השכרת אוטובוס לירושלים – כל מה שחובה עליכם לדעת

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
השכרת אוטובוס לירושלים

עומדים לנסוע בקרוב לירושלים? אם אתם מתכננים לנסוע ביחד עם קבוצה גדולה, ככל הנראה בחנתם את האפשרות של השכרת אוטובוס לירושלים. האפשרות הזאת מביאה איתה יתרונות רבים, יתרונות שבוודאי יצא לכם לשמוע עליהם לא מעט. אך לפני שאתם משכירים אוטובוס לירושלים, יש עוד כמה דברים שאתם מוכרחים לדעת. ריכזנו עבורכם את כל המידע ואת כל השאלות שבוודאי מעסיקות אתכם. כך רגע לפני שתבחרו בחברת הסעות כזאת או אחרת, תוכלו לדעת כי זוהי ההחלטה הנכונה. עד שאתם נוסעים לירושלים מוטב כי תעשו זאת כמו שצריך.

מה לברר אודות חברת הסעות בירושלים?

אחת מהשאלות שככל הנראה מעסיקה אתכם היא מה לברר אודות חברת הסעות בירושלים? יש לא מעט פרטים שאתם צריכים לברר על החברה שתהיה אחראית לקחת אתכם כל הדרך לירושלים. הדבר הראשון יהיה כמה זמן החברה מספקת שירותי הסעות לירושלים. בנוסף מוטב כי תבררו מהי עלות הנסיעה. אילו אוטובוסים החברה מעמידה לרשות לקוחותיה. אחרי שתבחנו את כל הפרטים הללו תוכלו לעשות החלטה שתהיו שלמים לגביה. החלטה שתאפשר לכם לדעת כי אתם עושים בחירה שלא תצטערו עליה בראייה לאחור. חשוב לבחור רק לאחר שביררנו כי מדובר אכן זו חברת הסעות מומלצת בירושלים.

השכרת אוטובוס בירושלים

במידה ואתם מעוניינים לשכור אוטובוס בירושלים , אל דאגה ! אנחנו משכירים אוטובוסים בירושלים לכל נקודה בארץ. שירות השכרת אוטובוס בירושלים של גמבורג מתבצע בקלות וביעילות. תוכלו לבקש הצעת מחיר דרך האתר, או אפילו בטלפון , ותקבלו במהירות האפשרית הצעה הוגנת. דרכנו תוכלו לשכור אוטובוסים למנעד רחב של אפשרויות: החל מהשכרת אוטובוס להקפצה קטנה בתוך ירושלים, דרך השכרת אוטובוס ליום שלם , ועד השכרת אוטובוס למספר ימים .

מחירון השכרת אוטובוס בירושלים

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

הקפצה בתוך ירושלים

750 -250 ₪

המחיר לכיוון 1 ותלוי בשעות וביום ההזמנה.

אוטובוס צמוד בתוך ירושלים

2000 – 1200 ₪

עד 12 שעות בתוך העיר בלבד

השכרת אוטובוס ליום מירושלים

החל מ 1600 ₪

פרטים מדוייקים בטלפון

אוטובוס צמוד למספר ימים

2400 – 3200 ₪

המחיר ליום 1

איך בודקים את תקינות האוטובוס המושכר לנו לירושלים?

בטיחות הנסיעה היא עוד פרמטר שעליו אינכם יכולים להתפשר. אם אתם בוחרים חברת אוטובוסים מסוימת, מוטב כי תדעו כי היא תיקח אתכם כל הדרך בצורה בטוחה. אז איך בודקים את תקינות האוטובוס? מוטב כי תשכירו אוטובוסים אך ורק מחברות מוסמכות. כאלה שמחזיקות בכל האישורים הרלוונטיים. לפני שאתם עולים לאוטובוס תבחנו אותו בעיניים שלכם על מנת לוודא שאין בעיות גלויות לעין. ברגע שתבחרו חברת הסעות מנוסה לא אמורות להיות לכם דאגות.

כמה עולה השכרת אוטובוס לירושלים?

הנושא של העלות עשוי לשנות את תמונת המצב כולה מנקודת המבט האישית שלכם. כל אחד ירצה לדעת כמה עולה השכרת אוטובוס לירושלים? נדגיש כי העלות היא לא אחידה מכיוון שישנם פרמטרים שונים שעשויים להוזיל או לייקר את המחיר. לרוב העלות נעה בין 1000 ₪ לנסיעות פשוטות יחסית לירושלים, אך העלות יכולה להגיע גם ל-3000 ₪ עבור נסיעות מורכבות. אנו מציעים לכם מראש לקבל הצעת מחיר מסודרת על מנת שתוכלו לבחור את החברה שמתאימה לכם.

השכרת אוטובוס לירושלים מחיר

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

מבני ברק לירושלים

1800 – 2600 ₪

המחיר להלוך ושוב

מתל אביב לירושלים

2700 – 1900 ₪

עד 12 שעות בתוך צמוד

אוטובוס מחיפה לירושלים

החל 2600 ₪

למחיר מדוייק פנו אלינו

מבאר שבע לירושלים

2000 – 3200 ₪

צמוד עד 12 שעות וכולל מעמ

חברת אוטובוסים לירושלים מומלצת

על מנת שתוכלו לדעת שאתם עושים בחירה נכונה יהיה עליכם לחפש אחר חברת אוטובוסים לירושלים מומלצת. מן הסתם המלצות צריכות להינתן על ידי לקוחות שנסעו ביחד עם החברה או לקוחותיה הקבועים . לקוחות שמן הסתם יכולים לספר עליה דברים טובים. במידה שתשמעו על חברת הסעות מיוחדת דברים טובים, תוכלו לסמוך עליה שהיא תהיה הוגנת אתכם. שהיא תיקח אתכם בבטחה כל הדרך לירושלים, ותחזיר אתכם בשלום לבית. החברה גם תוכל לתכנן ביחד אתכם את הנסיעה ואת כל המקומות שבהם חובה לבקר.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top