הסעות לתנועות נוער

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לתנועות נוער

הסעות לתנועות נוער חשובות כדי שהילדים שאתם מגדלים ומחנכים צריכים להיות בטוחים בכל הזמן. כשהורים שולחים את הילדים שלהם לבית ספר/ לקייטנה/ לטיול שנתי או לכל פעילות אחרת.  בנוסף חשוב שהם יגיעו בבטחה אל הפעילות ויחזרו ממנה בריאים ושלמים. 

תנועות נוער בישראל הן מעולה להעצמת ילדים ומסייעות בחינוך למנהיגות וליצירת חברה אנושית טובה יותר. אם אתם אחראים על תנועת נוער תדאגו שהילדים יגיעו אל הפעילות בבטחה.  חשוב שתדעו כי שירות הסעות שנבחר בקפידה עבור נסיעה של ילדים מפעילות אחת לפעילות שנייה – הוא שירות חשוב מאוד שיש לבחור ממש ב”פינצטה” על מנת שתוכלו לשמור על בטיחות הילדים. 

אז כיצד בוחרים חברת הסעות לתנועת נוער? 

יש כמה דגשים שחשוב לשים אליהם לב בזמן הבחירה: 

  1. בטיחות מעל הכל – בכל הנוגע להסעות ילדים נושא בטיחות נחשב במעלה הראשונה. כשאתם בוחרים חברת הסעות יש להיכנס בראשית לאתר האינטרנט של החברה. באתר תוכלו לבדוק מהו הותק שלה, מה הם תקני הבטיחות של הרכבים שהיא מציעה. האם יש לבדוק את הניסיון והמיומנות של הנהגים. תוודאו  שהרכבים חדישים ונוחים ולחפש אחר המלצות טובות על החברה הספציפית שאתם רוצים לבחור. חשוב לשמור על בטיחות הילדים על ידי בחירה זהירה ונכונה.
  2. התאמת סוג הרכב למספר הילדים:  – כעת יש לבצע התאמה של סוג הרכב שייקח את הילדים לתנועה ויחזיר אותו אל כמות הילדים הזקוקים להסעה כמו גם אל גילם. כדי לעשות זאת חשוב לבחון את סוגי הרכבים שקיימים בחברה ממנה אתם רוצים להזמין את השירות. לשם כך יש להיעזר באנשי המקצוע על מנת לבצע הזמנה נכונה של רכב מתאים. רכבים שמסיעים ילדים ממקום למקום יכולים להתחיל במונית גדולה עד האוטובוס גדול. בין היתר תוכלו למצוא מידיבוס או הסעות מיניבוס לילדים ושאר רכבים שמספר המקומות בהם והמרווח שיש ברכב מתאים לבני הנוער. 
  3. השוואת מחירים – כעת יש לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות הסעות מומלצות, ולבדוק איזה חברה המציעה לכם את המחיר הטוב ביותר, בעיקר אם מדובר בשירות שתצטרכו באופן קבוע.
  4. שירות – שימו לב כי אתם מקבלים שירות איכותי לאורך כל הדרך. שירות איכותי  כולל איסוף בזמנים נכונים ומדויקים של בני הנוער אל הפעילות. כמו גם נסיעה בדרכים בטוחות בתוספת קיצורי דרך המתאימים להסעות. שימו לב כי תוכלו לקבל שירות מנהג שיוכל לעזור לילדים בכל בעיה בעת הנסיעה. המטרה להסיע את הילדים בביטחון ולהחזיר אותם בשלום כשהם בריאים ושלמים. 

אז זה הזמן למצוא הסעות לתנועות נוער שיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים עבור הילדים שאתם מחנכים ומגדלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top