הסעות לעובדים לבתי חולים

כבר שנים רבות הכבישים בישראל עמוסים וסואנים. אם בעבר היה נהוג שכל העובדים מגיעים למקום העבודה בכוחות עצמם, היום, יותר ויותר חברות מארגנות הסעות לעובדיהם.

ארגון הסעות לעובדים עשוי לשפר את תפקוד העובדים בצורה משמעותית. במקום שהעובד יוציא אנרגיה רבה במאבק בכבישים בדרכו למקום העבודה, הוא יוכל לנצל את פרק הזמן הזה לשינה קצרה.

כאשר אנו מדברים על בתי חולים, החשיבות של המנוחה הקצרה בזמן הנסיעה הינה משמעותית אף יותר. עובדי בתי החולים עובדים בעבודה לחוצה ועמוסה. הם זקוקים לכל טיפת אנרגיה על מנת לבצע את עבודתם נאמנה.

אם אתה בעלים של חברת כוח אדם או בהנהלת בית חולים, למה לגרום לעובדיך לעבור את טלטלות כבישי ישראל כל יום בדרך לעבודה? לא זו בלבד שהסעה מאורגנת תקנה לעובדיך זמן יקר לנוח מעט לפני תחילת משמרתם, אלא שאופציה זו, גם עשויה להיות משתלמת יותר מתשלום נסיעות עבור כל עובד.

הסעות מאורגנות משתלמות יותר מתשלומי נסיעות

הסעות לעובדי בתי חולים עשויות לחסוך כסף רב מסיבות שונות. ראשית, על המעסיק ישנה החובה בכל מקרה לשלם את מחיר נסיעותיהם של עובדיו למקום העבודה. בין אם מדובר בתחבורה ציבורית או בין אם מדובר ליסינג של רכב פרטי, העלות הינה יקרה מאוד. 

הסעות מאורגנות על בסיס קבוע, עשויות להיות משתלמות יותר מלשלם נסיעות עבור העובד.

RENT A BUS – נסיעות בסטנדרט הגבוה ביותר

חברת RENT A BUS קמה במטרה לשנות את סטנדרט הנסיעות המאורגנות במדינת ישראל. עד היום, חברות הנסיעות היו חברות חובבניות עם שירות לקוי, חוסר עמידה בלוחות זמנים והגרוע מכל, ללא הקפדה יתרה על בטיחות.

RENT A BUS שינתה את פני השוק. היא מבטיחה ללקוחותיה עמידה קפדנית בלוחות הזמנים, מוקד שירות בזמינות גבוהה והקפדה יתרה על בטיחות הנוסעים. נהגי החברה עוברים ריענוני בטיחות באופן תדיר, וזאת על מנת להבטיח לנוסעים ראש שקט עד הגעתם למקום העבודה.

ההסעות המאורגנות של החברה מתבצעות בסביבה נקייה ועומדות בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה המחמירים ביותר. החברה תעשה כל לאל ידה על מנת כדי שלקוחותיה ייהנו מנסיעה בטוחה בראש שקט. 

החברה אחראית על הסעות למקומות עבודה ציבוריים ופרטיים בכל רחבי הארץ ובפועל, היא מעבירה עשרות אלפי עובדים למקום עבודתם על בסיס יום יומי.

מערכות מולטימדיה מתקדמות

ההסעות של RENT A BUS מתבצעות עם כלי רכב חדישים המאובזרים בטכנולוגיות המולטימדיה התקדמות ביותר בשוק. הרכבים כוללים GPS, מסכים, שקעי מטענים ועוד. 

החברה עובדת עם הנהגים המיומנים ביותר ומספקת שירות לקוחות כמענה לכל נושא. ניתן להזמין הסעות מכל רחבי הארץ לפי תכנון נסיעה אישי בעלות משתלמת. אל תהססו, אם גם אתם מחפשים פתרון תחבורתי לעובדי בתי החולים, חייגו עכשיו ל- 0779725881

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה