נסיעה ארוכה עם ילדים – כיצד עוברים זאת בשלום

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
נסיעה ארוכה עם ילדים

נסיעה עם ילדים, קצרה או ארוכה, יכולה להפוך במספר דקות לסיוט. קיים הילד שסובל מבחילות בזמן נסיעה. יש את זה שלא רוצה לחגור חגורת בטיחות. יש את הילדים שלא מפסיקים לריב ביניהם. בזמן שהצעקות הבכי והבקשות יכולים להיות מכריעים עבור ההורים

נסיעה ארוכה עם ילדים יכולה להתרחש בזמן טיול או יציאה לסידורים כמו גם לבתי הספר וגנים ויש מקרים בהם הילדים נוסעים בהסעה לבית הספר – מה שיכול להוליד מצוקה בעיקר אם הם סובלים בזמן הסעה או מתנהגים בה לא יפה. אז כיצד עוברים בשלום נסיעה עם ילדים? הנה כמה פתרונות עבור הורים ומחנכים:

פנייה אל חברת נסיעות טובה

אם הבעיות קורות בזמן נסיעה לבית הספר/ בהסעה או במיניבוס . אז כנראה שהנסיעות האלה לא עושות טובה לילדים שלכם: ייתכן שמשהו בדרך עצמה או שהנהיגה של הנהג מוציאה את הילדים מאיזון. בחנו את חברת ההסעות שמסיעה את הילדים שלכם וודאו כי היא מקצועית. חשוב לבחור חברת נסיעות טובה שתספק שקט נפשי ובטחון בזמן הנסיעה, ללא תקלות או עיכובים. בחירה נכונה יכולה להפוך את הדרך להרבה יותר רגועה ושקטה. 

נסיעה ארוכה עם ילדים ?לוקחים מונית גדולה

אם אתם רוצים לנסוע לטיול עם הילדים או לשדה התעופה/ אם אתם נוסעים לאירוע משפחתי או מתכננים כל הסעה ארוכה: ייתכן כי הזמנת מונית גדולה תועיל לכם. אם אין לכם רכב פרטי וגם אם כן – מונית משפחתית שתסיע אתכם ממקום למקום . עוד אפשרות היא השכרת נהג עם מידיבוס להסעה בטיולים וכולי. נהגים יכולים לסייע מאד למעבר טוב וחלק יותר בזמן שאתם נוסעים ממקום למקום. 

משחקים במשחקים מעניינים

כשאתם נמצאים ברכב הפרטי עם הילדים, תוכלו להסיח את דעתם מהדרך הארוכה על ידי משחקי רכב כמו באמצעות שירים שאפשר לשיר, חידוני טריוויה שהילדים יקראו וישאלו מהם שאלות, אפשר לחוד חידות או לספר עובדות מעניינות על ערים וישובים שאתם חולפים על פניהם וכולי. כך אפשר להעביר נסיעה בצורה כיפית  יותר. 

נסיעה ארוכה עם ילדים ?לוקחים כל מה שצריך באוטו

-דרך נוספת להתמודד עם המצב היא הצטיידות מבעוד מועד בציוד שחשוב שיש לקחת לנסיעות ארוכות. כמו בקבוקים מים, חטיפים בריאים שאין בהם הרבה סוכר. כריות צוואר לנוחות בזמן נסיעה, שקיות ניילון להקאות,. חשוב גם נייר טואלט ומגבונים לחים לניקוי הרכב. מוזיקה טובה לנהיגה, ספר או משחקים שמתאימים לדרכים וכולי. 

אם אתם בוחרים רכב הסעות לכדאי לשים לב שהרכב מאובזר בכל מה שצריך . החל ממושבים נוחים עד למסכי טלוויזיה לפני כל מושב אשר יספקו לילדים שלכם העברת זמן בכיף עם תוכניות ילדים מעניינות. באמצעות מתן תשומת לב למה שצריך לנסיעה עם ילדים תוכלו לעבור את הדרך על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top