הסעות לאירועים בירושלים 

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לאירועים בירושלים

אתם מפיקים אירוע חברה בירושלים וצריכים הסעות לאירועים בירושלים ? או שאולי אתם מתחתנים באחד מהאולמות בירושלים? – בכל מקרה בו אתם מחליטים להרים אירוע בירושלים תצטרכו לדאוג לתחבורה נוחה לחלק מהמוזמנים שלכם -חברתנו “גמבורג הסעות” תשמח לסייע לכם בכל הנדרש ותשמח להציע לכם מתוך צי רכבים מרשים ומכובד את כלי הרכב המתאים ביותר לאורחים שלכם. סבירות גבוהה שלא כל המוזמנים לאירוע מגיעים מאזור ירושלים. גם סביר להניח שלא לכולם יש את האפשרות לנהוג בכוחות עצמם. אם כך הדבר כדי להבטיח הגעה של כולם לאירוע. חשוב לדאוג להם להסעה שתסיע אותם ותשיב אותם בבטחה לביתם.   

חברת הסעות לאירועים בירושלים – על מה נקפיד?

אנו נקפיד בכל בחירה שלנו בחברת הסעות במרכז על חברה אמינה שיש לה שם וניסיון בתחום. יש היום בענף ההסעות תחרות גדולה וכל חברה מציעה שלל רכבים ושירותים – חשוב לבחור בחברה מנוסה ובעלת מוניטין, לרבות בתחום הסעות לאירועים, שכן הסעה לאירוע תהיה שונה מהסעות לעבודה או הסעות של קבוצות תיירים, מדובר בנהיגה בעיקר בשעות לילה מאוחרות, נסיעה שיכולה להמשך כמה שעות, עם קהל אוכלוסייה לא ערני ויש צורך להיות מנוסה בכל התנאים הללו ולשלוט בהם היטב. יש לוודא שיש לחברה ביטוח נוסעים ושהרכב או הרכבים שאותם היא משכירה עברו בדיקה קפדנית. חובה לבדוק שהנהגים כולם מוסמכים להסיע ומחזיקים ברישיון בהתאם. 

השכרת אוטובוס לאירוע בירושלים

היה ומדובר בהשכרה של אוטובוס לאירוע עבור 40  נוסעים ומעלה, נכון יהיה לשכור אוטובוס או מספר אוטובוסים מהחברה. אוטובוס יכיל בממוצע כמות של 60 נוסעים. נהג האוטובוס יאסוף את כל המוזמנים מנקודת המפגש שיקבעו אתו מבעוד מועד וידאג לעמוד בכל לוח הזמנים של האירוע, כשהוא מחזיר את כולם בתום האירוע לאותה נקודה. ניתן לקבל פרטים נוספים אודות מספר המושבים באוטובוס במאמר הבא.

מיניבוס לאירוע בירושלים

במקרה ומדובר בקבוצת נוסעים מצומצמת יותר שצריכה להגיע לאירוע באזור ירושלים כדאי לשכור מיניבוס. כך גם נרוויח עלות פחותה מעלות של אוטובוס. בדרך כלל מיניבוס מתאים לקבוצה של 25 עד 30 איש. מיניבוס לאירוע במרכז יכול להתאים לקבוצת חברים שנוסעת יחד לאירוע חברה מטעם העבודה. יכול להתאים גם לקרובי משפחה שמתאגדים יחד ונוסעים לחתונה. לאירוע בר מצווה או כל שמחה אחרת שמתרחשת באזור המרכז. 

הסעות לאירועים בירושלים מחיר

העלות של הסעות לאירועים בירושלים תהיה תלויה בכמה וכמה וגם פרמטרים שקשורים לנסיעה. חברות הסעה מפרסמות בדרך כלל מחירון הסעות . את המחירון ניתן לראות באתר הבית שלהן . במחירון הן מציינות את המחיר שלהן לכמה ליעדים יותר מבוקשים כמו – ירושלים, ים המלח, אילת וכולי – כך תוכלו להתרשם מטווח המחירים ליעד שלכם. המחיר הסופי יקבע לפי – יעד הנסיעה. פרמטר נוסף הוא כמות הנוסעים. מספר העצירות גם עלול לייקר את המחיר, וכמובן סוג הרכב (מיניבוס, מונית גדולה, מידיבוס, אוטובוס או מכונית VIP).  

הסעות לאירועים בזול

לכל אחד מאתנו יש את הנטייה לחפש את העסקה הזולה ביותר. אולם במקרה של הסעות, מוטב לא לשכוח את עניין הבטיחות של הנוסעים. נשגיח על כל דבר שיכול להבטיח אותם הוא משמעותי ואין לו מחיר. חברת הסעות שמכבדת את עצמה תעמוד בכל התקנים של משרד התחבורה ותדאג לביטוחים לכל הרכב שלה. חברה אמינה תדאג לתחזוקה תקופתית – הכל על מנת לדאוג לשלום קהל לקוחותיה, על כן גם המחיר יהיה בהתאם. חברה שמפרסמת מחירים זולים במיוחד אמורה לעורר בכם חשד. סבירות גבוהה שהרכבים שלה מיושנים. אפשרות נוספת שהיא לא מתחזקת אותם אחת לתקופה ולא כולם מבוטחים וכן הלאה. על כן, בכל בחירה שלכם בהסעה לאירועים במרכז, חשוב לבחור איכות ולא במחיר הזול ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top