השכרת אוטובוס לכותל

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
אוטובוס לכותל

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל המערבי או לנסוע לכותל ביחד עם המשפחה? על מנת שתוכלו לבצע את המשימה יהיה עליכם לסגור הסעה לכותל. השכרת אוטובוס לכותל עם נהג אישי זוהי אפשרות שיכולה להקל עליכם מאוד. רגע לפני שתעשו החלטה לכאן או לכאן, אנו נשמח להציג לפניכם את היתרונות השונים. את כל היתרונות הכי בולטים של השכרת אוטובוס בירושלים. כך לא תמצאו את עצמכם עושים החלטה שתצטערו עליה בראייה לאחור. לא בכל יום יוצא לכם לנסוע לכותל, ואם החלטתם לנסוע תעשו זאת כמו שצריך.

השכרת אוטובוס לכותל מאפשרת לנסוע עם קבוצה גדולה

רוצים לחגוג בר מצווה בכותל? על מנת שזה יקרה יהיה עליכם לדאוג כי כל בני המשפחה יגיעו לשמוח בשמחתכם. אך הנסיעה לכותל עשויה להיות מאוד מאתגרת עבור לא מעט מהמוזמנים. זה לא אומר שהם צריכים לוותר על החגיגה או שלא להגיע למסיבה. השכרת אוטובוס הסעות לבר מצווה תאפשר לכם לדאוג כי כולם יוכלו להגיע לשמוח ביחד אתכם. ההסעה תיקח את כל מי שמעוניין ישירות לכותל בזמן שאתם קובעים – מדובר על הסעה פרטית שמתאימה לכל דרישותיכם.

תחסכו לעצמכם נסיעה ארוכה בעזרת השכרת אוטובוס לכותל

אם אתם לא גרים בירושלים עצמה, הנסיעה לכותל עשויה להיות ארוכה מאוד. למה שלא תעבירו את האחריות לחברה מקצועית שהיא זאת שתהיה אחראית על ההסעה? באמצעות השכרת אוטובוס תוכלו להנות מהדרך, ולא תצטרכו לדאוג להגיע ליעד בזמן. יש נהגים מנוסים שהם אלה שאמורים לדאוג כי כל התוכניות יוצאות אל הפועל. אתם תדאגו כי הדרך תהיה מהנה, וכולם יצברו כוחות עד שהאוטובוס יגיע לכותל. לא משנה מאיזה סיבה אתם מעוניינים להגיע לכותל המערבי.

עלייה לתורה
עלייה לתורה

תוזילו את עלות הנסיעה בעזרת השכרת אוטובוס לכותל

מתכננים לנסוע ביחד עם קבוצה גדולה לכותל המערבי? זה עשוי להיות מאוד לא משתלם, בטח אם כל אחד מוציא את הרכב הפרטי שלו. אחרי שתשמעו על השכרת אוטובוס לכותל מחיר לא יהיה לכם מקום לספק. אתם תבינו כי השכרת האוטובוס תחסוך לכם כסף, ותאפשר לכם להשקיע אותו בביקור בירושלים. תוכלו להשקיע את הכסף שחסכתם בארוחה טובה או בכל מקום אחר שנראה לכם לנכון. עבור כל אחד מדובר על חיסכון של כמה עשרות שקלים, וביחד מדובר על חיסכון משמעותי. חוץ מחיסכון כספי , אנו מרוויחים כבונוס שמירה על הסביבה.

חיסכון בחיפוש חניה בכותל

כל מי שיצא לו לבקר בכותל יודע עד כמה זה בעייתי למצוא חניה בקרבת מקום. לא מעט אנשים מחנים את הרכב במקומות מרוחקים על מנת להגיע לכותל בסופו של דבר. השכרת אוטובוס לבר מצווה בכותל או לכל אירוע אחר תאפשר לכם לרדת בכותל עצמו. הנהג יוריד אתכם בנקודה הכי קרובה לכותל, וגם יאסוף אתכם ממנה. המשמעות היא שלא תמצאו את עצמכם מבזבזים זמן יקר בהליכות או בחיפוש אחר חניה רלוונטית.

השכרת אוטובוס לכותל מחירים

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

השכרת אוטובוס לכותל מתל אביב

1800 – 2400 ₪

המחירים הלוך ושוב

אוטובוס לכותל מחיפה

2400 – 3500 ₪

כולל כביש 6 הלוך ושוב

הסעות אוטובוס מבאר שבע לכותל

החל מ 2200 ₪

תלוי בתקופה.

השכרת אוטובוס מלטרון לכותל

1700 – 2400 ₪

מומלץ לחוגגים שמשאירים את הרכבים בלטרון.

מחפשים השכרת אוטובוס לכותל ? בשעה טובה!! הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת הסעות גמבורג RENT A BUS תסיע אתכם לכותל, לאירוע המיוחל או לכל מקום אחר שרק תבחרו. לתיאום הסעה ושאלות נוספות חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 9074* ונשמח להסיע אתכם.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top