כמה עולה לקנות מיניבוס ? המדריך המלא

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
כמה עולה לקנות מיניבוס ?

הרבה פעמים שואלים כמה עולה לקנות מיניבוס ? היום ניתן לרכוש מיניבוס מכמה חברות שתחום מומחיותם הינו הסעות. חשוב לוודא שהחברה ממנה רוכשים את המיניבוס מקפידה על תחזוקה גבוהה של כלל הרכבים שברשותה. שחברה מטפלת בהתאם להוראות היצרן ואף למעלה מכך. חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus  מציעה לרכישה מיניבוסים חדשים ויד שנייה במחירים משתלמים. אנו מחדשים תכופות את צי הרכבים שלנו ולכן אנו מציעים מגוון רכבים מתוחזק בדגמים חדשים. כמובן שכולם בהתאמה לצרכי ההסעה ובהתאם למגבלות התקציב ולצרכי המימון של הלקוחות.

על מה צריך להקפיד בעת בקנייה?

בזמן שרוכשים מיניבוס חשוב יהיה לוודא הכל בנוגע לרישיון הרכב ואת כל פרטי המוכר. אנחנו לא נוותר על בדיקת רכב בטרם מבצעים רכישה, בדיקה שתעשה במכון שירות שמתמחה בסוגי רכבים אלה. בנוסף, מוטב יהיה לקבל ייעוץ סופר איכותי על מנת לבצע החלטה שתואמת את מנעד הצרכים שלנו ברכישת מיניבוס, שכן יש דגמים וסוגים שונים. עבור כל זה יש לפנות רק לחברה אמינה שמציעה בין היתר גם מיניבוסים למכירה וגם רכבי היסעים אחרים. נבדוק שכולם נמצאים במצב מכני מצוין ולאחר בדיקה וטיפול שגרתי.

איזה מיניבוס כדאי לקנות?

חברה שמתמחה בשירותי הסעות ישראל ולכל יעד ולכל סוג של אוכלוסייה. למשל הסעות לעובדים, הסעה לתלמידים, לאמנים, לאנשי עסקים, לתיירים ועוד. חברה כזו תחזיק לרוב בצי מרשים ומגוון של רכבי היסעים שכולל גם מיניבוסים שמכילים עד 25 מקומות ישיבה במגוון דגמים וגדלים. כחלק מהתחדשות של החברה, החברה דואגת מדי תקופה לחדש את צי הרכבים שלה. במקומם תקנה רכבים חדישים ומתקדמים, כשאת מה שהיא כבר מחזיקה היא תציע למכירה. נדגיש שמדובר ברכבים שהם לא מעל שש שנים על הכביש, כשכולם מתוחזקים ובמצב מצוין. 

כדי לדעת איזה מיניבוס לרכוש, כזה שיתאים לצרכים המדויקים שלכם, מומלץ יהיה לתאם פגישה מקצועית בעניין. כך תוכלו להשיג את כל הפרטים אודות המיניבוס שמועמד לרכישה. כמו כן, ניתן לקרוא באתר את כל המידע הטכני על הרכבים. לאחר מכן אנו נתאם פגישת ייעוץ לנסיעת מבחן ולבדיקות. נציין עוד שהחברה אמורה להחזיק גם בספר טיפולים ששייך לכל מיניבוס. בספר ניתן לעקוב אחר תדירות הטיפולים. עברו של המיניבוס גם יכלל בתסקיר. נבקש לנסוע בו כדי להתרשם מאיכות הנסיעה ולבדוק אותו במכון מוסמך.

כמה עולה לקנות מיניבוס מפואר ?

מיניבוס מפואר מחירו ב15% יותר יקר ממיניבוס סטנדרטי. כך שהמחיר יחל ב – 115,000 ש״ח ועד אזור 500,000 ש״ח.

מחירון מיניבוסים

מחיר המיניבוסים מתחיל מהפשוט ביותר באיזור 100,000 ש״ח , ויכול גם להגיע ל450,000 ש״ח חברות שמעמידות לרכישה את מנעד הרכבים שלהן יפרסמו מדי פעם מחירון מיניבוסים באתר הבית שלהן אודות הרכבים שמוצעים למכירה, שם ניתן להתרשם מכלל המחירים שמפורסמים באתר שמתעדכן כל הזמן.  

קניית מיניבוס בזול

היום תוכלו לרכוש מיניבוס במחיר משתלם וזול במיוחד. לא מעט חברות מעוניינות להפטר מכמה רכבים על מנת לרענן את צי הרכבים שלהן. מצב כזה יגרום להן להציע את המיניבוסים שלהם במחירים מוזלים. אין זה אומר שהמיניבוס לא טוב, פשוט על מנת שאנשים יבואו לרכוש כמה שיותר מהר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top