מחיר הסעות לחתונה הינו פרמטר חשוב במיוחד כשאתם מתכננים את היום הגדול שלכם אתם רוצים שכל פרט באירוע יהיה נכון. השמלה וחליפת החתן צריכות להיות תואמות, האולם או גן האירועים עליו להכיל ולהתאים לכמות האורחים שלכם, המוזיקה חייבת להיות שמחה וטובה והאוכל נחשב מרכז השמחה, לכן אתם בוודאי בוחרים אוכל ברמה גבוהה…אבל מה עם האורחים שלכם שצריכים להגיע לאירוע? האם כולם יכולים להגיע בקלות? ומה עושים כאשר החתונה במקום מרוחק כמו למשל בצפון הארץ או בדרום? 

שירות הסעות לחתונה יפתור לכם את כל נושא שינוע האורחים אל האירוע וחזור, לכן חשוב להבין במה מדובר וכמה זה יעלה לכם. 

אז מה חשוב לדעת על הסעות לאירועים? המומחים של חברת גמבורג הסעות מקבוצת  רנט א באס, מסבירים:

אירועים בישראל יכולים להתקיים במגוון מרחבים – סגורים או פתוחים – שנמצאים בצפון או בדרום, במרכז או במישור החוף. בכל מקרה, אירועים כמו חתונה יהיו משמחים וכדי שכולם יוכלו לבוא ולחגוג עמכם: כדאי לדאוג להסעה מתאימה. 

שירות הסעות לחתונה נועד כדי לאפשר נוחות לאורחים שמגיעים מרחוק או פתרון עבור אנשים שאין להם אמצעי הגעה כמו מכונית פרטית, כאשר השירות יאפשר למתחתנים לפגוש ביום הגדול שלהם את כל האנשים שהם רוצים שיגיעו לחגוג עמם. 

אוטובוסים גדולים או קטנים, וואנים, מיניבוס, ושאר רכבים נועדו עבור הסעות לחתונה והם מסופקים על ידי המומחים שלנו בהתאם לצרכים של האירוע ובהתאם לכמות המוזמנים שצריכים להגיע בהסעה.

למה יש לשים לב כשבוחרים הסעות לחתונה? 

הסעות כאלה חייבות להיות בטוחות ונוחות ולאפשר נקודות איסוף והחזרה המתאימות למרבית הנוסעים. המומחים של גמבורג הסעות יתאימו לכם את סוג הרכב הנכון ואת שעות האיסוף המומלצות, כמו גם יספקו את הנהגים הטובים ביותר שמכירים את האזור בו מתקיים האירוע ואת אזורי האיסוף וההורדה ובכך יספקו חווית נהיגה מושלמת ובטוחה. 

בין היתר אנו נעזור לכם לתכנן ולהיערך באופן לוגיסטי להסעות, זאת בעיקר בשל הניסיון הרב שיש לנו בהסעות לאירועים. אנו נדאג לרכבים חדישים נעימים ונוחים כדי שהאורחים שלכם יגיעו לחתונה כשהם שמחים ורעננים.

כמה עולה שירות הסעות לחתונה?

מחיר הסעות לחתונה נקבע בדרך כלל על פי משתנים כמו סוג רכב, שעות המתנה ונסיעה, כמויות נוסעים וכולי. המחירים מתחילים מ300 שקלים ויכולים להגיע ל2,800 שקלים כשהכול תכלו בצרכים שלכם. אנו מתחייבים למחירים נמוכים עם תמורה ראויה ושמירה על בטחון הנוסעים שלכם – דבר שנחשב אצלנו במעלה ראשונה. 

כדי לקבל הצעת מחיר צרו עם המומחים שלנו קשר ואנו נספק ייעוץ ראשוני והצעת מחיר הוגנת. אנו נעשה את הכול כדי שהאירוע שלכם יעבור בשלום ויהיה נעים ומשמח! 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה