הסעות לכנרת

במהלך השנים האחרונות הכנרת הפכה לאחד ממוקדי התיירות המרכזיים ביותר בארץ ישראל ומעבר לתיירים הרבים שהיא מושכת אליה גם אזרחים ישראלים רבים לא מוותרים על אחד מהאתרים המושכים ביותר במדינתנו ונוהרים אליה במהלך השבוע ובסופי השבוע. 

אבל לא פחות חשוב מהחוויה הנהדרת בכנרת עצמה הם דרכי הגעה מהירה וזמינה לאתר שיכולה להקל עלינו ולשפר את חווית הביקור אף יותר.

מה הופך את הכנרת לאתר תיירות כה מרכזי?

הכנרת, אליה כדאי להגיע באמצעות הסעות לכנרת כפי שנסביר להלן, היא מאגר המים המתוקים הגדול ביותר בארץ ישראל ובנוסף היא משמשת כמקור מים מרכזי עבור צריכת המים של אזרחי ישראל (עם זאת, בשנים האחרונות הכנרת מספקת פחות מים מבעבר בעקבות ירידת המפלס בשנות הבצורת הקשות והתקנת מתקני ההתפלה).

הכנרת היא הימה המתוקה הנמוכה ביותר בעולם ועובדה זו מושכת לאתר תיירים רבים. בנוסף, המרחבים האדירים שהיא מציעה לנופשים יחד עם בתי המלון וההארחה הרבים שנמצאים בסביבה הופכים אותה לאתר עלייה לרגל בעבור ישראלים רבים.

מה הם דרכי ההגעה האפשריות לכינרת?

דרכי ההגעה לכנרת מגוונות ותלויות בין היתר במקום ממנו מגיעים. מאחר ולא קיימת רכבת לכנרת אפשרות אחת היא להגיע לתחנת הרכבת של כרמיאל או עפולה ומשם להגיע באחד מקווי האוטובוס. אפשרות זו מתאימה לתושבי הדרום הרחוק אבל יש לתכנן את מסלול זה מראש ולתאם את שעות קווי האוטובוס שיוצאים בהתאם לשעת הגעת הרכבת.

בנוסף, קיימת האפשרות של נסיעה ברכב פרטי. דרך זו מתאימה לכמות קטנה של אנשים (חברים משפחה) שמעוניינים בשהות יחסית קצרה באתר ולכן לא ירצו להקדיש זמן רב על הכבישים. המגרעה הגדולה של אפשרות זו הוא מחיר הדלק שיכול להגיע למאות שקלים (תלוי במרחק מהיעד) ובעומסי התנועה שמתרחשים במיוחד בסופי השבוע בהם אזרחים ותיירים רבים פוקדים את האתר המבוקש.

ומה אם מדובר בקבוצה גדולה?

אם מדובר על קבוצה גדולה יש לשקול השכרת חברת הסעות שתאפשר הגעה מהירה ובטוחה באופן יחסי לכנרת ותחסוך הרבה כאבי ראש בעבור חברי הקבוצה במציאת מכוניות ונהגים לקראת הנופש הקרוב.היתרון המרכזי במקרה זה הוא חיסכון במחיר הדלק של מכוניות רבות של חברי הקבוצה ובנוסף היא מאפשרת נסיעה שיכולה להפוך מגבשת וחוויתית בעבור כל הנוכחים בה. 

פרט לכך, בימי קורונה אנשים רבים חוששים לעלות על תחבורה ציבורית ולהיחשף לאנשים שהם לא חלק ממעגל הקרובים שלהם ודרך זו מאפשרת להימנע מחשיפה זו וגם בפן הזה היא יכולה להיות עדיפה על התחבורה הציבורית הקיימת.

זקוקים להסעות לכינרת? חייגו עכשיו ל 9074*

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה