הסעות ילדים

אם אתם שולחים את הילדים שלכם לבית הספר באמצעות שירותי הסעות, אתם צריכים לוודא כי השירות בטוח. צוות המומחים של חברת RENT A BUS הכין עבורכם מדריך מרוכז לאיתור חברת הסעות תלמידים, הסעות ילדים פרטיות לבית ספר ועוד. ככה תוודאו כי חברת ההסעות מהימנה ומקצועית: 

צריכים חברת הסעות פרטיות לילדים ותלמידים אם כך, הכנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בכדי לבחור בחברת ההסעה הבטוחה ביותר. עשרות אלפי תלמידים משתמשים במערך ההסעות, מה שמחייב את הבדיקה של ההורים. אם כך, בואו נתחיל עם הפרט הראשון שיש לוודא. ככה תבחרו חברת הסעה לתלמידים בצורה הכי נכונה. 

  1. יש לוודא כי חברת ההסעות היא חברה מורשית לספק את שירותיה. תוכלו להתקשר אל חברת ההסעות, לבקש את מספר ה-ח.פ. שלה ולברר את כל המידע אל מול רשות התאגידים. בדיקה חשובה שיש לבצע. 
  2. מומלץ מאוד לוודא כי, במקום האיסוף וגם במקום ההורדה קיימות מעקות בטיחות. ככה תוכלו להבטיח את עלייתם וירידתם משירותי ההסעות בצורה הכי טובה. הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה, שהילדים שלנו ירדו לכביש מהאוטובוס. 
  3. מוודאים את תקינות האוטובוסים, המיניבוסים והמידיבוסים. תוודאו שלא קיימות חבלות חיצוניות, קרעים במושבים ועוד. כך תוכלו לוודא כי ילדיכם יזכו להסעה בטוחה. כמו כן, מומלץ לוודא כי האוטובוסים מתוחזקים מכאנית.
  4. ווידוא תחזוקה מכאנית של אוטובוסים לא מחייב אתכם להיות מוסכניקים מוכשרים. אתם יכולים לבקש להתרשם מספר הטיפולים של כל אוטובוס ומיניבוס. ככה תוכלו לראות אילו טיפולים בוצעו בהם לאחרונה והאם הם אכן מתוחזקים. 
  5. בעת פתיחת דלתות של אוטובוס, חשוב שהווינקרים המהבהבים יעבדו כראוי. כמו כן, חשוב לוודא כי הילדים יורדים מהאוטובוס אך ורק מהדלת הקדמית שלו. על פי החוק, רכב הסעות מצויד ב-2 פנסים צהובים מאחורה ו-2 פנסים אדומים מקדימה. 
  6. חשוב מאוד לוודא, שהנהג מבצע את הסריקות הנדרשות בחוק בתום הנסיעה. ילדים לפעמים אוהבים לשחק ולהתחבא, הם לא חושבים על כך שעוד רגע והאוטובוס יינעל. אם כך, נהג מקצועי לעולם לא נוטש אוטובוס לפני בדיקה אחרונה. 
  7. תוודאו שנהג האוטובוס של חברת ההסעות נכנס בצורה מדויקת ובטוחה אל חניון ההסעה. אל תתפשרו על נהגים פרועים אשר מסכנים חלילה את הילדים שלכם. המלצה שלנו, כדאי מדי פעם לפקח על האיסוף וההורדה מרחוק. 
  8. תוודאו שבכל האוטובוס ישנן חגורות בטיחות תקינות. כמו כן, ההמלצה היא לוודא שבמושבי הרכב אין כל מיני חלקי ברזל בולטים. אל תיתנו לילדים שלכם לשבת על מושבים פגומים, זו סכנת נפשות בזמן בלימת חירום של רכב הסעות. 

RENT A BUS שירותי הסעות לתלמידים וילדים לבית הספר 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל את כל המידע מחברת הסעות מקצועית ובעלת מוניטין רב שנים. חברת RENT A BUS אמונה על ביטחון ילדיכם ועובדת תמיד תחת לוחות הזמנים הנדרשים. צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לשירותי הסעות פרטיות ילדים לבית הספר.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה