בטיחות בהסעות

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
בטיחות בהסעות

לעיתים אנו בוחרים לשכור חברת הסעות עבור מטרות שונות כאשר לא כולן מקפידות על בטיחות. כיום ישנן מגוון חברות המציעות את השירותים שלהן כאשר כל אחת טוענת כי היא הטובה היעילה והבטיחותית מכולן. אבל מתי נצטרך שירות כזה ואיך נדע שאפשר לנסוע בביטחון? כל הפרטים החשובים – בהמשך. 

אם החלטתם לבחור שירותים של חברת הסעות חשוב תדעו כמה דברים על החברה כמו איזה סוגי רכבים היא מציעה, מיהם הנהגים שלה והאם הם מיומנים, כיצד מתנהלות שעות ההסעה וגם חשוב להבין מהו סדר גודל התשלום שתצטרכו לשלם על שירות כזה או אחר. כיום יש לא מעט סיבות בגינן אנשים פרטיים או גופים מסחריים יבחרו שירות כזה, ביניהן:

הסעות לאירועים – אירועים פרטיים כמו הסעות לחתונה או עלייה לתורה, אירוע משפחתי או חברתי – כולם מצריכים הסעת אורחים שאין להם רכב או כאלה שרוצים להגיע ללא מכונית אל המקום. הסעות לאירועים חייבות להיעשות על ידי נהגים מנוסים וזהירים שיגיעו עם רכב מתאים עבור כמות האורחים שלכם. 

הסעות לנתב”ג – גם לשדה התעופה אפשר להגיע בהסעה בעיקר אם אתם נוסעים לזמן רב. הסעות לנתבג מותאמות אישית לכמות הנוסעים ולמטרה, כמו למשל לטיול שבו קובעים עם הנהג שעות איסוף והחזרה משדה התעופה או למשל לרילוקיישן שבמקרה כזה דרושה הסעה לשדה בלבד.  

הסעות עובדים – עובדים במגוון חברות ועסקים זקוקים פעמים רבות להסעה. שירות כזה מאפשר לרכז את העובדים בכמה מיקומים ולחסוך זמן וכסף כאשר משנעים את העובדים אל מקום העבודה. שירות כזה גם הוא צריך להיות סופר בטיחותי עם נהג עירני ומקצועי. 

טיולים – רוצים לצאת לטיול משפחתי או להוציא תלמידים לטיול שנתי? בחרו רק שירות הסעות ששם דגש על בטיחות בהסעות וסיוע לתלמידים בזמן הנסיעה ומניעת אסונות. 

אבל כיצד נדע כי החברה שבחרנו שמה דגש חזק על בטיחות בהסעות?

לצעירנו לא חסרים סיפורים על אוטובוס או מכונית מסחרית או אפילו מיני בוס שנקלע לתאונה. כדי למנוע תאונות בחרו חברה ששמה דגש על העסקת נהגים מנוסים שעברו את כל קורסי הבטיחות הדרושים על מנת להסיע אנשים ממקום למקום. 

וודאו כי החברה פועלת עם רישיונות מתאימים וכי הרכבים שהיא מקצה לנסיעה עברו את כל הבדיקות הדרושות לפני יציאה אל הדרך. 

בין היתר חפשו המלצות על חברות טובות שסיפקו שירות מושלם עבור אנשים שאתם מכירים או חפשו המלצות על חברת הסעות טובה ובטיחותית. 

אל תקלו ראש בבחירה ושימו לב שאתם נמצאים בידיים טובות תוך וידוא כי הנהגים של החברה כשירים לנהיגה כמו גם שהרכבים שיספקו את השירות בטוחים וחדישים.

באמצעות בחירת הטובים והמומחים וקבלת הצעת מחיר נוחה – תוכלו לצאת לכל מקום עם מקסימום בטחון ובטיחות. 

מתעניינים בשירותי בטיחות בהסעות? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות  חייגו עכשיו *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top