הסעות לאירועים בדרום

במידה ואתם מארגנים את האירוע שלכם באחד מאולמות האירועים באזור הדרום. או שאתם בכלל מאזור הדרום ואתם מפיקים לעצמכם את אירוע החתונה, בר המצווה או מארגנים יום גיבוש לעובדים באזור הדרום – כך או כך, לחברתנו גמבורג הסעות rent a bus יש את כל סוגי כלי הרכב שיסייעו לכם להגיע מכל מקום לאירוע שלכם. אנו נוכל לספק לכם את השירות האיכותי ביותר של – הסעות לאירועים בדרום. אתם תגלו כי מדובר בחוויה בפני עצמה. יש להניח שלא כל המוזמנים שלכם מגיעים מאזור הדרום. בנוסף לא כולם משתוקקים לנהוג לאירוע ברכב הפרטי שלהם. גם בתחבורה ציבורית אנשים לא ששים לנסוע. ועל כן הם ישמחו לדעת שדאגתם להם – כך תוכלו גם להבטיח את ההגעה שלהם.

חברת הסעות לאירועים – על מה נקפיד?

בכל בחירה בחברת הסעות לאירועים חשוב להקפיד שאכן מדובר בחברה מוסמכת. חברה שיש לה את כל הרישיונות לעסוק בתחום. שהיא מחזיקה בצוות נהגים מנוסה שיש לכל אחד מהם רישיון מיוחד לעסוק בהסעה. כמו כן, חשוב שלחברה יהיה ניסיון בכל הנוגע לתחום האירועים שהוא תחום שדורש מיומנויות ספציפיות משלו.דוגמא לכך התמודדות עם קהל שיוצא וחוזר מאירוע, עם נהיגה ארוכה בשעת לילה מאוחרת, עם התמצאות ואוריינטציה בכבישים באזור הדרום וכולי – כל אלה דורשים ניסיון וכישורים שלא בהכרח תואמים למיומנויות של נהג שמסיע עובדים מדי יום למפעל או לחברה וכולי. עוד חשוב לוודא שהחברה מתחזקת מדי תקופה את כלל הרכבים שלה. חשוב לוודא שהיא מעסיקה קצין בטיחות בתעבורה.  

השכרת אוטובוס – על מה נקפיד?

במקרה שמדובר בכמות נוסעים מעל ל – 40 איש, נכון יהיה לשכור אוטובוס לאירוע בדרום. אוטובוס מכיל לרוב עד 60 נוסעים ואת זה ניתן לעשות זאת באמצעות חברת הסעות גמבורג. וכך למעשה להבטיח לעצמכם הסעה בטוחה שמותאמת לכמות הנוסעים שלכם. הסעה שתדאג לאסוף את כולם בזמן ולהבטיח נוכחות של כל האורחים בהתאם ללוח הזמנים שיקבע מראש. הסעה שתדאג שבתום האירוע כולם ישובו בבטחה לביתם.  

מיניבוס לאירועים בדרום

במקרה של קבוצת נוסעים מתחת ל – 30 איש, מוטב לשקול לשכור מיניבוס שמכיל את הכמות הזו וכך לחסוך בעלויות של אוטובוס גדול. מיניבוס לאירוע בדרום יתאים למקרים של קבוצת חברים שנוסעת לחתונה של אחד העובדים. או במקרה שקרובי משפחה רוצים לחלוק יחד רכב לאירוע, לקבוצת תיירים, ליום גיבוש למספר עובדים וכולי.  

הסעות לאירועים בדרום מחיר

מחירים של הסעות לאירועים יהיו בערך 1800 ש״ח . הם ישתנו בהתאם לכל חברה וגם בהתאם לכל הפרמטרים של אופי וסוג הנסיעה. חברות שונות מפרסמות את המחירים שלהן ליעדים הפופולריים באתר, כך תוכלו להתרשם ולהכיר את טווח המחירים המקובל. המחירים נקבעים לפי – יעד הנסיעה, כמות הנוסעים, כמות העצירות במהלך הנסיעה, עונה וסוג הרכב (מיניבוס, מונית גדולה, מידיבוס, אוטובוס או מכונית VIP).  

הסעות בזול

באופן כללי כולנו תמיד נחפש את המחיר הזול ביותר. אולם חשוב להבין שמחיר זול אמור לעורר בנו חשד לגבי איכות השירות ואמינות החברה. לרוב מחירים זולים של חברות הסעות לאירועים נובעים או בשל עונה שיש בה פחות עבודה . עוד סיבה מידה והחברה לא מחזיקה באישורים הדרושים או שכלי הרכב שלה מיושנים והיא חוסכת בתחזוקה שלהם וכולי. אלו סיבות שלא הייתם רוצים לקחת בהם חלק ולהסתכן ברכב שהוא לא מתוחזק ועלול להיתקע באמצע הנסיעה.רכב שהמזגן שלו לפתע שבק והפסיק לעבוד או שמא הנהג שלו לא מנוסה בכלל בשירות של הסעה לאירוע וכולי. לכן, בכל בחירה שלכם בהסעה לאירועים בדרום חשוב לבחור איכותי ולא זול! 

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה