הסעות באריאל

העיר אריאל הינה התנחלות שממוקמת בלב השומרון, דבר שמובן מדוע שירותי הסעות באריאל מבוקשים בה. רוב האוכלוסייה בעיר הינה חילונית, אולם יש בה גם אוכלוסייה דתית מסורתית. בעיר נמצאת אוניברסיטת אריאל שאליה מגיעים ללמוד סטודנטים מכל רחבי הארץ. יש בה היכל תרבות גדול, מרכז ספורט ובית ספר לרפואה. מדי יום מגיעה לאריאל אוכלוסייה רבה, ובסוף כל יום יוצאת ממנה. חברת הסעות גמבורג באריאל עושה חייל ומספקת מענה לכל התושבים שגרים בעיר ולכל מי שמגיע אליה. התחבורה הציבורית בעיר הינה מוגבלת ביותר, יש אוטובוסים שמגיעים לפרקים ואין כלל רכבת באזור. כמו כן, לא לכולם יש את האפשרות להגיע אליה באמצעות הרכב הפרטי. על כן, הסעות באריאל מבוקשות ביותר למטרות ויעדים רבים.

חברת הסעות באריאל

כיצד נמצא חברת הסעות באריאל? ראשית יש לבדוק ברשת, לקרוא ולהתרשם מכלל חברות ההסעות במרכז שמעניקות שירות הסעה באזור זה. כמו כן, מוטב ללכת על פי המלצות של אנשים שאתם מכירים . אנשים שהסתייעו בעבר בחברת הסעה באזור. בכל מקרה חשוב שלחברה עמה תתקשרו יהיו את כל הרישיונות לעסוק בתחום ההסעות. אנו נוודא שהיא תחזיק בכל הביטוחים הרלוונטיים. נקפיד שיהיה לה צי רכבים חדש אותו היא תתחזק בתדירות גבוהה, שהיא תדאג להחליף את כל רכביה מדי שלוש שנים בממוצע וכולי. כל אלה ועוד יעידו על חברה אמינה ורצינית שניתן לסמוך עליה. 

הסעות אוטובוסים באריאל

אוטובוסים באריאל יחצו את העיר מדי יום הלוך ושוב, הן עבור תושבי העיר שצריכים להגיע למסגרות החינוך או לעבודה מחוץ לאריאל והן עבור כל מי שצריך להגיע לפנים העיר, כמו סטודנטים שמגיעים ללמוד בעיר וכו’. אוטובוסים מכילים כ 55 ועד 60 מקומות ישיבה . במידה ויש צורך במספר של אוטובוסים, חברת הסעות מהימנה תדע לספק את הכמות הנדרשת. 

השכרת אוטובוס בעיר

בואו נתעכב על הפן הבטיחותי – באמצעות חברת השכרות אוטובוסים אמינה ומומלצת . חברה שמספקת נהג אדיב ומקצועי ורכב חדש ומתוחזק. אתם למעשה מקבלים את מגוון התנאים האידיאליים על מנת להרגיש בטוחים לאורך כל הנסיעה שלכם. השכרה של אוטובוס בעיר תעמוד לצורך התושבים 24/7 בהתראה מראש. תושבים רבים שמתגוררים באריאל יזדקקו אוטובוס למטרת טיול בארץ . או הסעה לאירוע אליו הם צריכים להגיע והוא מתרחש ביעד מרוחק. לטיול שנתי, לכנס, לתערוכה ולעוד מגוון מטרות – השכרת אוטובוס לאירוע יספק מענה מושלם, נוח ובעיקר בטיחותי.  

הסעות מיניבוס אריאל

במידה ומדובר בקבוצה קטנה ומצומצמת החל מעשרה אנשים ועד 20 איש, מוטב יהיה לשכור מיניבוס. מיניבוס הינו כלי רכב קטן יותר, מרווח ופחות המוני. הוא מאוד יתאים למשפחה שרוצה לנסוע לטיול יומי, לקבוצת אנשים שצריכה הסעה לשדה התעופה בשעת לילה מאוחרת, לקבוצת תיירים שמגיעה לעיר אריאל ועוד.  

הסעות עובדים לאריאל

אתה מנהל משרד גדול עם מספר רב של עובדים ורוצה להקל על העובדים להגיע לעבודה באריאל מדי יום? אם זה המצב, כדאי שתשקול להזמין שירות הסעות עובדים לאריאל. בעזרת שירות הסעות לעבודים , הצוות שלך יהיה נינוח יותר , רגוע יותר , ובעל הספקים גבוהים בהרבה יותר.. אתה יכול להזמין את שירות ההסעות של גמבורג שנחשב לטוב ביותר בארץ . במקום שכל עובד יגיע ברכב משלו, ואינך צריך לספק חניות לעובדים שמן הסתם עולות כסף. שירות הסעות עובדים בוודאוץ יהיה נוח יותר לכולם. נכון שלא כל העובדים ישתמשו בשירות זה, אך אם תספרו ותזמינו את מספר האוטובוסים או המיניבוסים הדרושים לכם, העובדים ישתמשו בו, ויהיה להם יותר נעים להגיע לעבודה מדי יום.

הסעות בעיר מחיר

מחיר הסעה באריאל יתחיל כאמור מסך של 100 ש״ח . אולם לכל הסעה ליעד כלשהו יקבע מחיר שונה ולא ניתן לקבוע את המחיר בטרם מכירים את כל המשתנים של אופי הנסיעה. למשל : יעד הנסיעה, כמות הנוסעים, מרחק וזמן הנסיעה, עצירות בדרך, סוג כלי הרכב, זמן שהייה ועוד. כל אלה יקבעו את המחיר הסופי. את המחירים של יעדים פופולריים ניתן גם לראות באתר של חברות ההסעה שרובן מפרסמות את הנסיעות המבוקשות ביותר  כמו  – נסיעה לחרמון, לאילת, לים המלח, לירושלים, לצפת ועוד.  הנסיעה במיניבוס, בין אם זה לטיול ובין אם לאירוע שמחה, היא ללא ספק חוויה בפני עצמה. המבנה הקומפקטי ועם זאת המרווח של המיניבוס יאפשר יצירת תקשורת האחד עם השני בקלות, בצורה שלא תפגום בפרטיותם של יתר הנוסעים.

הסעות אריאל בזול

במידה ואתם מחפשים הסעה בזול מאריאל חשוב שתבינו מספר דברים. לעיתים ניתן יהיה למצוא חברה שמציעה מחיר מבצע בשל עונה לא מבוקשת או בגין הסעה שבוטלה על ידי הלקוח. אולם לרוב מחירים זולים במיוחד אמורים לעורר את החשד שלכם. מחיר מוזל במיוחד יכול להעיד על חברה שהיא לא אמינה ולא מורשת לעסוק בתחום ההסעות. חברה זולה במיוחד קרוב לוודאי לא תחזיק בכל הביטוחים הנדרשים להסיע נוסעים. חברת הסעות זולה לא תתחזק את רכביה כהלכה וודאי לא תרכוש מדי כמה שנים כלי רכב חדישים. סביר להניח שלא תחזיק בכל הרישיונות הנדרשים על פי חוק וצוות הנהגים שלה קרוב לוודאי גם לא יהיה מיומן ומקצועי. לכן, כשאתם באים לבחור חברת הסעות חשוב שתבחרו בהתאם לאיכות החברה. אל תבחרו רק לפי המחיר הזול ביותר שתקבלו. 

מחירון שירותי הסעות באריאל לשנת 2021 – 2022 – כמה עולה הסעה אריאל?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת
הסעות באריאל מה המחיר ?

האותיות הקטנות : שאצלנו הן דווקא מאוד גדולות 😍

ט.ל.ח

  • המחירים הינם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין הזמנת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר
  • מיניבוס 20 מקומות – הפחתה 20% במחיר .
  • סך הקילומטר יחושב לסך כל הקילומטרז׳ אשר יבוצע באותו יום לפי נקודת המוצא וסיום בנקודת המוצא.
  • עבור הסעות ביום שבת  – ינתן בשיחה טלפונית

לפרטים נוספים תוכלו לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט, או לחייג עכשיו למספר הטלפון שלנו 9074*.

sales@rentabus.co.il או במייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה