מיניבוס 21 מקומות: מה חובה לבדוק לפני שמזמינים מיניבוס?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס ל 21 נוסעים


הסעה עם מיניבוס 21 מקומות הפכה להיות מאוד פופולרית בשנים האחרונות. הסיבה לפופולאריות היא שמדובר על המיניבוס הכי גדול שניתן למצוא אצל חברות ההסעות השונות. היתרונות של נסיעה עם מיניבוס ידועים לכולם, וזוהי ככל הנראה הסיבה שהגעתם למאמר הבא. אם החלטתם להזמין מיניבוס עם 21 מקומות ישיבה – כעת מגיע השלב שבו תצטרכו לעשות בדיקות אחרונות. אילו בדיקות אתם מוכרחים לבצע על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה? יש לנו כמה טיפים שיאפשרו לכם לדעת כי אתם בכיוון הנכון.

תבדקו מי הנהג שאמור להסיע אתכם

אחרי שהבנתם כי מיניבוס 21 מקומות הוא הבחירה הנכונה, כעת עליכם לבחון מי הנהג שאמור להסיע אתכם. לכל חברת הסעות יש את הנהגים שלה, ולכן מוטב כי תבחרו את הנהג שמתאים לכם. הנהג הוא בעצם איש המקצוע שאמור לייצג את החברה בנסיעה עצמה. חשוב מאוד שהאינטראקציה בניכם לבין הנהג תהיה מיטבית על מנת שתוכלו להנות מהדרך. אם הנהג לא ישדר על אותו הגל ביחד אתכם, הנסיעה עצמה עלולה להיות פחות נעימה.

תבחנו מה יש בתוך מיניבוס 21 מקומות

אל תצאו מנקודת הנחה כי כל המיניבוסים בישראל מכילים בתוכם בדיוק את אותם הדברים. לפני שאתם בוחרים מיניבוס 21 נוסעים מוטב כי תבחרו מה בדיוק תוכלו למצוא בו. יש כל מיני דברים שונים שעליהם לא תוכלו לוותר, בטח כאשר מתוכננת נסיעה ארוכה. לכן תוכלו על ידי הסתכלות מהירה לבחון את המצב ולבחור את המיניבוס שאמור להיות הכי מתאים לכם.

תקבעו את לוחות הזמנים הרצויים

חברה המציעה הסעות מיניבוס 21 מקומות יכולה גם להציע לוח זמנים שונה. המטרה שלכם היא כמובן שהחברה תהיה אתכם באותו ראש ותאפשר לכם לבצע את כל הפעולות שחשובות לכם. זוהי הסיבה שלפני שאתם בוחרים חברה תקבעו ביחד איתה את לוחות הזמנים. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם צריכים לוותר על פרמטר כזה או אחר בטיול שלכם. עד שאתם כבר יוצאים לטייל מוטב כי תדאגו שהכול יהיה אידיאלי.

האם אתם צריכים מיניבוס 21 מקומות או אוטובוס?

כמו שהבנתם מיניבוס 21 נוסעים הוא המיניבוס הכי גדול שיש. המשמעות היא שאם יש לכם יותר מ-21 נוסעים, ככל הנראה תצטרכו להזמין מידיבוס או אוטובוס. העניין עם הגודל של רכב ההסעות הוא עניין מרכזי כדי שתוכלו לטייל בראש שקט. אם הרכב לא יענה על הצרכים שלכם, הטיול כולו עלול להיהרס ואתם בוודאי לא תרצו שזה יקרה.

רוצים להזמין מיניבוס 21 מקומות ישיבה? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח להפוך את הנסיעה שלכם למהנה. החברה מחזיקה במגוון רחב של מיניבוסים מכל הסוגים, בין היתר תוכלו למצוא גם מיניבוס 21 נוסעים ברמה גבוהה.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top