הסעות אומנים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות אומנים

הסעטת אומנים מאפשרות לאומן צריך את השקט שלו לפני ההופעה, את השלווה ואת הפרטיות. וזה בדיוק מה שהוא או היא מקבלים כשהם מסתייעים בשירותי הסעות אמן. הסעות אמנים יביאו אתכם אל יעד ההופעה, בכל הארץ ובכל שעה. הנה כל המידע על אמן והסעה.

שירותח הסעות אומנים

אם אתם מחפשים אחר שירותי הסעות לאומנים, אתם כנראה מבינים עד כמה הסעות בפרטיות מלאה זה דבר חשוב לאמן. אמנים זקוקים לשירותי הסעות המספקים להם את הפרטיות הנדרשת להם לפני הופעה. בין אם המופע הוא מוסיקלי, סטנד-אפ או כל מופע אחר, חברת הסעות מומלצת להסעות מסוגים אלו. כמו כן, יהיה גם ניתן לבצע השכרת אוטובוס ומידיבוס לאומנים אשר זקוקים לליווי של פמליה, צוותים מוסיקליים וכדומה. 

שאלות שצריך לשאול לפני השכרת הסעות לאומנים 

עד כמה גדול צריך להיות אוטובוס לאומנים? האם אפשר לבצע השכרת מיניבוס לאומנים בפרטיות מלאה? ובכן, תלוי מי מגיע עם האמן. אומנים עשויים להגיע עם פמליה מוסיקלית, כמו גם עם מנהלים ואמרגנים, זמרי ליווי, חברים קרובים ועוד. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה הסעה לאומנים, הכנו עבורכם את המדריך הבא לאיתור חברת הסעות בפרטיות מלאה לאומנים. בואו נתחיל עם השכרת אוטובוס לאומנים. 

הזמנת אוטובוס לאומן מחיר

טווח המחירים של השכרת אוטובוס עד 54 מקומות נע בין 1,500 ₪ ל-3,500 ₪ ליום. חשוב לדעת כי השכרת אוטובוס מתומחרת על פי קילומטראז’ גם כן. למשל, השכרת אוטובוס לאומנים עד 100 ק”מ תעלה לכם 1,500 – 2,000 ₪ בממוצע. 

כמה עולה השכרת מיניבוס לאומנים? 

כמו השכרת אוטובוסים, גם השכרת מיניבוס לאומנים היא אפשרית. השכרת מיניבוס בפרטיות מלאה תעלה לכם בין 800 ל-2,500 ₪ ליום בממוצע. אם אתם רוצים לשכור מיניבוס לאמן עד 100 ק”מ, המחיר הממוצע על כך יהיה 1,200 – 1,800 ₪. לידיעתכם, בעוד שבאוטובוס אפשר לנייד כ-54-60 נוסעים, השכרת מיניבוס לאומנים תאפשר לכם ניוד של כ-20 נוסעים בלבד. 

בכל מקרה בו אתם צריכים חברת הסעות לאומנים, אנחנו ממליצים על בדיקת המוניטין של חברת ההסעה. למשל, יהיה כדאי לבדוק כמה שנות פעילות בתחום יש לאותה חברה. כמו כן, כדאי לבדוק מי הם לקוחות החברה. האם היא מספקת שירותי הסעות לאומנים מוכרים? האם חברת ההסעה מבינה עד כמה חשוב לעמוד בלוחות זמנים של אמן? 

מה עוד לדעת לפני שכירת שירותי הסעות אמנים? 

לפני שאתם שוכרים את חברת ההסעות שלכם, אנחנו גם נמליץ לכם על השוואה בין הצעות מחיר של חברות הסעה שונות. ככה תוכלו לבחור בדיל האטרקטיבי ביותר. אמה-מה, יהיה חשוב לוודא כי מחיר זול אינו בא על חשבון המקצועיות של חברת ההסעה. במילים אחרות, אל תתפתו לשלם בזול על שירות שאינו מקצועי מחברה עם מוניטין לא ידוע. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top