מיניבוס 40 מקומות: ממה צריך להיזהר לפני שמזמינים?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס 40 מקומות ממה צריך להיזהר

עומדים להזמין מיניבוס 40 מקומות? יש כמה דברים שאתם מוכרחים לדעת לפני שתבצעו את ההזמנה. זה לא משנה אם תבצעו את ההזמנה דרך חברת מיניבוסים בתל אביב או בכל עיר אחרת. יש מספר טעויות שכיחות במיוחד שמוטב כי לא תבצעו אותן. ברגע שלא תבצעו את הטעויות השונות, תוכלו לזמין את המונית בלב שלם. כי בסוף כל טעות קטנה עלולה להביא אתכם למצב שבו תצטערו על הבחירה שעשיתם. אז מהן הטעויות הכי שכיחות בעת הזמנת מונית 8 מקומות במרכז?

אל תהיו נעולים מראש על חברת הסעות מיניבוס ספציפית

באזור המרכז יש היצע רחב מאוד של חברות המציעות מיניבוס 40 מקומות במרכז. לכן אין שום סיבה שתהיו נעולים על חברת הסעות אחת ספציפית מראש. מוטב כי תנסו לקבל מספר הצעות מחיר שונות על ההסעה, כך תוכלו לעשות את הבחירה שמתאימה לכם. לכל חברת הסעות או חברת מוניות גדולות בתל אביב יש את היתרונות שלה. כדאי לכם לשמוע מראש מה כל חברה מציעה, ורק לאחר מכן לבחור.

השתדלו שלא להזמין מיניבוס 40 מושבים שלא לצורך

תוכלו למצוא מבחר ענק של מוניות גדולות בגדלים שונים. לכן מוטב כי תתאימו את המונית לצרכים האמיתיים שלכם. כלומר אל תזמינו מיניבוס שיהיה יותר גדול מאשר כמות הנוסעים שאמורים לנסוע בה. אין צורך להגדיל ראש בנושא הזה, כמו שאין צורך גם להקטין ראש. תבחרו את המונית בגודל המתאים, כך תוכלו לדעת כי הנסיעה תהיה אידיאלית. אם תבחרו מיניבוס של 10 נוסעים במקום מונית 40 מקומות במרכז – תאלצו לשלם יותר כסף על ההסעה עצמה.

אל תזמינו מיניבוס 40 מקומות מבלי שסגרת את כל הפרטים

יש כל מיני פרטים שעשויים להיות בסימן שאלה לפני שתזמינו שירותי הסעות. מוטב כי מראש תסגרו את כל הפרטים על מנת לדעת איזה מיניבוס מתאימה לכם. בין אם מדובר על כמות הנוסעים, על יעד הנסיעה או אפילו על כמות העצירות. ברגע שיהיו לכם את כל הפרטים, תוכלו לשריין את ההסעה באופן אידיאלי. לא תמצאו את עצמכם נאלצים לבצע שינויים תכופים שעלולים להביא למצב שתצטרכו להחליף גם חברת מוניות גדולות בתל אביב.

תנסו לסגור עם החברה על מחיר מראש

חברת מיניבוסים בתל אביב עשויה להשאיר את הנושא של העלות בסימן שאלה. מבחינתכם העלות איננה יכולה להיות בסימן שאלה, עליכם לוודא כי העלות סגורה מראש. אם לא תסגרו עם החברה את העלות מראש, תמצאו את עצמכם במצב של חוסר וודאות. לא תוכלו לדעת כמה יהיה עליכם לשלם כאשר תסיימו את הטיול או את הנסיעה. ברגע שאתם סוגרים עם החברה על מחיר מראש, אין מקום להפתעות בהמשך הדרך.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

אולי יעניין אותך ? מיניבוס 23 מקומות

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top