השכרת אוטובוס במרכז

רוצים לבלות במרכז הארץ בלי להוציא את האוטו? השכרת אוטובוס מטעם גמבורג חברת הסעות היא פתרון מצוין כאשר רוצים להנות מהאטרקציות הרבות באזור, להגיע אליהם בבטחה וללא פקקים בדרך! שימוש בשירות השכרת אוטובוס חוסך זמן רב, ומאפשר לכם חופש ושליטה מלאה על לוח הזמנים. בנוסף, נסיעה באוטובוס תורמת להפחתת כלי הרכב בכביש, ומספקת חוויה נסיעה נוחה ופרטית. אז מה הם הפרטים שחשוב לדעת בתהליך השכרת האוטובוס?

people on seashore under gray sky during daytime

איזה ציוד אוטובוס אמור להכיל ?

לפני השכרת האוטובוס יש לבדוק ולוודא כמה פרטים חשובים. במידה וישנם נוסעים אשר יש לספק להם אבזור מיוחד או אף אוטובוס מותאם – למשל ילדים, קשישים, או כל אוכלוסייה רלוונטית אחרת, יש לוודא שהאוטובוס מותאם כראוי לצרכיהם. במקרה של נסיעת גיבוש, נסיעה ארוכה, או כל סיבה אחרת שמצדיקה שימוש באמצעים טכנולוגיים כגון מערכת כריזה ומיקרופון, יש לוודא שהאוטובוס אכן מכיל את כל האבזור הרצוי. 

אילו אישורים עליי לבדוק?

בכל הזמנה של שירות הסעות אוטובוסים במרכז יש לוודא את הימצאות האישורים הבאים:

  • אישור מטעם משרד התחבורה המתיר לחברה לעסוק בתחום ההסעות.
  • רישיון נהיגה רלוונטי לכל נהג – רישיון הסעה כללי או רישיון מיוחד שמתיר הסעת ילדים.
  • מומלץ לוודא שהאוטובוס עבר את הבדיקות התקופתיות הנדרשות ושעל כן הוא כשיר להסעה. 

השכרת אוטובוס במרכז בשבת

מתכננים טיול משפחתי בשבת? מוזמנים לאירוע בשישי בערב? כעת, אינכם צריכים להסתמך על התחבורה הציבורית, ועומדת בפניכם ההזדמנות להגיע לאירוע ללא הרכב הפרטי שלכם. אלו חדשות משמחות עבור תושבים רבים שעד כה נאלצו להשקיע זמן ותשומת לב בנהיגה בניווט, וכעת יכולים לשבת בנחת באוטובוס ולוותר על הפקקים. בזכות שירות ההשכרה אתם יכולים להנות מנסיעה רגועה ולהשקיע את עיקר תשומת הלב במשפחה, ובילדים ובטיול או באירוע אליו נוסעים. 

השכרת אוטובוס במרכז מחיר

מחיר השכרת אוטובוס במרכז נע בטווח של 1,000 עד 2,000 ש”ח, כתלות בתנאי ההשכרה. סוג האוטובוס המותאם לכמות הנוסעים, מרחק היעד ומספר העצירות בדרך (במידה יש) ישפיעו על עלות ההשכרה הסופית. החברה שואפת להתאים את הרכב המתאים ללקוח, אשר יענה על צרכיו באופן הטוב ביותר. מטרת החברה היא להעניק לנוסעים חוויה חיובית ומפנקת, שתשתלם להם ותשביע את רצונם. 

את השכרת האוטובוס במרכז ניתן לשריין דרך האתר של גמבורג, מקבוצת rent a bus  במחיר מבצע, ולהנות מחוויית נסיעה בטוחה ומספקת! ניתן לפנות בכל יום בשבוע לטלפון  *9074 או במייל sales@rentabus.co.il לפרטים נוספים ולהזמנה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה