מיניבוס בבאר שבע

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס בבאר שבע

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שמביאות אתכם למצב שבו תצטרכו מיניבוס בבאר שבע . למשל לנסוע עם קבוצה גדולה של אנשים. ברגע שמדובר על קבוצה גדולה. לרוב הזמנת מיניבוס הסעות בבאר שבע תהיה הבחירה הכי טובה שיש. פתאום תוכלו לראות איך ההתניידות הופכת להיות לפשוטה יותר, ואיך תוכלו להוציא מהאפשרות הזאת תועלת גבוהה. מיניבוס בבאר שבע מתאים לקבוצות של 8 אנשים ומעלה, עד לקבוצות גדולות של 30 אנשים.

מיניבוס להשכרה בבאר שבע משתלם יותר

אחת מהסיבות העיקריות שבגינן תרצו לחפש הסעות מיניבוס בבאר שבע היא כי מדובר על בחירה משתלמת. הוצאה כספית על רכב פרטי היא לא הוצאה קטנה. בטח אם מדובר על רכב שמצריך מכם לנסוע בו לא מעט. כך שאם כל אחד מהנוסעים ישלם על העלות של ההסעה, הוא יוכל לחסוך לא מעט כסף. לעיתים מדובר על חיסכון מינורי ולעיתים מדובר על חיסכון מאוד משמעותי.

בחירת מיניבוס בבאר שבע שמתאים לכם

כיום ישנו מבחר ענק של מיניבוסים, כך שתוכלו לבחור את המיניבוס שהכי מתאים לכם. כך שגם אם אתם משכירים מיניבוס, אין סיבה שתוותרו על הנוחות ועל איכות הנסיעה. ברוב המקרים נסיעה באמצעות מיניבוס תהיה נוחה הרבה יותר מאשר נסיעה ברכבים פרטיים. לא משנה אם מדובר על נסיעה ארוכה או קצרה. תוכלו לעשות אותה בדרך שתהיה הכי נוחה והכי אידיאלית עבור כל קבוצת האנשים.

מיניבוס לטיולים בבאר שבע

השכרת מיניבוסים לטיולים בבאר שבע תהיה בחירה נכונה ונוחה לנסיעות למספר קטן של נוסעים. על מנת להסיע מספר קטן של נוסעים, לחברת הסעות גמבורג יש מבחר מינבוסים חדשים ומפוארים : מיניבוסים עד 20 נוסעים וכו ‘. כמו צי האוטובוסים המפואר והמדהים שלנו, המיניבוסים שלנו גם מפוארים ומאובזרים ביותר. כל המיניבוסים שלנו מודרניים, נוחים, ממוזגים ומצוידים במיטב הציוד להסעות מיניבוסים בבאר שבע. הם חונים באופן קבוע במגרש החניה שלנו ותמיד נקיים ומוכנים להסעה לטיול.

מיניבוס הסעות לחתונה בבאר שבע

על ידי תיאום שירות הסעות מיניבוס לחתונה בבאר שבע, תוכלו להבטיח נוכחות גבוהה של אורחים, למנוע עיכובים כדי שכולם יספיקו לצפות בחופה המרגשת,. לגרום לאורחים להגיע בנוחות ולהימנע מעיכובים מיותרים. לכן, אם אתם מתכננים לערוך חתונה בבאר שבע, עליכם להתחשב באורחים מרחוק, וכדאי לתאם עבורם את שירות הסעות לחתונה באמצעות חברה מקצועית ומנוסה.

שירות הסעות לחתונה בדרום הארץ ובבאר שבע. גמבורג הסעות הינה חברת הסעות מומלצת בבאר שבע המתמחה בשירותי הסעת לחתונה בבאר שבע ומבאר שבע. ראוי לציין שחברת ההסעות מחויבת לעמוד בלוח זמנים שנקבע מראש על מנת להבטיח שכל האורחים המגיעים לחתונה שלכם יגיעו בזמן, עוד לפני החופה. בנוסף, לחברה צוות של נהגים מקצועיים ומנוסים המכירים את כל הכבישים ברחבי הארץ מצפון לדרום. ברשותנו רכבי הסעות חדשניים ומודרניים הכוללות מיזוג אוויר יעיל ומערכות מולטימדיה חדשניות. אנו מטפחים גם חטיבת מיניבוסים חטיבת יוקרה. גמבורג הסעות מחזיקה מגוון רחב שך מיניבוסים. מיניבוסים של 20 , 16 , 15 ו – 10 מקומות ישיבה. רכבי יוקרה ומוניות יוקרה. חברות הסעות יכולות גם לספק פתרונות להובלת נכים ונכים באמצעות כלי רכב מיוחדים המצוידים במעליות חשמליות שמקלות את העלייה לרכב.

מיניבוס בבאר שבע מחיר – אל תקבלו החלטה על פיו

המחיר של מיניבוס יכול להשתנות על פי לא מעט אלמנטים, כאשר הוא מתחיל ב60 ש״ח ומאמיר עד 2000 ש״ח .ולכן עליכם לקחת את הנושא בשיא הרצינות. אך מוטב כי תבינו כי המחיר לא אמור להיות הפקטור המרכזי שעל פיו תקבלו את ההחלטות שלכם. אם תקבלו את ההחלטות על פי הצרכים שלכם. במצב כזה אתם תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם בחירה נכונה. בחירה שתהיה מתאימה לכם, ותהפוך את הנסיעה למושלמת הרבה יותר.

לצורך כך חיברנו לציבור הלקוחות הנאמן שלנו , מחירון הסעות מיניבוס מדוייק ומפורט ביותר.

תבחרו חברת הסעות בבאר שבע שמכירה את העיר

לפני שאתם מחפשים חברת הסעות מיניבוסים בבאר שבע. עליכם לוודא כי מדובר על חברה שמכירה את העיר. ברגע שתדעו כי החברה שמסיעה אתכם מכירה את העיר, תוכלו להיות בטוחים כי תגיעו לכל נקודה בעיר. אם תבחרו בחברה שלא מכירה את העיר, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתברברים לא מעט בדרך.

תבחרו בנו בתור חברת ההסעות שלכם בבאר שבע!

אנו בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS כאן על מנת להפוך את הנסיעה שלכם לאיכותית ומהנה הרבה יותר. באמצעות הנהגים המנוסים שלנו, תוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים הכי טובות שיש. הנהגים שלנו יהפכו את הנסיעה שלכם לנסיעה שלא תוכלו לשכוח אותה. כי בסוף ההבדל בין נסיעה מהנה או לא מהנה, נקבעת על פי חברת ההסעות שאיתה אתם תיסעו . החברה שאמורה להסיעה אתכם לכל נקודה ברחבי באר שבע.

7/9/2021 – מחירון הסעות מיניבוס בבאר שבע המחירים כוללים מע״מ 

להנחה נוספת לחצו לפנייה בוואטסאפ

מרחקכיוון 1יום שלם עד 12 שעותצמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינההערות–
עד 50 ק״מ1000 ש״ח1400 ש״ח2600 ש״ח
עד 100 ק״נ1500 ש״ח1700 ש״ח3300 ש״ח
עד 150 ק״מ1700 ש״ח2000 ש״ח3800 ש״ח
עד 200 ק״מ 2000 ש״ח2250  ש״ח4300 ש״ח
עד 300 ק״מ 2500 ש״ח 4800 ש״ח
עד 400 ק״מ 3000 ש״ח 5500 ש״ח
כמה עולה הסעה במיניבוס בבאר שבע?

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים בכל צורה או אופן את גמבורג הסעות

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 20 מקומות.

מיניבוס 10 מקומות – 5% הנחה במחיר .

מחיר מיניבוס 25 מקומות – תוספת 10%

מיניבוס 30 מקומות מחיר – תוספת 12%

מתעניינים בשירותי הסעות מיניבוס בבאר שבע ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות מיניבוס ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top