הסעה ל -40 איש

הסעה ל-40 איש ומעלה לרוב נרכשת כאשר מארגנים הסעות לחתונה ורוצים לוודא שכל המשפחה המורחבת והחברים הטובים יבואו? מתכננים ליזום יום גיבוש בעבודה, או אולי אפילו טיול ליעד נחשק? במידה וכן, אתם כנראה זקוקים להסעה עבור כמות לא קטנה של אנשים. על הסעת קבוצות גדולות תוכלו ללמוד עוד בקטע הבא.

כיצד מסיעים 40 איש ומעלה?

הסעה ל-40 איש ומעלה, או בעצם כמעט כל מקרה בו מדובר בהסעה של קבוצה גדולה במיוחד. היסעים מסוג זה דורשים הזמנת אוטובוס או מיניבוס 40 מקומות. חברות הסעה שונות לרוב יודעות להציע בדיוק את האופציה הזאת. ובניגוד לאוטובוסים שכולנו מכירים מהתחבורה הציבורית לא מדובר באוטובוסים מתפרקים משנות החמישים.

אוטובוסים אלו לרוב כוללים בין 50 ל-60 מקומות ישיבה. אך קיימים גם אוטובוסים בהם 50 מקומות בלבד ולכן חשוב שתבררו את מספר מקומות הנסיעה המדויק מול חברת ההסעה. במיניבוס לעומת אוטובוס יש כ-20 מקומות. על־כן שימו לב כי כאשר מדובר בקבוצה של 40 אנשים ומעלה הזמנת אוטובוס לרוב זולה מהזמנת שני מיניבוסים. 

במידה ואתם מחפשים אוטובוס לאירוע רב משתתפים ייתכן כי תזדקקו ליותר מאוטובוס אחד. במצב בו קבוצתכם גדולה מעט מ-60 אנשים לדוגמה, ייתכן שהשכרת אוטובוס ומיניבוס תהיה האופציה האידיאלית עבורכם, או לחילופין אולי תראו במצב פתח להזמנת אורחים נוספים? בכל מקרה שווה להגיע למעמד ההזמנה עם כמה שיותר ידע הנוגע למספר המשתתפים הצפוי.

מדוע מומלץ לארגן הסעה ל- 40 איש ומעלה?

מכיוון שאוטובוסים פרטיים לרוב משמשים תיירים וקבוצות מאורגנות, הם נשמרים בסטנדרט גבוה . אוטובוסים אלו לעיתים אף מאובזרים במערכות שמע, סאונד או צפייה מתקדמות. בעזרת אוטובוסים פרטיים תוכלו לפנק את האורחים שלכם במושבים עוטפים. באוטובוסים יש אפילו ריחות ניקיון שילוו אותם לאורך הנסיעה. אך אלו ממש לא הסיבות המרכזיות בגינן מומלץ לארגן הסעה ועליהן נרחיב בחלק הבא.

כשאנחנו מארגנים אירוע רב משתתפים עלינו לזכור שלא לכל האורחים קל להתנייד ברכב פרטי למקום החגיגה. ישנם אנשים רבים שמפחדים מנסיעות ארוכות למקומות זרים. יש אורחים או חברים שמעוניינים לבלות בצורה המיטבית. (ולא כל כך רוצים לשים צ’ק אם לא ישתו). 

בנוסף לדברים אלו, אוטובוס הוא פתרון מצויין להתנעת המסיבה. וכל זאת עוד לפני ההגעה למוקד האירוע – הנסיעה באוטובוס מהווה הזדמנות מצוינת לגיבוש. ברגע שמוסיפים להסעה את ההקלה בעול הנהיגה שחווים האורחים היא יכולה להפוך לשמחה במיוחד.

לסיום, חשוב לזכור גם את היתרון המרכזי בהזמנת הסעה מאורגנת באוטובוס – בטיחות. כאשר אתם מארגנים הסעה, אתם גם בעצם מבטיחים שאף אחד ממשתתפי האירוע לא יעלה שיכור. אתם גם מוודאים שלא ינסע מישהו עייף על ההגה. את תחושת הנחת בלילה שאחרי החגיגה אנחנו מבטיחים לכם שקשה מאוד להחליף. 

היכן מזמינים את ההסעה?

חברת  גמבורג הסעות – Rent a Bus מספקת בדיוק את השירות לו אתם זקוקים והם זמינים ממש עכשיו במייל sales@rentabus.co.il או בטלפון (9074*) וישמחו לעמוד לרשותכם.

החברה שומרת על סטנדרטים מוקפדים. כל זאת במטרה להעסיק את הנהגים הטובים ביותר, לשמור על ההסעות המטופחות בשוק ולשרת את לקוחותיה בצורה המיטבית. בהצלחה!

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה