אוטובוסים לאירועים – מדוע גם לכם כדאי להשקיע בשירותי הסעה?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
אוטובוסים לאירועים – מדוע גם לכם כדאי להשקיע בשירותי הסעה

זה אמנם היה נראה רחוק, אך זה לגמרי כאן: עונת האירועים חוזרת ובגדול! עליה בביקוש עבור אוטובוסים לאירועים, ישראל יצאה מהסגר השלישי, מבצע החיסונים בעיצומו ומתחמי האירועים נפתחו מחדש! כבר חשבתם שלא תזכו לחגוג את אהבתכם בחתונה גדולה? אז חשבתם!  

גמבורג הסעות אוטובוסים לאירועים – שירות ללא תקלות 

אנחנו בגמבורג הסעות -rent a bus נשמח לאסוף את האורחים שלכם, להסיע אותם למתחם האירועים בו תחגגו ולהחזירם לנקודת האיסוף בתום האירוע. אוטובוסים לאירועים משרתים גם אתכם – כמארחים, ובעיקר את האורחים שלכם שמקבלים פטור מנהיגה! אז מדוע כדאי גם לכם להשקיע בהסעות לאירוע? 

אוטובוסים לאירועים לאורחים? יכולים לשתות! ואתם? יכולים לשמוח!

אתם משקיעים רבות בבר של משקאות איכותיים, אך הוא חסר תכלית כשהאורחים לא יכולים לשתות וליהנות. האורחים הקרובים המגיעים ברכבם הפרטי, נאלצים להתרחק מבר המשקאות (אם שותים, לא נוהגים!). אז נכון, חבריכם ישמחו בשמחתכם גם ללא אלכוהול. עם זאת, תרצו שיהיו לכם פרטנרים להרים אתכם צ’ייסרים. אפשרו לחבריכם הקרובים ליהנות ולשמוח אתכם! הסעות אוטובוסים לאירועים מעצימים את החוויה של האורחים ובעיקר שלכם.

אוטובוסים לאירועים משפיעים על אחוז המגיעים לאירוע

לא לכל האורחים שלכם יש רכב פרטי, ומעבר לכך: לא כולם מעוניינים להגיע לאירוע ברכבכם הפרטי. פעמים רבות, השיקול של האורחים אם להגיע או לא לאירוע הוא שירותי ההסעה. ואכן, ישנו קשר ישיר בין אוטובוסים לאירועים ובין מספר האורחים המגיעים לאירוע. אפשרו למוזמנים שלכם לבחור את דרך ההגעה הנוחה להם – ברכב הפרטי או בהסעה מאורגנת. 

חוששים מאיחורים לקבלת הפנים? לא עם שירותי הסעה לאירועים!

על הזמנת האירוע אתם מציינים במפורש את שעת קבלת הפנים. ובכל זאת, כפי שאתם יודעים, בכל אירוע ישנם אלו המאחרים. כתוצאה מכך, קבלת הפנים מתארכת, החופה מתעכבת וכך גם פתיחתה של רחבת הריקודים. אז נכון, אין לכם יכולת לשלוט בצורה מלאה על שעת הגעתם של כל האורחים. עם זאת, עם שירותי הסעה מקצועיים, אתם יכולים להבטיח כי חלק נכבד מהאורחים יגיע לאירוע בזמן! כך לדוגמא, עם אוטובוס של 60 מחבריכם הטובים המגיעים בזמן ובדיוק באותה השעה לקבלת הפנים. 

נטישת אורחים בשעה מוקדמת באירוע? לא עם שירותי הסעות!

כשאתם מארגנים שירותי הסעות לאירועים עבור אורחים, אתם קובעים מהי שעת האיסוף ומהי שעת החזרה. כך, יש לכם שליטה לא רק על שעת הגעתם של האורחים, אלא גם על שעת סיום האירוע. ומה זה אומר בפועל? שאתם יכולים להגדיר מראש מתי רכב ההסעות יצא מאולם האירועים חזרה לנקודת האיסוף. לדוגמא: בשעה 01:00. ומה יוצא לכם מזה? אתם מבטיחים כי כל חבריכם הטובים (כן, אלו שהגיעו בהסעה), יישארו לשמוח אתכם על רחבת הריקודים.

אוטובוסים לאירועים עם גמבורג הסעות – חווית נסיעה נעימה ובטוחה – לכם ולאורחים שלכם. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת –  9074*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top