ביעד. חשיבותה של נקודה זו בולטת במיוחד במידה ואתם מתכננים להזמין את המונית עבור בילוי במרכז. במרכז קיימת לא רק בעיה במציאת חניה אלא גם באיתור חניון מסודר שלא יחייב אתכם למשכן את הבית עבור השהיה.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של המונית הגדולה הוא העובדה שהזמנת המונית המסודרת פותרת את כל הנוסעים מעול הנהיגה. יתרון נוסף שהזמנתה מאפשרת לכולם “לשתות”. לכן, אם אתם מתכננים בילוי עם החברה הטובים. או אם אתם מעוניינים לארגן ערב שלא ישכח. הדרך הנכונה לעשות זאת בקלות אם רק תזמינו מונית. יתרה על כך תוכלו ללכת לישון עם הידיעה שאף אחד מחבריכם לא עלה על ההגה שיכור או עייף.

נוסיף כי מונית של 6 אנשים מרחיבה את שטח האחסון ברכב. שטח זה, אשר לרוב אינו מאפיין רכבים פרטיים סטנדרטים, עשוי לסייע לכם בהעברת ציוד כבד. אם אתם טסים מנתב”ג לדוגמא, תוכלו להתנייד לשדה יחד עם כל המשפחה הקרובה במונית. גם במקרה זה עדיין להביא עמכם את כל המזוודות וגם את עגלת התינוק.

למה עדיף לנסוע בהסעה של 6 אנשים ?

לפני שנספר לכם כמה עולה הסעה ל6 אנשים, מוטב כי תבינו מדוע זה כדאי. הסעה בגודל הזה יכולה להיות רלוונטית עבור קבוצות שלא יכולות לנסוע ברכב פרטי. נסיעה ברכב פרטי מיועדת ברוב המקרים לקבוצות של עד 5 אנשים. לכן במקרה שבו תרצו לנסוע ביחד עם קבוצה גדולה יהיה עליכם להכין את עצמכם בהתאם. נסיעה עם קבוצה בהסעה תחסוך לכם לא מעט מאמץ ובו בזמן תחסוך גם כאבי ראש. יש לכם אפשרות להפוך את כל הפרוצדורה לפשוטה וידידותית.

מונית 6 מקומות

מונית 6 מקומות הינו פיתרון באמצע. הכוונה למקרה שמצד אחד יש יותר מידי נוסעים למונית רגילה. ומצד שני אין מספיק נוסעים לצורך הזמנת מיניבוס . זה יוצא פתרון אידאלי כי עדיין זה יהיה זול מ 2 מוניות.

מונית 6 מקומות מחיר

מחיר הנסיע יכול להתחיל מ 50 ש״ח עבור נסיעה פנימית בעיר. אולם המחיר יכול גם להגיע ל1200 ש״ח עבור הצמדה ליום שלם. מומלץ לוודא לפני כן את המחיר למניעת הפתעות.

מחיר הסעה ל 6 נוסעים

רוצים לנסוע עם קבוצה קטנה לטיול באזור כזה או אחר? יהיה עליכם להכין מראש הסעה מאורגנת. אנשים נוטים לחשוב כי הסעות מיועדות אך ורק לקבוצות גדולות. אך גם קבוצות קטנות יחסית יכולות לנסוע ביחד עם הסעה מאורגנת. דווקא קבוצה של 6 אנשים צריכה להתעניין על מחיר הסעה ל-6 אנשים. רגע לפני שתזמינו הסעה לקבוצה קטנה או בינונית אנו מציעים לכם לקרוא את המאמר הבא. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים הנדרשים לכם.

כמה עולה הסעה ל-6 נוסעים? 

מחיר הסעה ל6 אנשים נקבעת בהתאם ללא מעט פרמטרים. כך שגם המחיר שתקבלו כאן הוא לא בהכרח מחיר שיהיה תואם את המציאות. ברוב המקרים העלות של הסעה ל6 אנשים תנוע סביב כמה מאות שקלים. לרוב בין 500-1000 ₪ לנסיעה באזורים שונים בארץ. כמובן שישנה אפשרות למחירים גבוהים יותר במקרה של נסיעות ארוכות. מוטב כי תקבלו הצעת מחיר אישית על פי מסלול הנסיעה הרצוי.

מה משפיע על עלות הסעה ל-6 אנשים?

אחרי שהבנתם פחות או יותר כמה עולה הסעה ל6 אנשים, כעת מגיע השלב שבו תבינו מה משפיע על העלות. הרי הפרמטרים שמשפיעים על העלות עשויים לסייע לכם לשלוט על המחיר. תוכלו לגרום לכך שהשליטה תהיה בידיים שלכם, ותוכלו להתאים את המחיר לתקציב שלכם. אז מהם הפרמטרים השונים שמשפיעים על מחיר ההסעה שאותה תשכירו מראש?

 • במאמר הזה אנו מדברים על מחיר מונית ל6 אנשים, אך בפועל תוכלו למצוא מוניות בגדלים שונים. הגודל של ההסעה בין היתר משפיע על המחיר שאותו תצטרכו לשלם. ככל שההסעה תהיה יותר גדולה, כך מן הסתם יהיה עליכם להכניס את היד אל תוך הכיס.מרחק הנסיעה גם הוא בין היתר משפיע על עלות הסעה ל6 אנשים. ככל שתרצו לנסוע מרחק גדול יותר, כך גם כאן תצטרכו לשלם יותר. נסיעה בתוך העיר לא תעלה בדיוק כמו נסיעה מחוץ לעיר. עליכם לקחת את זה לתשומת הלב שלכם.
 • רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על הסעה ל6 אנשים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת לקחת אתכם לכל מקום שתרצו עם נהגים מהשורה הראשונה.

  טיפים להזמנת מונית ל6 אנשים

  רגע לפני שנסיים אנחנו רוצים להזכיר לכם עוד שני טיפים חשובים שיסייעו לכם בתהליך הזמנת ההסעה. הטיפ הראשון – תדעו בדיוק כמה נוסעים תהיו כאשר אתם מגיעים למעמד ההזמנה. טיפ זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בהסעה ל-6 . הסיבה לכך מכיוון שכל הוספה או החסרה. אפילו של נוסע אחד, עשויה לשנות לחלוטין את סוג הרכב הנדרש להסעות ובהתאם גם את מחיר ההזמנה הכולל.

  הטיפ השני, אשר חשוב לא פחות מקודמו, הוא לערוך תחקיר מקדים על החברה דרכה אתם מעוניינים להזמין את ההסעה . בהרחבה נספר לכם כי חברות הסעה רבות היו מעורבות בעבר בתאונות. חלקן תאונות לא נעימות ותחקיר קצר באינטרנט יסיע לכם באיתורן.

  אז, אם אתם מעוניינים להזמין כבר עכשיו הסעה ל6 נוסעים . ואתם מעוניינים בחברה הידועה בשירות לקוחותיה המוקפד ומחיריה הנוחים אתם מוזמנים להרים את הטלפון ולחייג 9074*. נציגי חברת הסעות גמבורג Rent a Bus בצידו השני של הקו ישמחו לסייע לכם בבחירת סוג ההסעה ואפילו בתכנון המסלול. תבלו!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Scroll to Top