מונית גדולה בפתח תקווה

מקומות עבודה רבים בפתח תקווה מספקים שירותי הסעות לעובדים שלהם. זה נכון לגבי חברות גדולות וכן לגבי חברות קטנות. השירות ניתן כחלק בלתי נפרד מתנאי העבודה, ולעיתים הוא שירות אשר החברה מתחייבת לספק, כחלק מדרישות החוק, בהתאם לשעות ומועדי העבודה.

שירות הסעות באמצעות מונית גדולה בפתח תקווה, נועד לענות על צרכים אלו באופן מלא. הרעיון הוא, כל מקום עבודה יכול לספק שירות הסעות לעובדים שלו, על פי הצרכים והתנאים שנקבעו מראש. לעיתים אין צורך להשתמש בשירות מיניבוס או אוטובוס, ולכן אפשר לספק את השירות באמצעות מונית גדולות פתח תקווה.

מתי שירותים אלו נדרשים?

נהוג לחשוב ששירות הסעות עבור עובדים בפתח תקווה ובכלל, מתבצע אך ורק כאשר מדובר על אירועים וימי כיף, כאשר יוצאים לנופשונים וטיולים, או לחילופין, אם מדובר על מקום עבודה אשר נמצא מרוחק מתחבורה ציבורית.

זה נכון שאלו תנאים שכיחים להשכרת שירות הסעות, אך ישנם גם מחירים אחרים, פחות "קיצוניים" בהם נהוג לשכור שירות זה, ובפרט שירות הסעות באמצעות מונית גדולה לפתח תקווה או בתוך העיר עצמה.

למשל, אם מדובר על מקום עבודה שמעסיק עובדים בשעות הערב והלילה. אז החוק מחייב, אם אין להם איך לחזור בכוחות עצמם, קרי ברכב פרטי, אז יש לספק להם שירות הסעות. אם מדובר על כמות מסוימת של עובדים, הפתרון הוא להשתמש בשירות דרך מוניות גדולות. זה נכון גם במקרה בו יש לספק שירות הסעות מונית גדולה בפתח תקווה בשבת, אם העסק פועל גם ביום זה.

מונית גדולה בפתח תקווה

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אם אתם מחזיקים ברשותכם עסק ומעוניינים לספק לעובדים שלכם שירות הסעות, קבוע, זמני או חד פעמי, הרי שאנחנו יכולים להציע לכם שירות הסעות באמצעות מונית גדולה בפתח תקווה, אוטובוסים או מיניבוסים, זאת על פי הצורך שלכם. בהתאם לכמות העובדים ולאופי הנסיעה.

אנחנו מעסיקים צוות נהגים מנוסה, צי רכבי הסעות, כולל מוניות גדולות כמובן, איכותיים ומתקדמים, ויש לנו צוות מנהל שידאג לייצר תהליך עבודה ישיר, אמין ואיכותי, רלוונטי לצרכים שלכם. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אלינו, ובכל השאר תוכלו לסמוך עלינו. אצלנו גם תוכלו ליהנות מהשכרת מונית גדולה פתח תקווה מחיר אטרקטיבי.

למה משתלם לשכור שירות זה?

שירות הסעות במונית גדולה בפתח תקווה או בכל הארץ בכךך, חוסך לכם הרבה מאוד טרחה, וכן מאפשר לכם לספק לעובדים שלכם את התנאים הטובים ביותר לעבודה. במקום שתצטרכו לחפש להם בכל יום עבודה, דרך כיצד לחזור הביתה בצורה בטוחה, או להבדיל, לשכור לכם רכבים, תוכלו להשתמש בשירות שלנו. זה יותר חסכוני ויעיל.

השירות יכול להתבצע במקביל למספר יעדים, על פי הצרכים שלכם. אתם תתאמו איתנו את מספר הסעות ומספר הנוסעים, שעות וימים, ואנחנו כבר נדע להסיע את העובדים שלכם כמתוכנן.

נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה