הסעות לאילת בקורונה

אילת היא אחת מהערים התיירותיות ביותר שיש לארצינו להציע, על כך אין עוררין, הסעות לאילת בקורונה זהו דבר נחוץ מאוד. אבל מלבד לתיירים הרבים שפוקדים אותה, גם אזרחים ישראלים רבים מוצאים עניין רב ביעד זה. לכן בסופי השבוע ובחופשות אנו עדים לנהירה לעיר מכל קצוות הארץ. 

אבל בשביל להפוך את הטיול למושלם יש למצוא את דרך ההגעה הנוחה והמהירה שתהפוך את החופשה למתוקה יותר.

קצת על אילת

העיר אילת, אליה מומלץ להגיע באמצעות הסעות לאילת בקורונה, היא העיר הדרומית ביותר בארץ ישראל ומשמשת כעיר נמל תיירותית ומרכזית. 52000 תושבים חיים בעיר אילת. בתקופת המנדט הבריטי במקום היה ישוב בדואי העונה לשם אום א-רשראש והיא נחשבת גם לעיר מקראית שמוזכרת לא אחת בתנ”ך.

מעבר לכך, העיר הפכה עם השנים לעיר שמבססת את עיקר הכנסתה על התיירות הענפה. בחודשי הקיץ, עשרות/מאות אלפי תיירים פוקדים את המקום וצובעים את החופים. המלונות והמסעדות הרבות שקיימות בעיר ובכך מהווים נדבך מרכזי בהכנסתם של תושבי העיר

הסעות לאילת – מהן דרכי הגישה לאילת?

הכבישים העיקריים שמחברים בין אילת לשאר הארץ הם כביש 90. זהו כביש שחוצה את הערבה או לחילופין באמצעות כביש 90 שעובר במצפה רמון ומגיע בסופו של דבר לאילת.

אחת הדרכים להגיע לאילת היא באמצעות טיסה שאורכת כ-35 דקות בלבד. היתרון האדיר והמרכזי של דרך זו היא החיסכון המשמעותי בזמנים והאפשרות לבלות יותר מקום ביעד. עם זאת, המחיר של טיסות אלו עשוי להגיע למאות שקלים . במיוחד בבתקופות עמוסות יותר כמו בשבתות ובחגים . בתקופות אלו מחיר הטיסה עלול אף להגיע לאלפי שקלים בעבור משפחה אחת.

דרך נוספת להגיע לאילת היא באמצעות השכרת אוטובוס שיוצא מהערים המרכזיות בארץ. מחירו הצנוע יחסית של האוטובוס יכול להוות יתרון על פני יתר האלטרנטיבות. עם זאת, הנסיעה באוטובוס עשוייה להיות ארוכה ומסורבלת.הנסיעה. גוזלת חלק משמעותי מהחופשה בעבור הנופשים שמגיעים לכמות זמן מוגבלת במקום.

אפשרות נוספת הקיימת היא להגיע ברכב פרטי. משפחות וחברים יעדיפו אפשרות זו . חברים שרוצים ליסוע לאילת ולהיות תלויים בעצמם מבחינת זמנים. אולם, מחיר הדלק עלול להוות גורם מכשיל מאחר ונסיעה מהצפון הרחוק יכולה להסתיים במסע כלכלי מורכב. מצב שלא בטוח מתאים לכל משפחה/חברים.

ואם אני לא רוצה לנסוע בעצמי?

בנוסף לכל האפשרויות שהועלו כאן, קיימת אפשרות להשכיר אוטובוס דרך חברת הסעות – בעיקר בזמן הקורונה. בדרך זו, ניתן לארגן כמות יותר רצינית של עשרות חברים/בני משפחה. בכך נחסוך את המאמצים הרבים במציאת מכוניות ונהגים שירצו להשלים את הנסיעה המפרכת.

הסעות לאילת בתקופת הקורונה

פרט לכך, בימי קורונה אנשים רבים חוששים לעלות על תחבורה ציבורית. מכיוון שחוששים להיחשף לאנשים שהם לא חלק ממעגל הקרובים שלהם. ובדרך זו מאפשרת להימנע מחשיפה זו וגם בפן הזה היא יכולה להיות עדיפה על התחבורה הציבורית הקיימת. מעבר לכך, דרך זו עשויה לחסוך את המחיר היקר של הטיסות והדלק. באפשרויות שהועלו קודם לכן ולהגדיל את התקציב שיוקצה לכל הטוב שיש לאילת להציע.

זקוקים להסעות לאילת? חייגו עכשיו ל  * 9074

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה