מיניבוס ברמת השרון

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

שירותי השכרת מיניבוס ברמת השרון מצריכים מספר בדיקות מהלקוח. כשאתם ניגשים לקבל את שירותי חברת ההסעה שלכם, יהיה חשוב למשל לבדוק את המוניטין המקצועי של החברה. חברת RENT A BUS ריכזה עבורכם מדריך וטיפים לבחירת חברת הסעה, הנה כל מה שצריך לדעת בנושא. 

כשצריך שירותי השכרת מיניבוס, צריך שירותי הסעות שלעולם לא מאחרים ליעדם. לפיכך, חשוב לוודא כי יש ביכולתה של חברת ההסעות לעמוד בלוחות הזמנים הנקבעים מראש. כמובן, על ידי הלקוחות. אם צריך לבצע איסוף עובדים ברמת השרון  למשל, תוכלו לקבל את השירות 7\24 בחלק מהחברות. וכמובן, כולל גם הסעות נתב”ג רמת הזרון לעובדים 7\24. הנה כל מה שצריך לדעת על שירותי הסעה ברמת השרון. 

מה עוד צריך לדעת על חברת ההסעות שלי? 

מיניבוס  עם נהג ניתן להשכרה למטרת סוגי הסעות שונות. ישנן הסעות לאירועים , כמו גם השכר מיניבוס לתיירים באזור. אם אתם צריכים טיולי פנסיונרים , גם זה כמובן אפשרי. ויחד עם שירותי הסעות לטיולים, כדאי לדעת שישנן גם חברות הסעה המוציאות לטיולים ודילים של נופשונים. 

בשונה מחברות הסעה רבות, חברת הסעות גמבורג RENT A BUS מוציאה גם לטיולים ברחבי הארץ. למשל, הסעות לכותל מרמת השרון, הסעות קברי צדיקים במיניבוס ועוד. המלצה שלנו, יהיה כדאי לצאת לטיול בלילה לכותל. מדובר בחוויה של פעם בחיים. האורות הרומנטיים, האווירה הקדושה והעיר הקסומה, זה רק חלק ממה שתחוו. 

כמה יעלה לכם מיניבוס ברמת השרון?

מיניבוס לרמת השרון עשוי להיות מתומחר בין טווחי מחירים שונים. למעשה, אפשר לשכור מיניבוס בזול  החל ממחירים של כ250-350 ₪ בממוצע. כמובן, המחיר הנ”ל מתייחס להשכרת שעתית של מיניבוס באזור. אם אתם מעוניינים לשכור מיניבוס ליום שלם, המחירים מתחילים בסכום ממוצע של כ-1,500 ₪ ליום של השכרת מיניבוס ברמת השרון בשבת ובימי חול. 

כמו השכרת מיניבוסים, גם השכרת אוטובוסים היא אפשרית. בסופו של יום, פשוט צריך להתאים לעצמכם כלי הסעה בהתאם לצרכי ההסעה שלכם. אם אתם צריכים הסעה של יותר מ-20 אנשים, שזה מה שמיניבוס יכול להכיל – אתם כנראה צריכים אוטובוס. 

גמבורג הסעוץ RENT A BUS הסעות בכל הארץ 

בחברת הסעות גמבורג  RENT A BUS אתם יכולים לבצע השכרת מיניבוס, כמו גם אוטובוסים ומידיבוסים. כדאי לדעת, מידיבוס הוא בעצם כלי הסעה שמוגדר בין מיניבוס לאוטובוס. השכרת מידיבוס ברמת השרון תאפשר לכם לנייד כ-40 איש. 

בכדי לדעת מחירי השכרת מיניבוס, אין צורך להקליד בגוגל מיניבוס ברמת השרון מחיר הסעה. אתם יכולים ליצור עמנו קשר ולקבל את כל הפרטים שרלוונטיים לכם. מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? חייגו עכשיו לשירות הלקוחות שלנו במספר הטלפון 9074* ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top