הסעות בגבעת שמואל

גבעת שמואל, מה שהייתה פעם ‘מועצה’, גדלה והתפתחה ושירות הסעות בגבעת שמואל נצרך בה באופן תדיר. כיום גבעת שמואל והפכה כיום לעיר לכל דבר. היא ממוקמת באזור המרכז בין הערים רמת גן, קריית אונו ופתח תקווה. העיר מכילה מגוון רחב של תושבים שחלקם מהמגזר הדתי וחלקם חילוניים. אולם, כולם כאחד נזקקים מדי פעם להסעות לצרכים ולמטרות שונות. ובדיוק עבור זה הוקמו להן חברות הסעה שמציעות את השירות הזה. אז איך נבחר חברת הסעות בגבעת שמואל? בהתאם לאילו קריטריונים? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

חברת הסעות בגבעת שמואל

חברת הסעות בעיר גבעת שמואל תסייע לכולם. החל מילדים שצריכים להגיע למסגרות החינוך מדי יום ועד למשפחה שרוצה להגיע לאירוע חתונה שמתקיים בדרום הארץ ומחפשת הסעה לחתונה שתסיע אותם מגבעת שמואל ותחזיר ואתם בתום האירוע לביתם. אז כיצד בוחרים באחת כזו? לפני הכל יש לעשות בדיקה מעמיקה אודות החברה ולוודא מספר עובדות אודותיה. מדובר בחברה שמחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים? היש לה כלי רכב חדישים שכולם מבוטחים? הנוסעים מבוטחים ? האם הנהגים מורשים להסיע ילדים ? כל אלה ועוד הינן עובדות שיספקו לכם את כל האינדיקציה האם מדובר בחברת הסעות אמינה ומוסמכת. 

הסעות אוטובוסים בגבעת שמואל

הסעה של אוטובוס בגבעת שמואל תעמוד לרשות תלמידים שמגיעים מדי יום לבית הספר. הסעה זו תשרת עובדים שצריכים הסעה יומיומית למפעל או לחברה, היא תסייע גם לקשישי העיר שרוצים לצאת לטיול יומי, במסיבות יום הולדת, טיולים שנתיים וכולי. לעיתים, אוטובוס אחד לא יהיה מספיק עבור שכבה אחת של כיתה או עבור קבוצה גדולה של עובדים. אם קורה במקרה כזה, חברת ההסעות תוכל לספק מספר אוטובוסים. נציין שבכל אוטובוס יש עד 60 מקומות.

השכרת אוטובוס גבעת שמואל

אוטובוס בעיר גבעת שמואל ישמש גם עבור אירועים שונים שמתרחשים בעיר עצמה או מחוץ לה. במקרים בהם משפחה מרובת ילדים צריכה להגיע לאירוע חתונה בירושלים והיא לא מתניידת ברכב פרטי והתחבורה הציבורית מוגבלת. במצב זה המענה המושלם יהיה השכרת אוטובוס בעיר שמסיע את כולם יחד מנקודת האיסוף שתקבע מבעוד מועד. האוטובוס גם ידאג להחזיר את כולם בתום האירוע כשהוא מספק חווית נסיעה נעימה ומגבשת לכולם. 

הסעות מיניבוס גבעת שמואל

הסעה באמצעות מיניבוס תעניק חווית נסיעה קצת שונה מאוטובוס. מדובר בכלי רכב קטן יותר שמכיל עד 20 מקומות. מיניבוס הינו מרווח ואינטימי ועם זאת מאפשר לכל אחד את המתחם האישי שלו. העלות של השכרת מיניבוס תהיה זולה יותר מאוטובוס שכן מדובר ברכב עם פחות צריכת דלק. מיניבוס מתאים להסעות לנמל התעופה. הוא גם יכול להתאים למקרים בהם קבוצת חברים רוצה להגיע למשחק ליגה יחד ומעדיפים להימנע מלהיתקע בפקקים ולחפש שעות אחר חנייה. עוד שימוש הוא לאירועי שמחה, לקבוצות תיירים ולמגוון מטרות בהן כמות האנשים מצומצמת.  

הסעות בעיר מחירים

מחירים של הסעה בגבעת שמואל יקבעו בהתאם לכמה וכמה משתנים – אולם המחיר המומצע הינו באיזור 400 ש״ח.

יעד הנסיעה– לאן נוסעים? מה המרחק? האם יש עצירות בדרך? כמה עצירות – כל אלה שאלות שיש לתת עליהן את הדעת ובהתאם לכך לחשב את המחיר.

כלי הרכב – מבין כלי הרכב שמחזיקה חברת הסעות יהיו אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים, מוניות גדולות וואן  VIPועוד. כל כלי רכב מכיל כמות מסוימת של נוסעים ובהתאם לזאת גם העלות שלו. 

זמן שהייה – בכל הסעה יידרש זמן שהייה של הנהג עם הקבוצה. במקרים מסוימים הנסיעה תהייה קצרה אולם זמן השהייה עשוי להימשך לאורך כל היום. על כן, גם זה יחשב במחיר הסופי.

הסעות זולות גבעת שמואל

לפעמים ניתן למצוא מבצע של חברת הסעה במחיר זול – זה עשוי להיות בעיקר לא בעונת החתונות והאירועים. אולם לרוב המחירים של חברות ההסעה יפורסמו באתר על גבי מחירון מסודר וניתן להתרשם מהמחיר לכל אותם יעדים הפופולריים. צריך לזכור שהמחירים מתעדכנים בהתאם לכל התוספות והשינויים של הלקוחות. 

עוד פרט שכדאי לדעת הוא שחברות הסעות במרכז מסוימות מפרסמות מחירים זולים . חברות אלו מנסות לפתות לקוחות רבים, אולם לרוב ל – “חברות” הללו אין בכלל רישיונות לעסוק בתחום. לרוב הנהגים אינם מוסמכים. ולמעשה כל מי שמתחבר אליהן מסכן את הבטיחות שלו ושל יתר הנוסעים. חשוב להבין שחלק מהמחיר שחברת הסעות אמינה דורשת הינו כולל את כל הרישיונות שהיא מחויבת להחזיק על פי חוק. התחזוקה התקופתית לכל הרכבים וכלי הרכב החדישים והמתקדמים שהיא מציעה לכל קהל לקוחותיה. 

מחירון לשנת 2021 – 2022 עבור הסעות בגבעת שמואל

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

הערות ודגשים:

ט.ל.ח

  • המחירים הינם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין הזמנת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר
  • מיניבוס 20 מקומות – הפחתה 20% במחיר .
  • סך הקילומטר יחושב לסך כל הקילומטרז׳ אשר יבוצע באותו יום לפי נקודת המוצא וסיום בנקודת המוצא.
  • עבור הסעות ביום שבת  – ינתן בשיחה טלפונית

לפרטים נוספים תוכלו לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט, או לחייג עכשיו למספר הטלפון שלנו 9074*.

sales@rentabus.co.il או במייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה