הסעות לאירועים בפתח תקווה – טיפים להזמנה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לאירועים בפתח תקווה

כמות אולמות האירועים הקיימים בפתח תקווה היא רבה, מה שמצריך חברת הסעות לאירועים בפתח תקווה. אולמות אלה מושכים זוגות רבים המעוניינים להתחתן שם, וכן משפחות והורים שמארגנים בהן אירועים משפחתיים. בנוסף, גם חברות מתאמות את האולמות לעריכת ימי עיון לעובדיהם או מסיבות חברה. 

רוצים לארגן הסעה לאורחיכם לאירוע אותו אתם מארגנים? הגעתם למקום הנכון. בתקופה האחרונה, הסעות לאירועים נהפכות לדבר שבשגרה ולכמעט מוצר חובה לאירועים מכל הסוגים. למשל, מרבית הזוגות שמתחתנים מזמינים הסעה לחבריהם על מנת שהם יוכלו לשתות אלכוהול בלי דאגות. באירועי חברה הרבה פעמים ישנה חשיבות להגעה יחדיו של העובדים ולכן הסעה היא הפתרון האולטימטיבי. 

בשביל כל אלה אנחנו כאן. אנו מציעים לכם שירותי הסעות לאירועים בפתח תקווה, מכל מקום בארץ. אצלנו, כל האורחים שלכם יוכלו להגיע בנוחות ובזמן, ואתם תוכלו לתכנן את האירוע שלכם בהתאם. כמו כן, תוכלו להיות רגועים במהלכו שלכולם יש איך לחזור לביתם בצורה בטוחה ונוחה. 

מונית גדולה לאירועים בפתח תקווה

במידה ואתם מספר יחסית מועט של אנשים, ייתכן ומונית גדולה היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם. שירות זה ייקח אתכם ממקום למקום במהירות. במקום להוציא מספר רכבים פרטיים או להזמין שתי מוניות, אנחנו מאפשרים לכם להגיע יחדיו לאירוע. 

הנסיעה עם מונית גדולה בפתח תקווה מרגישה כמו נסיעה ברכב פרטי, עם כל היתרונות שיש בכך. בראשם, החוויה האינטימית של האורחים והשקט הדרוש להם במהלך הנסיעה.

השכרת מיניבוס לאירוע בפתח תקווה

כידוע, לכולנו תמיד ישנם אורחים שלא יכולים להגיע עצמאית למקום האירוע. בין אם זה בגלל בעיות בתחבורה הציבורית למקום האירוע – ובעיקר ממנו בחזרה. בין אם זה בגלל שאין ברשותם רישיון נהיגה, ובין אם הם מותשים לעשות את הנסיעה. אחת האפשרויות להבאת אורחים לאירוע, היא באמצעות מיניבוס לאירועים

המיניבוסים שלנו חדשים ומציעים לכם או לאורחים שלכם נסיעה נוחה ומהירה לאירוע. המיניבוס מרווחים ומאפשרים לכל הנוסעים לשבת לא צפופים ודחוסים. 

הנסיעה במיניבוס מעניקה ממד יוקרתי לנסיעה. תחשבו על האורחים שמגיעים עם המיניבוס ישר לפתחו של האולם, ויורדים ממנו בקלאס. כל אורח ישמח לוותר על נהיגה ברכבו הפרטי, לעמוד בפקקים ולחפש חנייה, ויעדיף לנסוע במיניבוס. 

אוטובוס לאירוע בפתח תקווה

אנו מציעים שירותי נסיעה באוטובוס לאירוע, עם נהג צמוד. הנהג ייקח את האורחים מהמקומות שנקבעו יישר אליכם. האורחים יפגשו אחד את השנייה כבר בעת העלייה לאוטובוס ומבחינתם האירוע יתחיל כבר שם. 

נסיעה משותפת באוטובוס יכולה להרים את האווירה של האורחים. הנהגים ישימו להם מוזיקה, יהיו נחמדים, וכולם יגיעו לאירוע שמחים ומאושרים. בסיום האירוע, יחכו הנהגים שלנו ערניים ורעננים לנסיעה בחזרה לבתיהם. 

הסעות לאירועים בפתח תקווה
הסעות לאירועים בפתח תקווה

על מה להקפיד בעת ההזמנה?

לפני שאתם מזמינים שירותי הסעות לאירועים בפתח תקווה, מומלץ מאוד לבדוק לאיזו חברה אתם פונים. לצערנו, לא חסרות חברות שלא ניתן לסמוך עליהן. לא חסרות סיבות – זה יכול להיות איחור לשעה שנקבעה. אולי הנהגים שלהם יתבלבלו בכתובת. והכי חמור – קיים חשש שההסעה כלל לא תגיע. 

בעיה מסוגים אלו ואחרות יכולות להרוס לכם את האירוע. במקום להנות ולשמוח, תיאלצו להיות טרודים במציאת פתרונות חלופיים. במקום להיות רגועים, תתמודדו עם לחץ ודאגה. למעשה, זה הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה באירוע שלכם – שהאורחים לא יגיעו בסוף. 

לכן, חשוב לבחור בחברה אמינה בעלת מוניטין בשוק, כמונו. אנו בעלי ניסיון רב במתן שירותי הסעה לאירועים. ניסיון זה מבטיח שאנו יודעים להתמודד עם עבודה רבה, ומבטיחים שכל לקוח שלנו יצא מרוצה. אם קבעתם איתנו נסיעה, אתם יכולים להיות רגועים שהיא תצא לדרך כמתוכנן. הנהגים שלנו יספקו שירות אדיב ומקצועי. 

בנוסף, חשוב להקפיד בעת ההזמנה שאתם מזינים את כלל הפרטים הנדרשים. למשל, תאריך הנסיעה, שעת היציאה והחזרה, התחנות בדרך במידה ויש. כמו כן, חשוב להקפיד על ציון מספר הנוסעים המתכונן ועל סוג ההסעה שבו אתם מעוניינים- מונית גדולה, מיניבוס או אוטובוס. 

פירוט מלא ומדויק של כלל המידע הרלוונטי יעזור לנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, ויבטיח עבורכם שההזמנה תבוצע כהלכה. 

טיפים להזמנה נכונה

הזמנה נכונה של שירותי הסעות לאירועים או הסעות לחתונות , צריכה להיות מושפעת מכמה גורמים. תחילה, עניין המחיר. חבל לשלם מחיר גבוה יותר בגלל שלא בדקתם אצלנו. אנו מבטיחים לכם מחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס, המותאם לכל לקוח ולקוח באופן אינדיבידואלי. 

לאחר מכן, חשוב להקפיד על טיב כלי הרכב של החברה. כיום, קיימות חברות שפועלות כבר שנים רבות שלא שידרגנו את כלי הרכב שלהן. רכבים אלו לרוב ישנים מאוד, מאובקים, צפופים, וייגרמו לאורחים שלכם לסבול במהלך הנסיעה. מה יותר מבאס מלהיכנס להסעה ישנה עם ריח לא נעים בתוכה? חבל שהאורחים יתחילו ככה את הערב שלהם. 

אנו לעומת זאת, מחזיקים צי רכבים גדול וחדיש. כלי הרכב שלנו חדשים, נקיים, מרווחים ונוחים. כך, תבטיחו לאורחים שלכם נסיעה יוקרתית ונעימה, והם יתחילו את האירוע ברגל ימין ויגיעו רעננים ושמחים לאירוע. 

הסעות לאירועים בפתח תקווה מחיר – עכשיו במבצע החל מ 150 ש״ח בלבד

לרוב המחיר הממוצע יעמוד סביב 1200 ש״ח , כולל מע״מ כמובן .

בעבר, שירותי הסעות נתפסו כדבר השמור “לעשירים בלבד”. העלויות היו גבוהות מאוד ביחס לתמורה המתקבלת. אנחנו עושים מהפכה בתחום – אצלנו תקבלו מחיר זול ונוח. מה שהיה נהוג בעבר, ואף קיים אצל לא מספר חברות, אצלנו לא קורה. 

במידה ואתם מעוניינים בהסעות לאירועים בפתח תקווה, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר. יחד, נחשב מה העלות המשוערת של הזמנתכם. המחיר כמובן תלוי במרחק הנסיעה משום שאנו מעניקים שירות מכל הארץ, כמות הנוסעים ובפרמטרים אחרים. אנחנו מבטיחים לכל לקוחותינו שהם יהיו מרוצים ויוכלו לשלם את המחיר. מחירים יקרים ומוגזמים – לא אצלנו. 

אל תהססו להתקשר אלינו ולתאם את כל הנדרש. נשמח שתצטרפו אלינו ותהפכו, יחד עם המון לקוחות אחרים, לחלק מהמשפחה. 

נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

מחירון הסעות אירועים בפתח תקווה – מה המחיר של הסעה לאירוע בפתח תקווה ?

מחירון מעודכן לשנת 2021-2022

סוג רכב :תל אביבבאר שבע / חיפהחדרה / אשקלון / ירושליםאשדוד
אוטובוס 60 מקומות1600 ש״ח2400 ש״ח2200 ש״ח2400 ש״ח
אוטובוס 55 מקומות1200 ש״ח2000 ש״ח1800 ש״ח2000 ש״ח
מידיבוס 35 מקומות1190 ש״ח1950 ש״ח 1750 ש״ח1940 ש״ח
מיניבוס 19 מקומות800 ש״ח1500 ש״ח1400 ש״ח1600 ש״ח
מיניבוס 10 מקןמות / מונית גדולה780 ש״ח1400 ש״ח1300 ש״ח1500 ש״ח 
מחירון הסעות אירועים לפתח תקווה

הסעות לאירועים בפתח תקווה מחיר

ט.ל.ח

המחירים הינם מחירים מומלצים לצרכן ואינם מחייבים את גמבורג הסעות.

כך המחירים כוללים מיסים ומע״מ כחוק.

במידה וישנם מקומות אשר אינם מופיעים בטבלה, ניתן לקבל תמחור בטלפון או בוואטסאפ או במייל.

למידע נוסף ותיאום הסעה חייגו אלינו 9074* והמומחים שלנו ידעו לענות לכם על השאלות, להכווין וגם לייעץ. שתהיה נסיעה בטוחה ומהנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top