מיניבוס בירושלים

עם מיניבוס בירושלים יש כל כך הרבה דברים לעשות בירושלים, ולכן ביקור אחד בעיר ככל הנראה לא יספיק לכם. אך בכדי שתוכלו בכל פעם להוציא את התועלת המקסימאלית מכל ביקור, יהיה עליכם לסגור מראש מיניבוס בירושלים. באמצעות המיניבוסים תוכלו להגיע לכל נקודה בעיר, ותוכלו להיות בטוחים כי הטיול כולו יתבצע על הצד הטוב ביותר. לא בכל יום יוצא לכם לבקר בירושלים, בטח אם אתם לא תושבי העיר! הזמנת מיניבוס בירושלים תוכלל סייע לכם להתנייד בעיר בצורה הכי קלה ופשוטה שיש.

מה צריך לבצע לפני הזמנת הסעות מיניבוס בירושלים?

לפני שאתם מזמינים מיניבוס בירושלים, עליכם לדעת בדיוק כמה אנשים עומדים לבקר בעיר. כך תוכלו לבקש את המיניבוס שיענה על הדרישות שלכם בצורה הכי טובה שיש. בנוסף עליכם להבין פחות או יותר את המסלול הרצוי, כך תוכלו לקבל הצעת מחיר שתהיה תואמת להצעת המחיר הסופית – אחרי שהטיול כולו יסתיים ותוכלו לחזור הביתה.

כמה עולה להזמין מיניבוס בירושלים לקבוצות גדולות?

המחיר של הזמנת מיניבוס בירושלים הוא לא מחיר נמוך ( באיזור 1200 – 1400 ש״ח ) , כך שאם אתם מצפים לטייל בזול – זוהי לא האפשרות האידיאלית. אך כאשר אתם מסתכלים על היתרונות אל מול החסרונות, אתם מבינים מהר מאוד כי מדובר בבחירה המושלמת. בנוסף מיניבוס בירושלים מחיר אמור להתחלק בין כל הנוסעים ביחד, כך שפתאום תבינו כי האפשרות הזאת יכולה להיות גם משתלמת.

למזלכם ממש לאחרונה טובי מומחי ההסעות שלנו הרכיבו מחירון הסעות מיניבוס העדכני והמדוייק ביותר לשנת 2021 כדי שלא יעבדו עליכם!

מיניבוס להשכרה בירושלים – למה דווקא אצלנו?

אנו מכירים את כל האזורים של ירושלים. הנהגים שלנו מבקרים בעיר מידיי יום בקביעות. אנחנו נחשבים חברת הסעות בירושלים מהשורה הראשונה. כל זה לא מספיק ? 😁 כך שאתם תוכלו לדעת כי מצפה לכם טיול מושלם, עם מינימום של עיכובים או בעיות. ברגע שהנהג מכיר את העיר, ההתנהלות כולה בטיול הופכת להיות הרבה יותר קלה. בנוסף אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מיניבוסים, כך שנוכל להתאים את המיניבוס האידיאלי לקבוצה שלכם – בהתאם לכמות הנוסעים הצפויה. 

חברה פרטית להסעות בירושלים ובסביבתה

הגיע הזמן כי תוכלו לבקר בירושלים כמו שצריך, מבלי שתצטרכו להיות בלחץ או בפאניקה של זמן. עם חברת הסעות מיניבוסים בירושלים פרטית, תוכלו לדעת כי תוכלו לנצל את הביקור בעיר עד תום. תוכלו להגיע לכל המקומות שרק תרצו לבקר בהם, והטיול כולו יתקדם בדיוק כמו שרציתם מלכתחילה. כי אם כבר לטייל בירושלים, כדאי לעשות זאת עם חברת הסעות שתדאג לקחת אתכם ישירות לכל נקודה.

רוצים הסעה בירושלים? מוזמנים לפנות אלינו!

אנו בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS מציעים לכל אחד מכם שירותי הסעות מתקדמים לכל מקום בארץ. בין המקומות השכיחים ביותר שאנו מגיעים אליהם נמצאת העיר ירושלים. אנו מספקים הסעות לכל נקודה בעיר, כך שתוכלו להפוך את הטיול למושלם. בנוסף אם אתם רוצים לעשות אירוע בעיר, אנו נשמח לקחת אתכם חלק ביום הגדול ולדאוג כי כל האורחים יוכלו להגיע בזמן מכל מקום בארץ.

2/8/2021 מחירון מיניבוס בירושלים -כמה עולה הסעות מיניבוס ירושלים

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1000 ש״ח 1400 ש״ח 2600 ש״ח

עד 100 ק״נ

1500 ש״ח 1700 ש״ח 3300 ש״ח

עד 150 ק״מ

1700 ש״ח 2000 ש״ח 3800 ש״ח

עד 200 ק״מ

 2000 ש״ח 2250  ש״ח 4300 ש״ח

עד 300 ק״מ

 2500 ש״ח  4800 ש״ח

עד 400 ק״מ

 3000 ש״ח  5500 ש״ח

ט.ל.ח

המחירים אינם מחייבים את גמבורג הסעות – מחירים מומלצים לצרכן.

הקפצה לצד 1  הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

מיניבוס צמוד – הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 20 מקומות.

מיניבוס 10 מקומות – 5% הנחה במחיר .

מחיר מיניבוס 25 מקומות – תוספת 10%

מיניבוס 30 מקומות מחיר – תוספת 12%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה