מתכננים נסיעה עם קבוצה גדולה של אנשים? ברגע שצריך להוציא מספר רכבים כדי להגיע למקום כזה או אחר, מוטב כבר לשקול את האפשרות של הסעה מאורגנת. אחד מהפתרונות הכי יעילים זה להזמין מיניבוס 16 נוסעים, שבו תוכלו לנסוע ביחד עם כל הקבוצה. היתרונות של הזמנת מיניבוס לקבוצה של עד 16 אנשים הם יתרונות רבים. אנו כמובן נציג בפניכם את כל המידע שאתם מוכרחים להכיר. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תעשו בחירה שגויה.

מה ההבדל בין מיניבוס 16 מקומות למיניבוס 15 מקומות?

עבור חלק מהאנשים אין שום הבדל בין מיניבוס 16 נוסעים לבין מיניבוס 15 נוסעים. אך בפועל התוספת של המקום הבודד הזה יכולה להיות תוספת קריטית עבור לא מעט קבוצות. במיניבוס של 15 מקומות לא יכולים לנסוע בו זמנית 16 נוסעים. בנוסף גם מחיר מיניבוס 16 מקומות יהיה יותר יקר מאשר מיניבוס 15 מקומות. כך שאתם צריכים לקחת את כל הפרמטרים בחשבון.

מתי כדאי להשכיר מיניבוס 16 נוסעים?

בכל פעם שאתם מתכננים נסיעה עם קבוצה של מעל 8-10 אנשים, מוטב לקחת בחשבון את האפשרות של הסעה מאורגנת. האפשרות הזאת יכולה לחסוך לא מעט כאבי ראש, ולהביא אתכם למצב שבו כל הקבוצה יכולה לנסוע ביחד. זה קריטי בין אם תרצו ללכת לטייל ובין אם תרצו הסעה לאירוע. בסוף כאשר כל הקבוצה יוצאת ביחד מהבית זה חוסך לא מעט כאבי ראש.

איך ניתן להוזיל עלות מיניבוס 16 מקומות?

מחיר מיניבוס 16 מקומות קצת יקר לכם? בסוף אינכם יכולים להגיע למצב שבו אתם מתפשרים על איכות. מוטב לכם לנסוע באיכות מקסימלית עם חברת הסעות מיומנת ומקצועית. אך איך תוכלו להוזיל את העלות של המיניבוס שאותו אתם עומדים להשכיר? על ידי השוואת מחירים. השוואת מחירים תוכל להביא לכם עלות מיניבוס 16 מקומות מכל מיני חברות. כך תדעו איזה חברת הסעות מציעה את המחיר הכי הוגן.

רוצים להשכיר מיניבוס 16 נוסעים? אל תחכו לדקה ה-90!

לא משנה איזה נסיעה אתם מתכננים לבצע – כאשר מדובר על הסעות מיניבוסים 16 מקומות אין מקום להמתנות מיותרות. מוטב כי תזמינו מראש את המיניבוס שמתאים לכם, כזה שעונה על הצרכים שלכם. כך לא תמצאו אתכם בסיטואציה שבה המיניבוס לא יהיה זמין במועד המועד עליכם. מיניבוס 16 יכול להיות מאוד מבוקש בחודשי הקיץ או בחודשים אחרים במהלך השנה. אל תביאו את עצמכם למצב שבו תהיו עם הגב אל הקיר.

רוצים להזמין מיניבוס 16 מקומות? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מיניבוסים בכל הגדלים. בין שלל האפשרויות תוכלו למצוא גם מיניבוס המתאים לקבוצות של עד 16 נוסעים בו זמנית.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה