מיניבוס לחתונה בחיפה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס לחתונה בחיפה

אחת הטעויות שלא מעט אנשים עושים היא במקום לנסוע עם מיניבוס לחתונה בחיפה להחליט לנסוע לחתונה ברכבם הפרטי. מדובר בטעות שמתעלמת מעלויות הדלק של הנסיעה ומעוד כמה אספקטים. השכרת מיניבוס לחתונה יהיה לא פעם המענה הנכון ביותר והנבון ביותר! עומדים להפיק את אירוע החתונה שלכם והוא מתרחש באחד האולמות בעיר חיפה ?

רוצים להבטיח את הגעתם של כמה מהמוזמנים?

מעוניינים שחוץ מהחברים שלכם, כדאי מאוד שתשקלו להשכיר שירות של מיניבוס לחתונה בחיפה. 

לחגוג בחתונה ללא דאגות

יש כמה וכמה סיבות חכמות להשכרת מיניבוס לחתונה בחיפה. הסיבה הראשונה מבניהם היא שתהיו שקטים ונטולי דאגות. החברים או המשפחה שלכם שרוצים לבוא לחגוג אתכם וודאי ישמחו לרקוד עד אור הבוקר. גם לא תהיה מגבלה לשתות לפחות כוסית אחת של יין לחיי הזוגיות היפה שלכם. אבל כל יתממש כל עוד לא נוהגים ויש נהג שמסיע את החבורה בתום האירוע. בעזרת חברת הסעות בחיפה מהימנה שתיקח ותחזיר את האורחים היקרים שלכם. כך אתם תוכלו להיות סמוכים שכולם חוזרים הביתה בבטחה. 

בחירת חברת הסעות מיניבוס מומלצת בחיפה

אז איך תדעו לבחור את חברת ההסעות המומלצת ביותר – חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus, תוכל לספק לכם חווית נסיעה נעימה במיוחד לחתונה כשהיא מעמידה בפני האורחים שלכם מיניבוס חדשני שמכיל את כל האביזרים המתקדמים ומפנקת את כלל האורחים באווירה יוקרתית. חשוב לשכור מיניבוס מחברה מוכרת או לפחות כזו שיש לה שם ומוניטין בתחום . חברה להסעות שמחזיקה בכל האישורים הרלוונטיים. 

מיניבוס לחתונה בחיפה מחיר

עלות הסעה לחתונה תעלה באיזור 250 ש״ח ועד 1800 ש״ח. מחירה של הסעה מאורגנת לכל מטרה ובפרט אם מדובר בחתונה, נקבע לפי כמות הנוסעים שעבורם נדרש השירות וגם על פי המרחק בין נקודה לנקודה, נקודות איסוף וכולי. הכלל הוא שככל שקיימים יותר נוסעים, עלות ההסעה נמוכה יותר. ברור גם שככל שיש יותר נוסעים, יידרש לכך רכב גדול יותר, שגם יעלה יותר. במקרה של מיניבוס, העלות תחולק בין יותר אנשים בצורה הזו שכל נוסע יתבקש לשלם פחות. ולשאלה מה המחיר למיניבוס לחתונה? שכן מדובר בממוצע של 80 ש”ח לבן אדם. רק צריך לקחת בחשבון שבמיניבוס נכנסים 20 איש בממוצע. 

הסעות מיניבוס לחתונה בחיפה בזול

נדגיש כי מחיר זול מאוד שיוצע לכם על שירות של מיניבוס לחתונה יכול להעיד לא פעם על חברה לא איכותית ועל רכבים ישנים שלא בטוח שתרצו לקחת את הסיכון ולנסוע בהם לחתונה. חשוב לבחור בחברת הסעות מקצועית בעלת מוניטין שמחיריה סבירים ולא פעם תציע מבצעים שווים.

נסכם שהאופציה של מיניבוס לחתונה בחיפה היא כדאית יותר עבורכם בהיבט הכלכלי. גם בהיבטים האחרים של נוחות, בטחון, רוגע ומהירות הגעה. חברת גמבורג הסעות מקבוצת rent a bus,מציעה מנעד רחב של שירותי הסעות לחתונה. אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים יחד עם שירות אדיב ומקצועי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top