הסעות ל25 עד 30 נוסעים 

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות באור יהודה

היום הסעות ל25 עד 30 נוסעים הפכו להיות שירות מבוקש ביותר בכל עיר וישוב. היעילות בהסעה הינה ברורה שכן ניתן יהיה ליהנות מכל מה שהאירוע מציע מבלי לחשוש לנסוע הביתה עייפים בתום השמחה. כל שכן אם שתינו מעט. חשוב לציין שלא מדובר בשירות יקר כמו שאולי רבים חושבים. בפרט אם הוא מתחלק עם כמה אנשים, הוא גם יכול להיות הרבה יותר זול ומשתלם בנסיעה ברכב הפרטי או בתחבורה ציבורית. על כן, לפני כל הזמנת הסעה לאירועים כדאי לתאם עם חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus – שתדע לספק לכם את הרכב המתאים למידותכם ותדאג שתגיעו בזמן ובבטחה. 

הסעות ל 25 עד 30 אנשים

הסעה של 25 עד 30 נוסעים לאירוע יכולה להיות באמצעות מגוון של כלי רכב. החל מאוטובוס גדול שיסיע קבוצה של 50 נוסעים בממוצע. ועד לשישה אנשים שיסעו במונית גדולה ומפנקת במיוחד. כמו כן, ניתן להגיע לאירוע על ידי מיניבוס שהוא קטן יותר מאוטובוס או באמצעות מיניבוס 25 מקומות. כל אחת מהאופציות תנעים את הדרך של הנוסעים. תדאג להם למיזוג אוויר או חימום בחורף. אנו נדאג למקום מרווח ומושבים מרופדים. נוודא שתהיה מערכת מולטימדיה ושמע חדשנית. ואם צריך אפילו למכונת קפה – הכל על מנת שתגיעו לאירוע עם הרבה סגנון ורושם!

היתרונות של הסעות ל25 עד 30 נוסעים

היתרונות של הסעות ל25 עד 30 נוסעים כאמור הינם רבים.וחלקם צוינו לעיל, כמו נסיעה בטוחה לאחר אירוע שבו שותים. שהייה עד השעות הקטנות מבלי לחשוש מהעייפות שיכולה לסכן את הנהיגה בחזור, היעדר תלות בתחבורה הציבורית ועוד. יתרון נוסף הוא שניתן לנוח בהסעה. מדובר בפרט חשוב אם מדובר בנסיעה של שעה ולנצל אותה לשינה עד הבית. הדבר יסייע לכם ביום אחרי להגיע לעבודה הרבה יותר רעננים. באותה צורה תוכלו גם לנצל את הנסיעה הלוך למגוון של סידורים או מנוחה. 

הסעה ל 25 נוסעים מחיר

מחיר הסעות עבור 25 עד 30 נוסעים יקבע לפי סוג הרכב, אולם לרוב מסתכם ב300 ש״ח. גודלו של הרכב הינו פרמטר נוסף. עוד פרמטר הינו כמות הנוסעים, יעד האירוע, עצירות בדרך או מספר נקודות איסוף לאירוע ועוד. כל אלה יהוו מדד למחיר שייקבע בהתאם לצריכת הדלק וזמן השהות של הנהג במחיצתכם. 

הסעות נוסעים בזול

רבים יחפשו את המחיר הזול ביותר. אולם חשוב לזכור שמדובר בכלי תחבורה שאמור להסיע אתכם ואת יקיריכם בנסיעה שיכולה להימשך לעיתים כמה שעות. על כן חשוב שאתם תרגישו שאתם נוסעים ברכב שעובר טיפול ותחזוקה מדי תקופה על ידי חברת ההסעות. לוודא שהחברה מעסיקה רק נהגים מוכשרים ומקצועיים. שהחברה בראש סדר העדיפות שלה ודגש גדול על בטיחות בנסיעה. על כן, המחיר צריך להיות בהתאם לזאת וכל מחיר שהוא זול במיוחד עלול לעורר אצלכם חשד.

חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus – תדע לספק לכם את הנסיעה הבטוחה ביותר. אתם תוכלו להתרווח בכיסא מרופד ומפנק וליהנות מהמיזוג וממוזיקה נעימה ולהגיע בשלווה וברעננות לאירוע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top