הסעות בחריש

הסעות בחריש מאוג מבוקשות מכיוון שמועצה מקומית חריש שממוקמת בצפון השרון ממזרח לכביש שש, מונה היום מעל ל – 20,000 תושבים וצפויה להכפיל את עצמה בשנתיים הקרובות. יחד עם זאת, בשל מיקומה. במפגש של כביש 6 וכביש 65, הגישה מחריש לעורקי התחבורה הינה ארוכה באופן יחסי. ועל כן אין נגישות נוחה לכלי תחבורה ציבוריים. אמנם מתוכננת להיבנות מסילת רכבת בעתיד, אבל לעת עתה רוב האוכלוסייה עושה שימוש ברכב הפרטי ובשירותי הסעות. במאמר זה נרחיב אודות שירות הסעות בחריש, על חשיבותו ויעילותו. 

הסעות לחריש

הסעות לחריש הינן מיועדות בעיקר עבור תושבי המועצה. רבים ימצאו עבודה במרחק מחוץ לחריש בערים ובמרכזי התעשייה הסמוכים וכדי להגיע מדי יום עבודה או לחזור הביתה, יעזרו בשירות הסעה שמגיע מדי יום  ועומד בלוח הזמנים של המפעל או החברה. גם תלמידים שלומדים מחוץ לחריש יסתייעו בשירות הסעה לחריש מדי יום. 

חברת הסעות בחריש

חברת הסעות בחריש הינה “מצרך מבוקש” שכן האזור בו היא ממוקמת אינו נגיש דיו לכלי תחבורה ציבוריים. על כן הסעה עבור כלל האוכלוסייה תהווה מענה יומיומי. יש מגוון של תרחישים בהם תושבי חריש יבקשו להיעזר בשירות הסעות החל מאירועים חד פעמיים . כמו למשל הסעות לחתונה או בר מצווה אליהם יוזמנו ויעדיפו להגיע באמצעות הסעה מסודרת שתסיע ותשיב אותם בתום האירוע לביתם. הסעה שמיועדת לטיולים שנתיים לתלמידים של המועצה, הסעה עבור תנועות נוער וכו’. 

חברת מיניבוסים בחריש

הסעות בחריש תסופקנה על ידי מנעד של רכבים החל מאוטובוס שמכיל עד 60 נוסעים, מיניבוסים שמכילים בין 10 ל- 25 איש, מידיבוסים, מוניות גדולות שמכילות עד 10 אנשים וכו’. כלי הרכב יותאם ללקוח לפי כמות הנוסעים, היעד, סוג האירוע, סוג האוכלוסייה וכו’. מיניבוסים נחשבים כאמור לכלי רכב קומפקטי יותר מאוטובוס וגם מעט יותר מפנק. היתרון העיקרי בנסיעה במיניבוס הוא הנוחות ואי הצפיפות מה שמספק אווירה פחות עמוסה והמונית. המיניבוס יתאים לנסיעה של למעלה משבעה אנשים ועד  ל -25  איש. מלבד היתרון של הנוחות והרוגע, רבים מעדיפים לנסוע במיניבוס. הסיבה לכך מאחר וזה הרבה יותר מתאים לנסיעה של משפחות או קבוצות מצומצמות. נסיעה במיניבוס תאפשר לכמה משפחות להגיע יחד לטיולים, למקומות מפגש, לאתרים שונים וגם לנמל התעופה. כך הם יוכלו להסיר מעליהם את האחריות והחשש מפני כל תקלה שיכולה להיות לא צפויה עם הרכב הפרטי, פקקים ועומס בכביש וגם חיפוש אחר חנייה.

הסעות בחריש בשבת

סוף סוף גם הנהג של המשפחה יוכל ליהנות מנסיעה בשבת! הסעה מטעם חברת הסעות תשמח להסיע גם ביום שבת. משפחה קטנה או כמה משפחות לטיול באחד מאטרקציות בארץ בכל מקום ובכל יעד ולהשיבם חזרה. ניתן להגיע לים בתל אביב, לטיול בנחל בצפון, למוזיאון בירושלים או לרכבל בחיפה ועוד. טיול שבת יהיה מהנה ויהווה אתנחתא מושלמת למשפחה או לקבוצת חברים שרוצה ליהנות מיום שבת בדיוק כמו שצריך.  

מה להקפיג מבחינת צי רכבי ההסעות של החברה בה בחרתי?

צי רכבים של חברת הסעות הינו פקטור חשוב וניתן להתרשם מהחברה באמצעות צי הרכבים שלה. במידה ומדובר בצי רכבים חדש שאותו החברה דואגת להחליף מדי שלוש שנים בממוצע, ניתן להסיק כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית, כמו כן, גם מגוון הרכבים הינו אינדיקציה. חברת הסעות שמחזיקה במנעד של רכבים הינה מאפשרת ללקוחותיה מגוון אפשרויות. בנוסף, מומלץ שהרכבים יכילו את כל הטכנולוגיה החדשנית והמודרנית כדי להנעים ולמקסם את חווית הנוסעים. 

שירותי הסעות בחריש מסביב לשעון לכל אורך שעות היממה

היום ניתן להשיג שירות הסעות בחריש סביב השעון. כל מי שזקוק לשירות הסעה יוכל ליצור קשר עם החברה דרך האתר או הטלפון הישיר וליהנות משירות הסעה מידי עבור כל מטרה ויעד. 

כמה עולה הסעה בחריש?

מחיר ממוצע להסעה בחריש נע סביב 960 ש״ח כולל מע״מ.

המחיר של שירות הסעה בחריש יקבע בהתאם לכמה פרמטרים כמו  – יעד הנסיעה, כמות הנוסעים, מספר העצירות בדרך, אופי הנוסעים, אבזור נוסף ועוד. החברה תפרסם באתר שלה מחירון של הנסיעות הפופולריות שלה, כך ניתן לעשות השוואה וסקר שוק.  

הסעות בחריש טלפון

מחפשים חברת הסעות בחריש? אתם מוזמנים לפנות כעת ל – “גמבורג הסעות” חברת הסעות מקצועית ומנוסה. אנחנו נשמח לשרת אתכם ולהצמיד לכם את הרכב המושלם עבור כל נסיעה שלכם. אנחנו מחזיקים צי רכבים מרשים ומהודר עם נהגים אדיבים שמשדרגים את חווית הנוסעים ומשרים עליהם ביטחון מלא! 

מחירון הסעות בעיר חריש

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״ח
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח  
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח 
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״ח
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח
הסעות בחריש מחיר

תקנון :

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים בשום אופן את חברת גמבורג הסעות.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס סטנדרטי 53 – 55 מקומות צמוד בימי חול באמצע השבוע . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין  מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 20 מקומות מחיר – הפחתה 20%.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

לפרטים נוספים תוכלו לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט, או לחייג עכשיו למספר הטלפון שלנו 9074*.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה