הסעות עם מיניבוס 35 מקומות

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס 35 מקומות
Home » הסעות עם מיניבוס 35 מקומות

מתכננים נסיעה קצרה או ארוכה? מוטב כי מראש תשריינו לעצמכם הסעות עם מיניבוס 35 מקומות שמתאים לכמות האנשים. מיניבוס 35 נוסעים יכול להיות רלוונטי לסיטואציות שונות. הרי אם תרצו לנסוע ביחד עם 35 נוסעים, לא תוכלו לעשות זאת עם רכבים פרטיים. כאן אתם מקבלים רכב אחד שבו יכולים להיכנס בעת ובעונה אחת בו זמנית על הנוסעים. דבר שיאפשר לכם לטייל לכל מקום שתבחרו מבלי לשבור את הראש. מה חובה לדעת לפני שמזמינים מיניבוס 35 מקומות?

ניתן להשכיר הסעות עם מיניבוס 35 גם בקבוצות קטנות

לא מעט אנשים רוצים לנסוע ברכב מרווח במיוחד, כך שהם לא ירגישו בצפיפות. אם אתם נוסעים בקבוצה קטנה של 22-25 אנשים, תוכלו עדיין להשכיר מיניבוס 35 מקומות. ההבדל עשוי להישמע מעט קטן, אך בו בזמן מבחינת המרווח של המיניבוס הוא מורגש. כך תוכלו לנסוע לכל נקודה שתרצו להגיע מבלי שתרגישו בצפיפות. מגיע לכם לנסוע באיכות גבוהה ובמיניבוסים מרווחים.

מהיכן ניתן להשכיר הסעות עם מיניבוס 35 מקומות?

אם יצא לכם לבדוק על מחיר מיניבוס 35 מקומות, ככל הנראה גיליתם היצע רחב. היצע רחב של חברות הסעות שונות המציעות שירותי הסעות מיניבוס בגדלים שונים. מיניבוס המכיל בתוכו 35 מקומות ישיבה הוא רלוונטי מאוד, ולכן תוכלו למצוא אותו לא מעט. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לבחור את החברה שמתאימה לכם. החברה שמציעה עלות מיניבוס 35 מקומות במחיר שתוכלו לעמוד בו. כי בסוף ההחלטה הסופית היא בידיים שלכם.

האם ניתן לנסוע במיניבוס למעלה מ-35 נוסעים?

מיניבוס 35 אנשים נועד על מנת להכיל בתוכו במקסימום 35 נוסעים בו זמנית. אך מיניבוסים אחרים יכולים להיות רלוונטיים גם עבור קבוצות גדולות או קטנות יותר. אם תבחרו את החברה הנכונה המציעה היצע רחב של מיניבוסים תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. בחירה של מיניבוס שמתאים לכמות הנוסעים שאמורה לנסוע בה. ישנה חשיבות מכרעת להתאים את המיניבוס על פי כמות הנוסעים שעומדים לנסוע בו.

איך ניתן לדעת מהו מחיר הסעות עם מיניבוס 35 מקומות?

רוצים לדעת מהי עלות מיניבוס 35 מקומות? זוהי ללא ספק השאלה שכל אחד ישאל את עצמו. העניין הוא שהעלות מושפעת מלא מעט פרמטרים שונים המשפיעים עליה. בין אם מדובר על מרחק או על כמות הנוסעים בפועל שעולה למיניבוס. את המחיר הסופי תוכלו לקבל רק לאחר שכל סימני השאלה הופכים לסימני קריאה. לרוב העלות אמורה לנוע בין 1000-2000 ₪, אך תמיד יכולים להיות שינויים. השינויים יכולים להיות לטובה או אפילו לרעה.

רוצים להזמין מיניבוס 35 מקומות? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח לקחת אתכם לכל מקום בארץ! החברה מחזיקה בצי רכבים מפואר, בין היתר תוכלו למצוא גם מיניבוס 35 נוסעים באיכות ללא פשרות – מיניבוס כמו שתמיד רציתם.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top