הסעה ל-30 איש

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעה ל 30 איש

אם אתם צריכים שירותי הסעות לשלושים אנשים, אפשר להציע לכם השכרת מידיבוס. מידיבוס הוא כלי ביניים, בין המיניבוס לאוטובוס. הנה כל מה שצריך לדעת לגבי השכרת מידיבוס ברחבי הארץ, כולל הסעות לטיולים, הסעות עובדים ועוד. 

בין אם אתם צריכים שירות הסעות מסוג כזה או אחר, הכי חשוב לדעת שאתם יכולים לסמוך על חברת ההסעות שלכם. הנהגים צריכים להיות מקצועיים, לעולם לא עייפים, ובטח שלא לאחר 2 משמרות על הכביש. חברת הסעות מקצועית תדע כיצד לשמר את האנרגיה של נהגיה בצורה האופטימלית. במילים אחרות, נהגי הסעה ל-30 איש חייבים להיות תמיד ערניים. ומעבר לכך, כמובן שגם חשוב לדבר על המצב התחזוקתי של כלי ההסעות. 

דברו עם חברת ההסעות וקבלו פרטים נוספים

תמיד יהיה כדאי לערוך שיחה טלפונית אל חברת ההסעות, שבה אתם שוקלים להסתייע. סמכו עלינו, אל תתביישו, תרימו טלפון וקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לכם. בסופו של דבר, אתם מפקידים בידי חברת ההסעות את הבטיחות שלכם, את חייכם. 

אם אינכם בטוחים כי חברת ההסעות היא מקצועית דיה, ובכן, המשיכו הלאה לחברה הבאה. וגם איתה, דברו בטלפון. מעבר לכך שתוכלו להתרשם מחברת ההסעות ומהמקצועיות שלה, תוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין חברות ההסעה. שזה חשוב ביותר, זהו חלק ממחקר השוק שכדאי לערוך. 

הסעות לשלושים איש עם חברת הסעה מקצועית 

הסעות לשלושים אנשים, כמו שאמרנו, הן הסעות מידיבוס בדרך כלל. יחד עם זאת, ישנם סוגים שונים של מידיבוסים כיום. יש לכם מידיבוס לימוזינה אפילו, שזהו מידיבוס מפואר ביותר הכולל בתוכו כל מיני פיצ’רים שונים. 

ישנם מידיבוסים עם תאי שירותים, כלאו עם מערכות מולטימדיה, אפילו ברי קוקטיילים ועוד. אם כך, כדאי לוודא אל מול חברת ההסעות באילו סוגים של מידיבוסים היא משתמשת. וכשאתם מוודאים זאת, תוודאו גם את המצב התחזוקתי של אותם כלי תחבורה. 

הבטיחות לפני הכל

הסעה ל-30 איש חייבת להיות מטוקטקת, אתם לא יכולים להתפשר על כלי רכב מוזנחים או ישנים אפילו. המלצה שלנו, כדאי להגיע אל חברת ההסעות ולערוך סיור מודרך בחניון כלי התחבורה שלה. ככה תוכלו להתרשם בפועל מכלי ההסעות ומהמצב התחזוקתי שלהם. 

ואם כבר להיות דקדקנים, אז אפילו תוכלו לבקש מחברת ההסעות את ספר הטיפולים של כלי הרכב שלה. ככה תוכלו לוודא כי כלי ההסעות עוברים טיפולים תחזוקתיים שוטפים. במידה שהכול תקין עם חברת ההסעות, אחלה. אם לא, יהיה כדאי לחפש חברה אחרת. חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS היא חברת ההסעות הוותיקה בארץ, עם ניסיון מקצועי של שנים רבות. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכדי להנות משירותי הסעות מדויקים ובמחירים מעולים.

מעוניינים בהסעה לקבוצה של 30 איש? הגעתם למקום הנכון. לתיאום הסעה או שאלות נוספות חייגו עכשיו למספר הטלפון *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top