הסעות לאילת

אילת היא אחת מהערים התיירותיות ביותר שיש לארצינו להציע, על כך אין עוררין. אבל מלבד לתיירים הרבים שפוקדים אותה, גם אזרחים ישראלים רבים מוצאים עניין רב ביעד זה ובסופי השבוע ובחופשות אנו עדים לנהירה לעיר מכל קצוות הארץ. 

אבל בשביל להפוך את הטיול למושלם יש למצוא את דרך ההגעה הנוחה והמהירה שתהפוך את החופשה למתוקה יותר.

קצת על אילת

העיר אילת, אליה מומלץ להגיע באמצעות הסעות לאילת בקורונה, היא העיר הדרומית ביותר בארץ ישראל ומשמשת כעיר נמל תיירותית ומרכזית. העיר נמצאת בדרום הערבה וחיים בה כ-52,000 תושבים. בתקופת המנדט הבריטי במקום היה ישוב בדואי העונה לשם אום א-רשראש והיא נחשבת גם לעיר מקראית שמוזכרת לא אחת בתנ"ך.

מעבר לכך, העיר הפכה עם השנים לעיר שמבססת את עיקר הכנסתה על התיירות הענפה. בחודשי הקיץ, עשרות/מאות אלפי תיירים פוקדים את המקום וצובעים את החופים, המלונות והמסעדות הרבות שקיימות בעיר ובכך מהווים נדבך מרכזי בהכנסתם של תושבי העיר

דרכי הגישה לאילת

הכבישים העיקריים שמחברים בין אילת לשאר הארץ הם כביש 90, שחוצה את הערבה או לחילופין באמצעות כביש 90 שעובר במצפה רמון ומגיע בסופו של דבר לאילת.

אחת הדרכים להגיע לאילת היא באמצעות טיסה שאורכת כ-35 דקות בלבד. היתרון האדיר והמרכזי של דרך זו היא החיסכון המשמעותי בזמנים והאפשרות לבלות יותר מקום ביעד. עם זאת, המחיר של טיסות אלו עשוי להגיע למאות שקלים ובתקופות עמוסות יותר כמו בשבתות ובחגים מחיר הטיסה עלול אף להגיע לאלפי שקלים בעבור משפחה אחת.

דרך נוספת להגיע לאילת היא באמצעות אוטובוס שיוצא מהערים המרכזיות בארץ. מחירו הצנוע יחסית של האוטובוס יכול להוות יתרון על פני יתר האלטרנטיבות. עם זאת, הנסיעה באוטובוס עשוייה להיות ארוכה ומסורבלת ובכך יכולה לגזול חלק משמעותי מהחופשה בעבור הנופשים שמגיעים לכמות זמן מוגבלת במקום.

אפשרות נוספת הקיימת היא להגיע ברכב פרטי. אופצייה זו רלוונטית יותר בעבור משפחות וחברים שרוצים ליסוע לאילת ולהיות תלויים בעצמם מבחינת זמנים. עם זאת, המחיר של הדלק עלול להוות גורם מכשיל מאחר ונסיעה מהצפון הרחוק יכולה להסתיים במסע כלכלי מורכב שלא בטוח מתאים לכל משפחה/חברים.

ואם אני לא רוצה לנסוע בעצמי?

בנוסף לכל האפשרויות שהועלו כאן, קיימת אפשרות להשכיר אוטובוס דרך חברת הסעות – בעיקר בזמן הקורונה. בדרך זו, ניתן לארגן כמות יותר רצינית של עשרות חברים/בני משפחה ובכך לחסוך את המאמצים הרבים במציאת מכוניות ונהגים שירצו להשלים את הנסיעה המפרכת.

פרט לכך, בימי קורונה אנשים רבים חוששים לעלות על תחבורה ציבורית ולהיחשף לאנשים שהם לא חלק ממעגל הקרובים שלהם ודרך זו מאפשרת להימנע מחשיפה זו וגם בפן הזה היא יכולה להיות עדיפה על התחבורה הציבורית הקיימת. מעבר לכך, דרך זו עשויה לחסוך את המחיר היקר של הטיסות והדלק באפשרויות שהועלו קודם לכן ולהגדיל את התקציב שיוקצה לכל הטוב שיש לאילת להציע.

זקוקים להסעות לאילת? חייגו עכשיו ל 077-9725881

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה