השכרת אוטובוס בחולון

שירות השכרת אוטובוס בחולון יכול לספק לכם חוויית נסיעה נעימה ופרטית במחיר הוגן ולהביא אתכם לכל יעד שתרצו, עם החברים הקרובים או עם המשפחה. אז אתם יכולים לשים את המפתחות לאוטו בצד ולשכוח מלוח זמנים קבוע של התחבורה הציבורית. כעת ניתן לשריין נסיעה מותאמת אישית, לפי התנאים והצרכים האישיים שלכם. ולכל זה מתווסף יתרון משמעותי – שמירה על הסביבה והפחתת כלי הרכב הפרטיים בכבישים. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים אוטובוס? הנה הפרטים המרכזיים:

השכרת אוטובוס בחולון

השכרת אוטובוס בחולומה עליי לוודא שיש באוטובוס?

בשונה מחוויית הנסיעה בתחבורה ציבורית. בשירות השכרת אוטובוס דרך החברה ניתן להתאים את החווית הנסיעה לצרכי הלקוח. לדוגמא, ניתן לספק אוטובוס מותאם לפי מספר הנוסעים. לספק אביזרים ייעודיים לתינוקות, ילדים, קשישים או נוסעים בעלי מוגבלויות. בנוסף החברה יכולה להספק מכשור טכנולוגי מתקדם כמו מיקרופון או מערכת כריזה. ציוד אשר יכול לתרום לחוויית הגיבוש וההנאה בנסיעות ארוכות. במידה ותרצו לוודא שהאוטובוס מכיל את האביזרים הדרושים לכם, ניתן לעשות זאת בחברה עצמה או באתר החברה. 

אילו אישורים עליי לבדוק שקיימים באוטובוס?

כדי להבטיח נסיעה בטוחה העומדת בתנאים הדרושים יש לוודא שהחברה, הרכב והנהג מחזיקים באישורים מסוימים. למשל, חשוב לוודא שהחברה מחזיקה באישורים הרלוונטיים ממשרד התחבורה המתירים לה לעסוק בתחום ההסעות כחוק. בנוסף, חשוב לבדוק שלנהג עצמו יש רישיון מתאים, ובמידה ויש צורך – לבדוק שמחזיק ברישיון מיוחד שמתיר הסעת ילדים. כמו כן, מומלץ לוודא שהאוטובוס עבר בדיקות תקופתיות ושהוא מוכן וכשיר לנסיעה.  עוד מומלץ לסכם מראש עם חברת ההסעות כמה אנשים נכנסים באוטובוס כדי למנוע ויכוחים עם הנהג.

השכרת אוטובוס בחולון בשבת

רבים מאיתנו רוצים לנצל את סוף השבוע ליציאה לטיולים ולבילויים. אך מוותרים עליהם מאחר שאין לנו רכב פרטי זמין לשימוש, או מאחר שאין שירותי תחבורה ציבורית בשבת. שירות השכרת האוטובוסים בחולון מציע פתרון למצב זה, ומאפשר לכם להגיע ליעד המועדף עליכם בנוחות, בהתאם ללוח הזמנים שלכם. לא תצטרכו לדאוג לרכב שלכם או להשקיע אנרגיה בנהיגה. תוכלו לשבת ברוגע באוטובוסים החדישים שעומדים לרשותכם מטעם החברה, להנות עם החברים או עם המשפחה, ולהתרכז בבילוי או בטיול אליו אתם יוצאים. 

השכרת אוטובוס בחולון מחיר

שירות השכרת אוטובוס מוצע במחיר הוגן ונמצא בטווח הנע בין 1,200 ש”ח ל-2,800 ש”ח, בהתאם לכמה גורמים. ראשית, כמות הנוסעים המשתמשים בשירות ההסעה משפיעה על סוג הרכב היוצע לכם ובהתאם על עלותו. בנוסף, אורך הנסיעה ומרחק היעד מנקודת היציאה ישפיע על המחיר הסופי. בתוך כך, בחישוב המחיר נלקחות בחשבון נקודות העצירה בדרך במידה ויש כאלו.  

מחיר השכרת אוטובוס חולון

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או פניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

תקנון

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד מהעיר חולון בימי חול , לא כולל חגים.
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

לאחר מכן כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר באמצעות שירות הלקוחות האדיב שלנו, במספר הטלפון 9074*. אנחנו נשמח מאוד לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע על השירות שלנו, ולתאם נסיעה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות אוטובוסים ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה