הסעות בחריש

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות בחריש

הסעות בחריש מאוג מבוקשות מכיוון שמועצה מקומית חריש שממוקמת בצפון השרון ממזרח לכביש שש, מונה היום מעל ל – 20,000 תושבים וצפויה להכפיל את עצמה בשנתיים הקרובות. יחד עם זאת, בשל מיקומה. במפגש של כביש 6 וכביש 65, הגישה מחריש לעורקי התחבורה הינה ארוכה באופן יחסי. ועל כן אין נגישות נוחה לכלי תחבורה ציבוריים. אמנם מתוכננת להיבנות מסילת רכבת בעתיד, אבל לעת עתה רוב האוכלוסייה עושה שימוש ברכב הפרטי ובשירותי הסעות. במאמר זה נרחיב אודות שירות הסעות בחריש, על חשיבותו ויעילותו. 

הסעות לחריש

הסעות לחריש הינן מיועדות בעיקר עבור תושבי המועצה. רבים ימצאו עבודה במרחק מחוץ לחריש בערים ובמרכזי התעשייה הסמוכים וכדי להגיע מדי יום עבודה או לחזור הביתה, יעזרו בשירות הסעה שמגיע מדי יום  ועומד בלוח הזמנים של המפעל או החברה. גם תלמידים שלומדים מחוץ לחריש יסתייעו בשירות הסעה לחריש מדי יום. 

חברת הסעות בחריש

חברת הסעות בחריש הינה “מצרך מבוקש” שכן האזור בו היא ממוקמת אינו נגיש דיו לכלי תחבורה ציבוריים. על כן הסעה עבור כלל האוכלוסייה תהווה מענה יומיומי. יש מגוון של תרחישים בהם תושבי חריש יבקשו להיעזר בשירות הסעות החל מאירועים חד פעמיים . כמו למשל הסעות לחתונה או בר מצווה אליהם יוזמנו ויעדיפו להגיע באמצעות הסעה מסודרת שתסיע ותשיב אותם בתום האירוע לביתם. הסעה שמיועדת לטיולים שנתיים לתלמידים של המועצה, הסעה עבור תנועות נוער וכו’. 

חברת אוטובוסים בחריש

חריש היא מהיישובים הגדלים בקצב הגדול ביותר בישראל. לכן, כדי לענות על הביקוש הרב, אנחנו שמחים להציע עבורכם שירותי הסעות אוטובוסים בחריש. אנחנו מפעילים הסעות אוטובוסים כבר עשרות שנים בכל רחבי הארץ, וכך גם בחריש והסביבה. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו. אנחנו מכירים את הארץ כולה ואת אזור חריש בפרט. לכן, אנחנו נדע להביא אתכם בדרכים הכי יעילות ליעדכם, בהתאם למסלול המתאים לתכנון שלכם.

באמצעות הסעות אוטובוסים, אנחנו מציעים עבורכם לנסוע יחד עם כל הקבוצה. כך, תוכלו לחוות את הדרך ביחד ולהגיע באותו הזמן. באופן זה, לא תצטרכו לחשוש עוד ממאחרים, ותוכלו לנצל את הזמן שלכם ביעילות.

אנחנו מציעים עבורכם מעטפת תכנון וייעוץ מלאה. אנחנו נביא לידי ביטוי את הניסיון שלנו ונדע להמליץ לכם על מסלולי נסיעה ועצירות. כך, נתכנן יחד את העצירות להתרעננות או לאטרקציות, ואת לוחות הזמנים. לכן, אנחנו בטוחים שתהנו מהשירות שלנו ותגלו שזו הדרך הכי טובה להתנייד ממקום למקום. לא משנה מה מטרת הנסיעה, אנחנו לרשותכם.

הסעות אוטובוסים בחריש
הסעות אוטובוסים בחריש

חברת מיניבוסים בחריש

הסעות בחריש תסופקנה על ידי מנעד של רכבים החל מאוטובוס שמכיל עד 60 נוסעים, מיניבוסים שמכילים בין 10 ל- 25 איש, מידיבוסים, מוניות גדולות שמכילות עד 10 אנשים וכו’. כלי הרכב יותאם ללקוח לפי כמות הנוסעים, היעד, סוג האירוע, סוג האוכלוסייה וכו’. מיניבוסים נחשבים כאמור לכלי רכב קומפקטי יותר מאוטובוס וגם מעט יותר מפנק. היתרון העיקרי בנסיעה במיניבוס הוא הנוחות ואי הצפיפות מה שמספק אווירה פחות עמוסה והמונית. המיניבוס יתאים לנסיעה של למעלה משבעה אנשים ועד  ל -25  איש. מלבד היתרון של הנוחות והרוגע, רבים מעדיפים לנסוע במיניבוס. הסיבה לכך מאחר וזה הרבה יותר מתאים לנסיעה של משפחות או קבוצות מצומצמות. נסיעה במיניבוס תאפשר לכמה משפחות להגיע יחד לטיולים, למקומות מפגש, לאתרים שונים וגם לנמל התעופה. כך הם יוכלו להסיר מעליהם את האחריות והחשש מפני כל תקלה שיכולה להיות לא צפויה עם הרכב הפרטי, פקקים ועומס בכביש וגם חיפוש אחר חנייה.

הסעות מיניבוס בחריש

אם אתם קבוצה קטנה הזקוקה להסעות, כנראה שאתם זקוקים להסעות המיניבוס שאנחנו מציעים. אנחנו מפעילים צי מיניבוסים רחב, המיועד להסעת קבוצות קטנות לכל מטרה. בכך, אנחנו מציעים לכם חוויית נסיעה מעולה ונוחה, והגעה יעילה ליעדכם. אנחנו פועלים בתחום הסעות מיניבוסים שנים רבות, ונשמח להסיע אתכם לאן שתצטרכו.

ראשית, צי המיניבוסים שאנחנו מפעילים מאובזר ביד רחבה, כדי להבטיח לכם נוחות שיא. בתווך, תמצאו מושבים נוחים ומרווחים ומערכות מולטימדיה להעברת הנסיעה במהירות. בנוסף, מערכות בקרת האקלים שאנחנו מספקים ידאגו לטמפרטורה נוחה ונעימה בכל מזג אוויר. בכך, אנחנו בטוחים שיהיה לכם הכי נוח שאפשר במהלך הנסיעה, ולא תרצו לצאת מההסעה.

בנוסף, אנחנו מעסיקים נהגים אחראיים המקפידים על בטיחות בדרכים. אנחנו דואגים שיעברו השתלמויות בטיחות מעת לעת, במיוחד לפני החורף. כמו כן, אנחנו מעבירים את המיניבוסים שלנו בדיקות קפדניות, והם עומדים בכל הנהלים הכי מחמירים. לכן, כשאתם בוחרים בהסעות שאנחנו מציעים, אתם בוחרים בבטיחות מעל הכל. אז בפעם הבאה שאתם צריכים הסעה, אנחנו לשירותכם.

מיניבוס בחריש
מיניבוס בחריש

הסעות עובדים בחריש

בהסעות העובדים שאנחנו מציעים באזור חריש יתרון עבור העובדים ועבור המעסיקים גם יחד. השירות שאנחנו מציעים הוא שובר שוויון. במציאות בה הפקקים רק הולכים ומחמירים, ההגעה לעבודה בבוקר נהייתה משימה מאתגרת. לכן, עובדים רבים מאחרים לעבודה או נאלצים לקום מוקדם במיוחד בבוקר, על חשבון שעות שינה. נוכח זאת, אנחנו מפעילים שירותי הסעות לעובדים, לקבוצות עובדים בכל גודל. 

עבור העובדים, אנחנו נוריד מהם את הלחץ של הנהיגה בבוקר או המרוץ להספיק לאוטובוס. העובדים יידעו שאנחנו מגיעים בזמן, ולא יצטרכו לחשוש מאיחורים. כמו כן, העובדים יוכלו לישון עוד שעה בבוקר במקום למהר לאוטובוס שלא יגיע בזמן. בכך, אנחנו מציעים את השירות הכי יעיל להגעה לעבודה.

עבור המעסיקים, אנחנו מאפשרים ניצול יעיל של כוח האדם. אנחנו מקפידים במיוחד על זמנים, ונדאג להביא את העובדים בזמן. כך, לא יהיה בזבוז של שעות עבודה בשל איחורים. בנוסף, בכך שנאפשר לעובדים להוריד מעצמם לחץ, העובדים יהיו מאושרים יותר ובכך יעילים יותר. לכן, הסעות עובדים טובות לכולם.

הסעות בחריש בשבת

סוף סוף גם הנהג של המשפחה יוכל ליהנות מנסיעה בשבת! הסעה מטעם חברת הסעות תשמח להסיע גם ביום שבת. משפחה קטנה או כמה משפחות לטיול באחד מאטרקציות בארץ בכל מקום ובכל יעד ולהשיבם חזרה. ניתן להגיע לים בתל אביב, לטיול בנחל בצפון, למוזיאון בירושלים או לרכבל בחיפה ועוד. טיול שבת יהיה מהנה ויהווה אתנחתא מושלמת למשפחה או לקבוצת חברים שרוצה ליהנות מיום שבת בדיוק כמו שצריך.  

מה להקפיד מבחינת צי רכבי ההסעות של החברה בה בחרתי?

צי רכבים של חברת הסעות הינו פקטור חשוב וניתן להתרשם מהחברה באמצעות צי הרכבים שלה. במידה ומדובר בצי רכבים חדש שאותו החברה דואגת להחליף מדי שלוש שנים בממוצע, ניתן להסיק כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית, כמו כן, גם מגוון הרכבים הינו אינדיקציה. חברת הסעות שמחזיקה במנעד של רכבים הינה מאפשרת ללקוחותיה מגוון אפשרויות. בנוסף, מומלץ שהרכבים יכילו את כל הטכנולוגיה החדשנית והמודרנית כדי להנעים ולמקסם את חווית הנוסעים. 

שירותי הסעות בחריש מסביב לשעון לכל אורך שעות היממה

היום ניתן להשיג שירות הסעות בחריש סביב השעון. כל מי שזקוק לשירות הסעה יוכל ליצור קשר עם החברה דרך האתר או הטלפון הישיר וליהנות משירות הסעה מידי עבור כל מטרה ויעד. 

כמה עולה הסעה בחריש?

מחיר ממוצע להסעה בחריש נע סביב 960 ש״ח כולל מע״מ.

המחיר של שירות הסעה בחריש יקבע בהתאם לכמה פרמטרים כמו  – יעד הנסיעה, כמות הנוסעים, מספר העצירות בדרך, אופי הנוסעים, אבזור נוסף ועוד. החברה תפרסם באתר שלה מחירון של הנסיעות הפופולריות שלה, כך ניתן לעשות השוואה וסקר שוק.  

הסעות בחריש טלפון

מחפשים חברת הסעות בחריש? אתם מוזמנים לפנות כעת ל – “גמבורג הסעות” חברת הסעות מקצועית ומנוסה. אנחנו נשמח לשרת אתכם ולהצמיד לכם את הרכב המושלם עבור כל נסיעה שלכם. אנחנו מחזיקים צי רכבים מרשים ומהודר עם נהגים אדיבים שמשדרגים את חווית הנוסעים ומשרים עליהם ביטחון מלא! 

מחירון הסעות בעיר חריש

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״ח
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח  
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח 
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״ח
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח
הסעות בחריש מחיר

תקנון :

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים בשום אופן את חברת גמבורג הסעות.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס סטנדרטי 53 – 55 מקומות צמוד בימי חול באמצע השבוע . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין  מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 20 מקומות מחיר – הפחתה 20%.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

לפרטים נוספים תוכלו לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט, או לחייג עכשיו למספר הטלפון שלנו 9074*.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top