הסעות לעובדי בתי חולים

כבר שנים רבות הכבישים בישראל עמוסים וסואנים. אם בעבר היה נהוג שכל העובדים מגיעים למקום העבודה בכוחות עצמם, היום, יותר ויותר חברות מארגנות הסעות לעובדיהם במיוחד הסעות לעובדי בתי חולים.

ארגון הסעות לעובדי בתי חולים עשוי לשפר את תפקוד העובדים בצורה משמעותית. במקום שהעובד יוציא אנרגיה רבה במאבק בכבישים בדרכו למקום העבודה, הוא יוכל לנצל את פרק הזמן הזה לשינה קצרה.

כאשר אנו מדברים על בתי חולים. החשיבות של המנוחה הקצרה בזמן הנסיעה הינה משמעותית אף יותר. עובדי בתי החולים עובדים בעבודה לחוצה ועמוסה. הם זקוקים לכל טיפת אנרגיה על מנת לבצע את עבודתם נאמנה.

אם אתה בעלים של חברת כוח אדם או בהנהלת בית חולים יש לנו שאלה ? למה לגרום לעובדיך לעבור את טלטלות כבישי ישראל כל יום בדרך לעבודה? לא זו בלבד שהסעה מאורגנת תקנה לעובדיך זמן יקר לנוח מעט לפני תחילת משמרתם. אלא שאופציה זו, גם עשויה להיות משתלמת יותר מתשלום נסיעות עבור כל עובד.

הסעות לעובדי בתי חולים מאורגנות משתלמות יותר מתשלומי נסיעות

הסעות עובדים  עשויות לחסוך כסף רב מסיבות שונות. ראשית, על המעסיק ישנה החובה בכל מקרה לשלם את מחיר נסיעותיהם של עובדיו למקום העבודה. בין אם מדובר בתחבורה ציבורית. או מדובר ליסינג של רכב פרטי, העלות הינה יקרה מאוד. 

הסעות מאורגנות על בסיס קבוע, עשויות להיות משתלמות יותר מלשלם נסיעות עבור העובד.

RENT A BUS – נסיעות בסטנדרט הגבוה ביותר

חברת הסעות גמבורג מקבוצת  RENT A BUS קמה במטרה לשנות את סטנדרט הנסיעות המאורגנות במדינת ישראל. עד היום, חברות הנסיעות היו חברות חובבניות עם שירות לקוי. לרובן היה חוסר עמידה בלוחות זמנים והגרוע מכל, ללא הקפדה יתרה על בטיחות.

RENT A BUS שינתה את פני השוק. אנו מבטיחים עמידה קפדנית בלוחות הזמנים. ברשותינו מוקד שירות בזמינות גבוהה והקפדה יתרה על בטיחות הנוסעים. נהגי החברה עוברים ריענוני בטיחות באופן תדיר. כל זאת זאת על מנת להבטיח לנוסעים ראש שקט עד הגעתם למקום העבודה.

ההסעות המאורגנות של החברה מתבצעות בסביבה נקייה ועומדות בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה המחמירים ביותר. החברה תעשה כל לאל ידה על מנת כדי שלקוחותיה ייהנו מנסיעה בטוחה בראש שקט. 

החברה אחראית על הסעות למקומות עבודה ציבוריים ופרטיים בכל רחבי הארץ. ובפועלאנחנו מעבירים עשרות אלפי עובדים למקום עבודתם על בסיס יום יומי.

מערכות מולטימדיה מתקדמות

ההסעות של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS מתבצעות עם כלי רכב חדישים. כולם מאובזרים בטכנולוגיות המולטימדיה התקדמות ביותר בשוק. הרכבים כוללים GPS, מסכים, שקעי מטענים ועוד. 

החברה עובדת עם הנהגים המיומנים ביותר ומספקת שירות לקוחות כמענה לכל נושא. ניתן להזמין הסעות מכל רחבי הארץ לפי תכנון נסיעה אישי בעלות משתלמת. אל תהססו, אם גם אתם מחפשים פתרון תחבורתי לעובדי בתי החולים, חייגו עכשיו ל- *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה