מונית ל6 אנשים

מונית ל 6 אנשים, המכונה לרוב גם מונית גדולה, היא פתרון הסעה אידאלי עבור רבים. המונית הגדולה תוכל להסיע אתכם לבר הרחוק עם כל החברים הקרובים או אפילו לשדה התעופה מבלי להתפשר על כמות המזוודות. אז רגע לפני שאתם מזמינים את המונית ל-6 יש כמה פרטים קטנים אשר מומלץ שתלמדו עליה בקטע הבא.

מונית ל 6 אנשים או רכב פרטי?

נתחיל בשאלה הגדולה, מהי שיטת ההתניידות העדיפה, מונית ל6 אנשים או רכב פרטי? לדעתנו התשובה היא כמעט תמיד מונית גדולה ויש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב בחלק הבא. נתחיל עם העניין הכספי – כאשר חולקים את מחיר הנסיעה עם עוד 5 אנשים, מחיר הזמנת מונית משותפת כמעט תמיד מוזיל את עלויות ההתניידות בהשוואה לרכב פרטי.

עוד בהקשר הכספי – השימוש בהסעה מאורגנת כמו נסיעה עם מונית 6 מקומות, חוסכת מכם גם את התשלום עבור החניה ביעד. חשיבותה של נקודה זו בולטת במיוחד במידה ואתם מתכננים להזמין את המונית עבור בילוי במרכז, שם קיימת לא רק בעיה במציאת חניה אלא גם באיתור חניון מסודר שלא יחייב אתכם למשכן את הבית עבור השהיה.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של המונית הגדולה הוא העובדה שהזמנת המונית המסודרת פותרת את כל הנוסעים מעול הנהיגה וכמובן מאפשרת לכולם "לשתות". לכן, אם אתם מתכננים בילוי עם החברה הטובים ומעוניינים לארגן ערב שלא ישכח, תוכלו לעשות זאת בקלות אם רק תזמינו מונית. יתרה על כך תוכלו ללכת לישון עם הידיעה שאף אחד מחבריכם לא עלה על ההגה שיכור או עייף.

נוסיף כי מונית של 6 אנשים מרחיבה את שטח האחסון ברכב. שטח זה, אשר לרוב אינו מאפיין רכבים פרטיים סטנדרטים, עשוי לסייע לכם בהעברת ציוד כבד. אם אתם טסים מנתב"ג לדוגמא, תוכלו להתנייד לשדה יחד עם כל המשפחה הקרובה במונית, ועדיין להביא עמכם את כל המזוודות וגם את עגלת התינוק.

טיפים להזמנת מונית ל6 אנשים

רגע לפני שנסיים אנחנו רוצים להזכיר לכם עוד שני טיפים חשובים שיסייעו לכם בתהליך הזמנת ההסעה. הטיפ הראשון – תדעו בדיוק כמה נוסעים תהיו כאשר אתם מגיעים למעמד ההזמנה. טיפ זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בהסעה ל-6 מכיוון שכל הוספה או החסרה, אפילו של נוסע אחד, עשויה לשנות לחלוטין את סוג הרכב הנדרש להסעות ובהתאם גם את מחיר ההזמנה הכולל.

הטיפ השני, אשר חשוב לא פחות מקודמו, הוא לערוך תחקיר מקדים על החברה דרכה אתם מעוניינים להזמין את ההסעה . בהרחבה נספר לכם כי חברות הסעה רבות היו מעורבות בעבר בתאונות לא נעימות ותחקיר קצר באינטרנט יסיע לכם באיתורן.

אז, אם אתם מעוניינים להזמין כבר עכשיו הסעה ל6 מחברה הידועה בשירות לקוחותיה המוקפד ומחיריה הנוחים אתם מוזמנים להרים את הטלפון ולחייג 9074*. נציגי חברת הסעות גמבורג Rent a Bus בצידו השני של הקו ישמחו לסייע לכם בבחירת סוג ההסעה ואפילו בתכנון המסלול. תבלו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה