נסיעה באוטובוס יכולה להיות רלוונטית לסיטואציות שונות ומגוונות. אך יש כל מיני שאלות שנשארות פתוחות כאשר אתם מזמינים חברת הסעות לצורך כזה או אחר. אחת מהשאלות השכיחות ביותר היא – כמה אנשים ניתן להסיע באוטובוס בעמידה? כך תוכלו להעריך בצורה נכונה את הגודל של האוטובוס שאותו תשריינו. חשוב להבהיר כי יש כל מיני תשובות לשאלה הזאת, אנו ננסה לעשות מעט סדר. גם אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מזמינים הסעה לצורך כזה או אחר. בסוף המטרה היא שתוכלו להזמין חברת הסעות שתעניק לכם את הצרכים הדרושים.

כמה אנשים ניתן להסיע בעמידה באוטובוס?

לשאלה הזאת אין תשובה חד משמעית בדיוק כמו שתשאלו כמה אנשים נכנסים באוטובוס מפרקי. אך באופן עקרוני על פי חוק ישנה קביעה שאומרת כי ניתן להסיע עד 10 נוסעים בעמידה. הסעה של למעלה מ-10 נוסעים בעמידה היא עבירה על החוק מצידו של הנהג תלוי ברישיון הרכב כי אוטובוסים בודדים יכולים להסיע 15 נוסעים.. לכן חובה לשמור על הכללים הללו, בין היתר גם כדי לשמור על בטיחות הנוסעים.

הזמינו אוטובוס בגודל הרלוונטי לכם

רוצים להזמין חברת הסעות? מוטב כי תבחרו את האוטובוס שמתאים בצורה מושלמת לכמות הנוסעים הצפויה. אתם לא תרצו להגיע למצב שבו חלק מהנוסעים שנוסעים באוטובוס עושים את זה בעמידה. לכל נוסע שנוסע בהסעה מגיעה האפשרות לשבת לאורך כל הנסיעה. זוהי הסיבה כי חובה עליכם לוודא מראש כמה נוסעים אמורים לנסוע באוטובוס. ברגע שתבינו את הכמות של הנוסעים תוכלו להתאים את האוטובוס שרלוונטי להם.

לא בטוחים? התייעצו עם חברת ההסעות

אם אתם לא בטוחים איזה אוטובוס הכי יתאים לצרכים שלכם תוכלו להתייעץ עם חברת ההסעות. חברת ההסעות מתמודדת מידיי יום עם עשרות רבות של לקוחות שונים שלכל אחד מהם דרישות משלו. לכן תוכלו להתייעץ עם החברה על מנת לוודא כי האוטובוס יתאים לכם. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו חלק מהנוסעים יצטרכו לעמוד לאורך כל הנסיעה. הרי איך תוכלו לקבוע איזה נוסע יעמוד? בסוף כולם משלמים בדיוק את אותו הסכום על ההסעה.

האם ישנה מגבלה מבחינת מרחק הנסיעה?

10 נוסעים יכולים לעמוד באוטובוס הן בנסיעות קצרות והן בנסיעות ארוכות. כך שמהבחינה הזאת לא אמורות להיות לכם סימני שאלה. כמובן שבנסיעות קצרות האפשרות הזאת היא יותר ראלית בהשוואה לנסיעות ארוכות. נסיעות ארוכות יכולות להיות הרבה יותר מסוכנות, ולכן ישנה המלצה שאף נוסע לא יעמוד. כל הנוסעים צריכים לשבת לאורך הנסיעה בטח אם מדובר על נסיעה שידועה בתור נסיעה עם סכנות.

יש לכם עוד שאלות הקשורות להסעה באוטובוס? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח לענות לכם על כל שאלה שמעסיקה אתכם. בסוף תוכלו לדעת כי החברה היא החברה הכי מנוסה להזמנת שירותי הסעות בכל הארץ.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה