הסעות לקבוצות קטנות וגדולות בארץ

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לקבוצות גדולות וקטנות

הביקוש לשירותי הסעות לקבוצות גואה בגלל מספר סיבות. ראשית הפקקים במדינת ישראל שוברים שיאים כל שנה. בעבר, ניתן היה לנסוע בקלות ברחבי הארץ, לא היו כמעט פקקים מלבד מספר אזורים מרכזיים והתנועה זרמה בחופשיות. כיום, כל נסיעה מחוץ לבית מלווה בפקקים אין סופיים, הדורשים מהנהגים ריכוז רב לאורך זמן.

בין אם אתם קבוצת עובדים הרוצה להגיע למקום העבודה. או אם ברצונכם לצאת לטיול קבוצתי ברחבי הארץ, הזמנת הסעות מאורגנות עשויה לחסוך לכם מאמצים רבים. לא זו בלבד שייחסך ממכם כאב הראש של ארגון הנסיעה והנהיגה המעצבנת בפקקים. אלא גם תוכלו לחסוך כספים רבים. 

הסעות מאורגנות הן חד משמעית משתלמות יותר מנסיעה עצמאית. ככל שקבוצתכם גדולה יותר, כך תוכלו לחלק את הנסיעה בין יותר אנשים. דבר העשוי לחסוך לכם הרבה כסף.

הסעות לקבוצות – כיצד מארגנים שירות הסעות בצורה נכונה

השירות העיקרי שחברות הסעות מספקות, הוא שירותי הסעות לקבוצות. הרעיון שעומד בבסיס שירותי הסעות, בין אם זה לתלמידים, עובדים, מטיילים. אפילו משלחות וכדומה, הוא לספק שירות הסעה לקבוצה שלמה של אנשים שיש להם מאפיין מסוים משותף, שלשמו שוכרים את השירות.

המאפיין יכול להיות כאמור, מקום עבודה, לימודים במוסד חינוכי דומה, טיול ליעד משותף או כל מאפיין אחר. לכן הבסיס של שירותי הסעות באופן עקרוני, הוא הסעות לקבוצות. אלה יכולות להיות קבוצות קטנות או גדולות. למשל ילדים או מבוגרים. אנשים בלי או עם מוגבלויות בתנועה ועוד.

כיצד בוחרים איזה שירות לספק לקבוצה?

כל קבוצה נדרשת לסוג שירות שונה. הסעות לקבוצות קטנות אינן דומות בהכרח לשירות הסעות לקבוצות גדולות. ההבדל הוא כמובן כמות האנשים, אך הוא יכול גם לבוא לידי ביטוי בצורות אחרות. למשל, מספר השעות או הימים בהם מתבצע השירות, אם זה שירות קבוע, זמני או חד פעמי, כמו כן, ישנם הבדלים האם השירות כולל רק הסעה או אלמנטים נוספים.

חשוב להדגיש, שירות הסעות לקבוצות הוא דבר חיוני מאוד שאין לו תחליף. אף על פי שניתן למצוא אופציות תחבורה נוספות, בין אם זו תחבורה ציבורית או פרטית (רכב פרטי), לצורך הסעות של קבוצות אי אפשר לבחור באופציה אחרת. האופציה הטובה ביותר היא שירות של הסעות מאורגנות.

מדוע שירות הסעות מאורגנות משתלם יותר?

ראשית, בצורה כזו, כל חברי הקבוצה יכולים לנסוע ביחד ואין צורך להפריד ביניהם או לגרום להם לנסוע עם אנשים שהם אינם מכירים.

שנית, בעזרת שירות הסעות מאורגנות, הרי שכל חברי הקבוצה יגיעו באותו זמן אל היעד ולא יאחרו או יתעכבו. כולם יגיעו כקבוצה אחת. דבר שהוא חיוני במקרים שונים, כמו למשל אירועים, טיולים ועוד.

שלישית, לעיתים השירות הוא ייחודי עבור הקבוצה. למשל, כאשר מדובר על שירות הסעות לנכים, אזי שמדובר בשירות שונה מזה שניתן למצוא בתחבורה ציבורית, אשר לא בהכרח ערוכה לכך.

ארבע, מדובר על שירות שכולל לא פעם, דברים נוספים מעבר להסעה, למשל הדרכות, אבטחה ועוד.

נהנים משירות איכותי

על מנת לעבוד עם חברת הסעות בצורה נכונה, צריך לבחון היטב מה הם הצרכים של הקבוצה. בין אם זה מבחינת תנאים, בין אם זה מבחינת שעות, יעד וכל דבר אחר שיכול להשפיע כך או אחרת על השירות. בהתאם יש לבחון עם החברה ממנה מעוניינים לשכור שירות הסעות. כמובן עבור הקבוצה, האם היא יכולה לענות על הצרכים, באיזה אופן ובאיזו רמה.

מדוע מומלץ להזמין הסעות מאורגנות?

מומלץ להזמין הסעות לקבוצות קטנות וגדולות בארץ כיוון שהן חוסכות מכם את המאמצים הרבים בארגון הנסיעה. במקום זאת, תכלו להשקיע את מאמציכם בנושאים חשובים.

במקרה של טיול ברחבי הארץ, תוכלו להשקיע את האנרגיה שלכם בבחירת האטרקציות והמסעדות. בכל הקשר להתניידות ברחבי הארץ, תוכלו ליצור קשר עם חברת גמבורג שירותי  הסעות ישראל מקבוצת  RENT A BUS israel ולקבל תכנון מסלול מפורט תוך זמן קצר.

RENT A BUS מסיעה כל יום עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ. החברה שמה לעצמה מטרה – לשנות את פני שוק ההסעות במדינת ישראל.

בעוד שבמדינות אחרות נסיעה בהסעות מאורגנות היא נפוצה מאוד, גם למקומות העבודה וגם לצורך הסעות לטיולים. בישראל, התחום סבל במשך שנים ארוכות מחוסר פיתוח. חברות ההסעות לא הכירו את החשיבות של תפקידן בחברה.

הסעות לקבוצות  – פתרון תחבורתי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר 

אין ספק, חברות ההסעות עשויות להוות תחליף יעיל לכלי התחבורה הפרטיים. כל עוד התחבורה הציבורית בישראל נשארת ברמה נמוכה, הסעות מאורגנות עשויות להיות הפתרון המושלם עבור מי שמחפש להתנייד ללא רכב.

RENT A BUS גמבורג הסעות  מעסיקה נהגים המקצועיים אשר עוברים ריענונים וקורסי בטיחות באופן קבוע. זאת על מנת להבטיח את השמירה על בטיחות הנוסעים. 

החברה מארגנת הסעות בכל רחבי הארץ.

הנסיעה הינה בסטנדרטים אמריקאים. כלי הרכב מתוחזקים באופן תדיר על ידי מכונאים מוסמכים ועוברים ניקיון באופן קבוע. כל זאת, על מנת להקנות לנוסעים את חווית הנסיעה הנוחה ביותר.

הסעות לקבוצות קטנות

כאשר יש קבוצה קטנה של אנשים מוטב שנזמין עבורם הסעה קטנה .

הסעה קטנה מאפשרת למספר מועט של אנשים לנסוע יחדיו ולא להזמין רכב גדול כמו אוטובוס ואז לבזבז כסף מיותר.

אצלנו בחברת גמבורג הסעות קיימת מחלקה המתמחה אך ורק בהסעות קטנות לקבוצות קטנות.

מהי קבוצה קטנה?

קבוצה קטנה הינה קבוצה אשר מונה לרוב עד 10 נוסעים ולהם מיועדים רכבים יעודיים.

הסעות קטנות

הסעות קטנות הינן המומחיות שלנו.

אצלנו תוכלו להזמין הסעות קטנות החל מ 5 נוסעים .

כל רכבי ההסעה שלנו מאובזרים וממוזגים בשלל פינוקים .

איתנו תרגישו בטוחים ונינוחים לכל אורך הדרך.

ניסיון ללא תחרות 

צי הרכב של חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS מסיע עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ על בסיס יומי. החברה עובדת עם חברות ממשלתיות ופרטיות. ניסיונה הרב בשירות לחברות הגדולות במשק הישראלי, הופך אותה לחברת ההסעות הטובה והאמינה ביותר בישראל.

זקוקים להסעות לקבוצות קטנות או גדולות ברחבי הארץ? מוזמנים עכשיו להתקשר ל*9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top