הסעות מאורגנות למגוון יעדים במחירים הזולים ביותר בארץ

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות מאורגנות

טיול ברחבי ישראל

החלטתם לצאת לטיול ברחבי הארץ. אספתם קבוצה של חברים או משפחה ובחרתם יעדים, אטרקציות ומסעדות. כל שנותר בארגון הטיול הוא למצוא את אמצעי התחבורה המתאים ( הסעות מאורגנות למשל ) שייקח אתכם ליעדכם.

תחילה, שקלתם לטייל באמצעות הרכב הפרטי שלכם, אך מהר מאוד ירדתם מהרעיון. קבוצה גדולה של מטיילים תזדקק ליותר מרכב אחד ובכך, ההתניידת ברחבי הארץ הופכת ליקרה ומסובכת.

לא זו בלבד שתאלצו לתאם את הגעתם של רכבים שונים אל אותו היעד, אלא גם שהנהיגה ברכב עלולה לגרום לכם להנות פחות מהטיול. כידוע, הכבישים במדינת ישראל סואנים ועמוסים, כך שהנהיגה בזמן הטיול עלולה להוות עול, שיעיק על הנאתכם במהלך הטיול.

לאחר מכן שקלתם להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית. היתרון של התניידות בדרך זו הוא שעלות הנסיעה נמוכה לעומת נסיעה ברכב פרטי. אך מצד שני, ארגון מספר רב של אנשים בתחבורה ציבורית הוא מורכב ובנוסף, לא ניתן לסמוך על קווי האוטובוסים שיגיעו בזמן.

הפתרון המושלם – הסעות מאורגנות

הסעות מאורגנות למגוון יעדים במחירים הזולים ביותר בארץ הן הדרך המושלמת לטייל במדינת ישראל. באמצעותן ניתן לחסוך את העלויות הגבוהות בהתניידות באמצעות רכב ואת הכאב ראש שבהתניידות באמצעות תחבורה ציבורית.

בנוסף, באמצעות הסעה מאורגנת ניתן להנות מהנסיעה ולחסוך מעצמכם חלק מהמורכבות של ארגון הנסיעות. באמצעות הסעה מאורגנת ייחסך ממכם כאב ראש – ותוכלו להתמקד בארגון שאר פרטי הטיול.

מה חשוב לוודא כאשר מזמינים הסעה מאורגנת?

כיום, יש בשוק חברות הסעות רבות המספקות הסעות מאורגנות. על מנת למצוא את ההסעה המתאימה לצרכים הרלוונטיים שלכם, מומלץ להשוות בין החברות שונות לפי המאפיינים הבאים:

  • מיומנות הנהגים – כאשר קבוצת אנשים מטיילת באמצע הסעה מאורגנת, חשוב שהיא תעשה זאת עם נהג מקצועי, מיומן ובעל ההסמכות המתאימות. כיום, יש בשוק נהגים רבים, שאינם מקצועיים ברמה הנדרשת, ואינם נוהגים בצורה בטיחותית. כדאי שתקבלו המלצות על חברת הסעות בעלת נהגים מקצועיים ובעלי ניסיון.
  • שירות לקוחות זמין – חברה בעלת מערך שירות לקוחות זמין ואיכותי, תסייע לכם למצוא את מסלול הנסיעה המתאים ביותר עבורכם. בנוסף, במידה ויתרחשו תקלות – יהיה לכם למי לפנות.
  • כלי רכב מתוחזקים ונקיים – חשוב לוודא שהחברת ההסעות מתחזקת את צי הרכבים ( אוטובוסים ו /או מיניבוסים ) שלה לפי תקני הבטיחות המחמירים ביותר. אתם לא רוצים לסכן את משפחותיכם ברכב לא בטיחותי. בנוסף, עליכם לוודא שהרכב נקי כיוון שנסיעה ברכב נקי, תגביר את הנאתכם מהטיול.

גמבורג הסעות – RENT A BUS – חברת ההסעות המאורגנות המובילה בישראל

RENT A BUS – גמבורג הסעות – היא כל מה שרציתם מחברת הסעות. היא מספקת את הנהגים המקצועיים ביותר ואת כלי הרכב החדישים ביותר. בנוסף, שירות הלקוחות של החברה זמין 24 שעות ביממה ומאפשר לכם לקבל תמיכה והסעה בכל שעה במהלך היום.

בנוסף, גמבורג הסעות –  RENT A BUS מספקים את ההסעות המאורגנות בעלות המשתלמת ביותר. ניתן לפנות לאחד הנציגים ולקבל את הדיל המושלם עבורכם. זקוקים להסעות מאורגנות ברחבי הארץ? מוזמנים להתקשר ל- *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top